Aartsbisschop en uitgesproken Vaticaancriticus Carlo Maria Vigano heeft maandag een brief gepubliceerd waarin hij de Deep State binnen de Verenigde Staten, de Europese Unie en de NAVO de schuld geeft van de oorlog in Oekraïne.
De VS en Europa moeten Rusland niet marginaliseren, maar een bondgenootschap aangaan om weer handel te drijven en de christelijke beschaving te herstellen. Dat is volgens Vigano de enige manier om de wereld te redden van het transhumanistische en medisch-technische globalistische monster.
De aartsbisschop, voormalig apostolisch nuntius in de VS, schrijft in zijn bijna 10.000 woorden tellende brief dat Poetin in een hoek is geduwd door een agressieve NAVO, die daarbij gesteund wordt door de VS. Een globalistische elite probeert zowel Rusland als Oekraïne op deze manier in de val te lokken, stelt Vigano.
Verergerd
In zogenaamde democratische landen worden afwijkende meningen gecensureerd. De pandemie heeft deze dynamiek verergerd, zei de aartsbisschop, die toevoegde dat de reguliere media ‘schaamteloos hebben gelogen’.
Mensen die weigeren om Poetin een ‘bezetter’ of ‘tiran’ te noemen, krijgen dezelfde behandeling als mensen die zich uitspraken tegen de coronavaccins, zegt Vigano.
Hij hekelt daarnaast het gebrek aan berichtgeving over neonazigroepen in Oekraïne die de Russisch sprekende Oekraïners in Donetsk en Loehansk hebben aangevallen.
Gegijzeld
Volgens Vigano is de oorlog onderdeel van een plan om een nieuwe wereldorde te installeren. De VN, NAVO, het Internationaal Monetair Fonds, de EU en miljardairs als George Soros en Bill Gates zweren samen om een wereldregering in het zadel te helpen, aldus de aartsbisschop.
Hij schildert de Oekraïense president Zelenski af als een EU-marionet, ‘een sympathieke buitenstaander die wordt ingezet om anti-Russische gevoelens aan te wakkeren’.
Vigano zegt ook dat Oekraïners worden ‘gegijzeld’ door het globalistische, totalitaire regime en pleit tegen EU-lidmaatschap.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






WikiLeaks: Ontslag Flynn gevolg van ‘destabilisatiecampagne’ media, Democraten en spionnen
Satanischer kan haast niet. Dit is de doodenge genderneutrale kinderkledinglijn van Céline Dion
Finland gaat als eerste Europese land experimenteren met een onvoorwaardelijk basisinkomen
Grote internationale weerstand tegen ‘criminele onteigeningsbeleid van onze roverheid’
Duitse journalist schrijft vernietigend boek over westerse interventies. Zie hier wat de pers je niet vertelt
Sven Hulleman: ‘Wat er op u afkomt is groot, het is enorm’
Deze gemeente ‘dwingt’ mensen hun huis te verkopen om er asielzoekers te huisvesten
Obama zegt dat aliens bestaan: ‘Ze zijn echt’
Het is nu wetenschappelijk bewezen: van verkiezingsbeloftes komt niks terecht. Ga jij nog stemmen?