De EU zal nooit aanvaarden dat haar veiligheid door Rusland wordt bedreigd, zei voorzitter van de Europese Commissie Ursula von der Leyen dinsdag tijdens een toespraak in het Canadese parlement.
De EU-baas riep in haar toespraak op tot een ‘onwrikbare militaire en economische steun’ voor Oekraïne. Ze benadrukte dat Canada dankzij jarenlange militaire trainingen een belangrijke bijdrage heeft geleverd aan de legercapaciteit van Oekraïne. Canada was al in 2014 begonnen met het opleiden van Oekraïense soldaten. Dat jaar werd een door de Verenigde Staten gesteunde staatsgreep gepleegd in het land.
Wacht wat?! 😳
Zei ze net dat Canada sinds 2015 Oekraïense soldaten traint?! 😱
Laat zien hoe ze deze oorlog hebben gepland sinds de door de CIA gemanipuleerde staatsgreep in Oekraïne in 2014. 🤮🤮🤮 pic.twitter.com/BdCceASXns
— 🧃 Domheid en Narcisme Will Be Their Downfall 🧭 (@WappieSebastian) March 8, 2023
(Video verwijderd? Klik hier...)
Zoals ik al sinds het begin zeg
Von der Leyen bracht samen met de Canadese premier Trudeau een bezoek aan een Canadese legerbasis. Tijdens een gezamenlijke persconferentie zei ze dat Canada sinds 2015 Oekraïense soldaten traint. De uitspraak doet wenkbrauwen fronsen.
“Laat zien hoe ze deze oorlog hebben gepland sinds de door de CIA gemanipuleerde staatsgreep in Oekraïne in 2014,” twittert iemand. Waarop FVD-voorman Thierry Baudet zegt: “Zoals ik al sinds het begin zeg.”
Kunnen deze twee feiten aan elkaar gelinkt worden?
FVD-fractiemedewerker Floris van der Knoop schrijft: “Ik huiver van die vrouw.”
Forum for Democracy International, de internationale tak van de partij, wijst erop dat de opa van de huidige Canadese vicepremier een nazicollaborateur was. Canada traint sinds 2015 Oekraïense soldaten, waaronder nazi’s. “Kunnen deze twee feiten aan elkaar gelinkt worden?”
Eerder liet Von der Leyen zich ontvallen dat er al meer dan 100.000 Oekraïense militairen zijn gedood.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






1115 staatsontvoeringen slechts topje van de ijsberg: ‘In Nederland vindt kinderhandel al meer dan 80 jaar plaats’
Marinecommandant: ‘UFO van 100 meter boven de oceaan’ (video)
Wees er maar zeker van dat de hel zal losbarsten. Syriër slaakt noodkreet op Facebook
De agente zei letterlijk tegen mij: ‘Big Brother is watching you’. Kijk hoe Nederland is veranderd in een politiestaat
Vissersdorp blijft experts verbazen: ‘Urk bewijst dat massaal prikken onzinnig is!’
“Het basisinkomen werkt, zelfs als 90% van de mensen de hele dag blowt en videospelletjes speelt”
Kijk: Bill Gates beweert met droge ogen dat zijn organisatie 19 miljoen kinderlevens heeft gered
Geloven in jezelf en narcisme. Wat geldt voor jou?
Orders van bovenaf: Duitse ex-mediabaas geeft live toe dat de media gecontroleerd worden