De Amerikaanse ondernemer Steve Kirsch zag zijn vrienden één voor één sterven na het coronavaccin. Hij mocht zijn verhaal doen op Fox News.
Hij viel meteen met de deur in huis. “Toen ik me begon te verdiepen in de data was er geen twijfel over mogelijk: dit vaccin is het gevaarlijkste vaccin dat ooit door de mens is gemaakt,” zei Kirsch tegen presentator Brian Kilmeade.
“Het is 1000 keer dodelijker dan het pokkenvaccin,” voegde hij toe.
Trouwerij
Kirsch ging op onderzoek uit en kwam tot de ontdekking dat honderdduizenden Amerikanen zijn gedood door dit vaccin en dat miljoenen vaccinatieschade hebben opgelopen.
De techondernemer verwees naar radiopresentator Wayne Root, die een aantal maanden geleden een trouwerij had. De helft van de gasten was gevaccineerd en de andere helft niet.
Statistisch gezien onmogelijk
Van de 100 gevaccineerde mensen hadden 26 last van zeer ernstige bijwerkingen. Zeven anderen waren overleden. De ongevaccineerden hadden nergens last van. “Dat is statistisch gezien onmogelijk als de vaccins veilig zijn.”
De ondernemer was lange tijd megadonor van de Democraten, maar zij wilden hem niet te woord staan. Hij zei dat de Republikeinse senator Ron Johnson het enige congreslid is dat omkijkt naar de miljoenen slachtoffers. Kirsch schat dat het er alleen al in Amerika tientallen miljoenen zijn.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Deze journalist is tegen opheffen van coronamaatregelen en wil dat overgebleven vaccins opgemaakt worden
Database administrator trok bij overheid aan de bel over forse oversterfte en dit was de reactie
77e holistische arts dood gevonden in Arizona. Een familiedrama of is er meer aan de hand?
Indrukwekkende uitbarsting op de zon (video)
Rob Jetten vertelt trots hoe hij ‘grote dingen’ voor elkaar heeft gekregen: coronavaccins en binnen jaar van Russisch gas af
3 jaar lang werd dit wetenschappelijke artikel over de coronaprik gegijzeld, nu mag het nieuws eindelijk het daglicht zien
“Hitler ontsnapte via geheime tunnel onder Berlijn en vluchtte naar Zuid-Amerika”
‘De Jonge wil coronamaatregelen vasthouden en zo alle 18-plussers richting vaccinatie pushen’
Marion Koopmans wil niet dat je doneert voor dit onderzoek naar oversterfte