Tucker Carlson onthulde in de Full Send Podcast dat hij een telefoontje had gekregen van een professor van de Stanford-universiteit, die tegen hem zei dat hij 11 jaar geleden is benaderd door de Amerikaanse overheid omdat hij expert is op het gebied van traumatisch hersenletsel.
De overheid zat in haar maag met meer dan 100 rechtszaken die waren aangespannen door familieleden van Amerikaanse militairen die zijn gedood door UFO’s.
This is insane. pic.twitter.com/sISi273wFx
— SOVEREIGN BRAH 🇺🇸🏛️⚡️ (@sovereignbrah) March 10, 2023
(Video verwijderd? Klik hier...)
Wat?!
Het Amerikaanse ministerie van Defensie weigerde de nabestaanden een overlijdensuitkering te verstrekken.
“Ik had zoiets van: er zijn meer dan 100 militairen gedood door UFO’s? Wat?!” zei Carlson. En de Stanford-professor antwoordde: “Ja, en er worden rechtszaken over gevoerd.”
West-Duitsland
Carlson vroeg vervolgens: “Waarom staat dit niet op de voorpagina van de New York Times?” Op die vraag moest de professor het antwoord schuldig blijven.
In een aantal gevallen zijn de objecten geland op legerbases, waaronder bases in West-Duitsland in de jaren zeventig, waarna ze werden benaderd door militairen. Terwijl ze dichterbij kwamen, liepen ze traumatisch hersenletsel op of werden ze gedood, aldus Carlson.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Van Haga wil parlementaire enquête stikstofbeleid, BBB stemt tegen
Er stierven veel minder Joden in concentratiekampen en maanlandingen waren nep. Professor doet opmerkelijke uitspraken
Waarom stierven er zoveel mensen van middelbare leeftijd in 2021?
Onder leiding van Rutte ‘is er een ongekende en onmenselijke tyfusbende ontstaan’
Kijken: beelden van kolossale orkaan op Saturnus
Kijk: Australische politie schiet met rubberen kogels. Dit alles voor de volksgezondheid
‘De wet zegt gewoon: bij overtreden avondklok tot €8700 boete of half jaar cel’
‘WHO-baas staat op het punt Wereldgezondheidsdictator te worden, tenzij wij hem tegenhouden!’
Cardioloog: ‘Als het doel van het vaccin het uitdunnen van de wereldbevolking is, dan doet het zijn werk’