Het is erg druk op Schiphol. Mensen pakken massaal het vliegtuig. Maar hoe veilig is dat? FVD-Kamerlid Pepijn van Houwelingen laat weten dat hij brieven ontvangt van piloten die geen baan meer kunnen vinden omdat ze zich niet willen laten injecteren met de experimentele ‘vaccins’.
Hij deelt een brief die hij heeft ontvangen van de ouders van een piloot die zijn droombaan niet meer kan uitvoeren vanwege de maatregelen die sinds maart 2020 zijn genomen tegen de verspreiding van corona. “Dit betekent een grote impact op zijn financiële situatie en op zijn gezin.”
Medisch experiment
De piloot heeft zich verdiept in de coronamaatregelen en -vaccinatie in de luchtvaart en kwam tot de ontdekking dat de vaccinaties op een experimentele gentherapie zijn gebaseerd.
Tijdens zijn opleiding en verdere trainingen had hij geleerd dat piloten nooit mee mogen werken aan een medisch experiment. Volgens de wettelijke veiligheidsregels zou hij in dat geval zijn vliegbrevet verliezen. Ook zou hij de hieruit ontstane gevolgschade niet kunnen claimen.
Illegaal
Volgens de informatie die onze zoon te horen en te zien krijgt, vliegen gevaccineerde piloten met pijn op de borst, met hoofdpijn en andere gezondheidsklachten. Daarnaast zouden piloten hartproblemen en trombose hebben gehad en zelfs overleden zijn, schrijven zijn ouders. Dat de KLM nu de coronavaccinaties voor nieuwe medewerkers, waaronder piloten, verplicht, is volgens hem illegaal.
“Naar zijn en onze mening betekent deze verplichting een veiligheidsrisico voor zowel het vliegend personeel als de passagiers,” valt te lezen in de brief. De pilotenbond heeft KLM voor de rechter gesleept vanwege de vaccinatieplicht voor nieuw personeel.
En de brieven blijven maar komen, bijvoorbeeld van piloten die geen baan meer kunnen vinden omdat ze zich niet willen laten injecteren met de experimentele “vaccins”: pic.twitter.com/H7xVzoMazU
— Pepijn van Houwelingen (@PvanHouwelingen) May 6, 2022
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Niburu, klokkenluider Snowden en de NSA
Nederlandse problemen zijn in het buitenland al opgelost
Roland Pierik is terug, met meer vaccinatiedrang
Duizenden meldingen van overlijdens en ernstige bijwerkingen na coronavaccinatie plotseling verdwenen
3 keer ‘bewijs’ dat de ziel het lichaam verlaat tijdens een BDE
Journalist trekt van leer tegen Rutte: ‘U schaadt de mensenlevens van iedereen in Nederland’
Kabinet gaat ‘onwaarheden’ over prik bestrijden op social media: ‘Rillingen lopen over mijn rug’
Hoe Trump werd gered door deze steenrijke bankiersdynastie
Verbijstering om uitspraak Rutte over sancties: ‘De man raakt in zijn machtswellust steeds verder de weg kwijt’