Afgelopen week stuurde zorgminister Kuipers de Kamer een brief over de stand van zaken met betrekking tot de totstandkoming van een internationaal pandemie-instrument, ook wel het pandemieverdrag genoemd, en mogelijke amenderingen van de internationale gezondheidsvoorschriften.
Die voorschriften vormen een bindend internationaal instrument voor het voorkomen en bestrijden van besmettelijke ziekten. De WHO-lidstaten hebben ingezet op een proces ter verbetering van de voorschriften, met gerichte amenderingsvoorstellen. Hiertoe zijn meer dan 300 amenderingsvoorstellen ingediend.
If you think ‘Covid’ was brutal…just wait until the WHO Treaty is signed…you will have 48 hours to comply with Dr. Tedros. Terrifying. pic.twitter.com/COiNCYkrKs
— Liz Churchill (@liz_churchill8) February 26, 2023
(Video verwijderd? Klik hier...)
Grondwet omzeilen
Robert Malone, uitvinder van de mRNA-technologie, uitte recentelijk felle kritiek op de voorstellen die zijn ingediend door de Verenigde Staten. Als de voorstellen worden aangenomen, onderwerpen lidstaten zich in feite aan de WHO, zei hij in Bannon’s War Room.
Dit stelt de WHO, die wordt gerund door Tedros, volgens Malone in staat om de grondwet van afzonderlijke lidstaten te omzeilen.
De twee grootste donoren van de WHO zijn China en de Bill & Melinda Gates Foundation. Bill Gates heeft 250 miljoen dollar gedoneerd aan de organisatie. Die twee sturen de WHO aan, benadrukte Malone. “Met deze voorstellen geven we de controle over onze grondwet uit handen.”
Mei dit jaar
Dit is een machtsspel, zei hij nog.
Kuipers laat weten dat de Nederlandse inbreng zoveel mogelijk plaatsvindt in EU-verband en in afstemming met de overige lidstaten. Nationaal vindt afstemming plaats met het RIVM en de betrokken departementen.
In mei dit jaar worden de definitieve amendementen ter besluitvorming voorgelegd aan de World Health Assembly (WHA), schrijft minister Kuipers.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Journaliste vertelt de waarheid over wapenleveringen van de CIA aan terroristen in Syrië. Dit is wat er vervolgens met haar gebeurt
McDonald’s op de vingers getikt om ‘leugenachtige’ advertentie: dit zit er allemaal in de Franse frietjes
Nieuwe server, nieuwe website
Overheid zet trollen en shills in om onrust te stoken onder artikelen
Kokosolie is remedie tegen alzheimer (video)
VIDEO: UFO gezien vanuit vliegtuig boven Londen
Met E-nummers getatoeëerd fruit goedgekeurd door EU
Ex-MIVD-baas fantaseert aan tafel bij NPO over executeren Baudet, FVD doet aangifte
‘Iran heeft bewijs van buitgemaakte Amerikaanse drone’