In de Canadese provincie Alberta is ‘onbekende doodsoorzaak’ inmiddels de grootste killer. In 2019 belandden zo’n 500 overlijdens in deze categorie, in 2020 waren dat er 1500 en vorig jaar al bijna 3500.
Het gaat hierbij om mensen die plotseling zijn gestorven: onverklaarbaar, onbekend, overleden in hun slaap, niet bekend waarom het is gebeurd, kan natuurlijk niet aan het vaccin liggen dat bij iedereen wordt ingespoten.
Er is dus een compleet nieuwe categorie ontstaan: we weten het niet, we zijn artsen, maar we zijn niet in staat om te achterhalen wat deze mensen is overkomen. Wat gebeurt er in vredesnaam met de inwoners van Alberta?
In 2019 was deze nieuwe categorie de tiende doodsoorzaak, in 2020 de vierde doodsoorzaak en sinds vorig jaar is ‘onbekende doodsoorzaak’ dus de grootste killer.
Dit is de echte ‘sterfte-tsunami’
De Canadese investeerder Kelly Brown heeft onderzoek gedaan naar de oversterfte in Canada en is zich rot geschrokken. Hij spreekt van een alarmerende toename van de oversterfte in de leeftijdsgroep 0-44 jaar.
Na de vaccinatiemandaten versnelde de stijging van de oversterftecijfers. In Alberta bedroeg de oversterfte in 2021 in deze leeftijdsgroep maar liefst 70 procent. “Dit is de echte ‘sterfte-tsunami’,” zei Brown.
Hij vindt dat deze gezondheidscrisis onmiddellijk moet worden onderzocht.
Verbijsterende cijfers
Begin dit jaar bleek uit verbijsterende cijfers uit Alberta dat het aantal ziekenhuisopnames en sterfgevallen ‘door corona’ piekt na vaccinatie. De cijfers laten zien dat het aantal ‘besmettingen’, ziekenhuisopnames en overlijdens omhoog schiet in de dagen en weken nadat mensen hun eerste dosis krijgen, schreef voormalig New York Times-verslaggever Alex Berenson op Substack.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Data-analist doet Woo-verzoek bij Erasmus MC en zo zien de geopenbaarde documenten eruit
Arts op Malieveld: ‘We moeten strijden voor onze vrijheid’
Britse minister: volledig gevaccineerden hebben veel grotere kans om corona te krijgen
Deze beelden tonen een ‘vloot’ vreemde objecten voor de kust van North Carolina
Vrije energie zou olie-industrie volledig ruïneren. Is dit de echte reden dat het bestaan van aliens verborgen wordt gehouden?
Mondkapjesplicht schept gevaarlijk precedent
Hoger beroep klokkenluider van misstanden binnen de politie: ‘Deze zaak vertegenwoordigt een strijd die veel dieper gaat’
En ja hoor, Zweden ‘lijkt groepsimmuniteit te hebben bereikt’
Deze film is een absolute must-see: Ben jij er klaar voor om wakker te worden?