Een lid van de Britse Labourpartij heeft gezegd dat de Mossad, de veiligheidsdienst van Israël, achter terreurorganisatie IS zit. Bob Campbell uit Middlesborough schreef een dag na de aanslagen in Brussel: “IS wordt aangestuurd door Israël.” Dat melden Britse media.
Een dag later plaatste Campbell een plaatje waarop stond dat de terreurgroep Israël niet aanvalt ‘omdat de hond niet in zijn eigen staart bijt’. “IS is de enige terreurgroep die ruim 3000 kilometer aflegt om Parijs aan te vallen, maar geen 80 kilometer kan reizen om Israël aan te vallen,” aldus het bericht.

De Britse Sunday Times meldde dat Campbell was geschorst nadat parlementslid Tom Blenkinsop de berichten had gelezen en een onderzoek had ingesteld.
Campbell ontkent tegenover The Independent dat hij geschorst is. “Ik plaats veel pro-Israëlische berichten, maar ik plaats ook anti-zionistische berichten,” legde hij uit.
Hij schreef in zijn berichten dat België is aangevallen omdat het land de Palestijnen steunt en dat Frankrijk is aangevallen omdat dat land Palestina erkent als onafhankelijke staat.

Labour-lid Vicki Kirby werd eerder al geschorst omdat ze tweets plaatste waarin ze zich afvroeg waarom de terreurorganisatie Israël niet aanvalt. Labour-burgemeester van Bradford Khadim Hussain werd vorige week om soortgelijke redenen ontslagen.
Raadslid Beinazir Lasharie uit Londen werd afgelopen jaar geschorst nadat ze Israël had beschuldigd van het financieren van Islamitische Staat.
De Britse schaduwminister voor Financiën John McDonnell vindt dat antisemitische leden van de Labourpartij levenslang moeten worden geschorst. Bij de Labourpartij was niemand beschikbaar voor commentaar.
Gisteren werd bekend dat Otto Skorzeny, een Oostenrijkse officier van de Waffen-SS, in opdracht van de Mossad gemoord heeft. Als agent van de Israëlische geheime dienst zou hij in 1962 voor de verdwijning van de Duitse raketdeskundige Heinz Krug verantwoordelijk zijn geweest. Dat meldt de Israëlische krant Haaretz.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






“Nieuwe start”: Kroatië scheldt schuld van 60.000 armste burgers kwijt
Must-see: Canadese journaliste houdt vurig betoog over de leugens die onze media verspreiden over Syrië
Waarom is het Koninkrijk der Nederlanden geregistreerd in Groot-Brittannië? Dit zegt de betrokken secretaris-generaal erover
‘Boem!’ Het gaat nu wel erg hard met de oversterfte
Marc de Hond wenst president Trump kanker toe. Kijk, dit zijn zogenaamd de deugers op de linkse flank
Overheid wil ALLE koeien in 2030 ’toxisch’ voeradditief geven
Eerste mens op de maan neemt geheimen mee in graf
Amerikaanse stad gebruikt eigen betaalmiddel
Connectie tussen Fed en Jekyll Island ontmaskerd (video)