De FBI heeft in New York een man aangehouden nadat undercoveragenten hem eerst hadden geholpen om een bom in elkaar te zetten.
Quazi Mohammad Rezwanul Ahsan Nafis uit Bangladesh werd in januari door de FBI gestrikt om ‘een aanslag’ te plegen. De 21-jarige Nafis werd al geruime tijd geobserveerd door de FBI.
Het doelwit was de Federal Reserve Bank van New York. De man probeerde voor het gebouw een personenbusje te laten ontploffen met een bom van 450 kilo, maar de agenten hadden hem namaak-explosieven gegeven.
Kritiek
De FBI en de politie van New York leerden Nafis hoe hij een bom moest maken en ook werd hem getoond hoe hij het beste een videoboodschap kon opnemen. Er komt steeds meer kritiek op deze omstreden methode, omdat de man zonder de hulp van de politie nooit in staat zou zijn geweest om een bom te maken. De FBI maakt op deze manier zelf terroristen, zo is de gedachte.
De FBI heeft al vaker mensen tot dergelijke acties aangezet om zo een bepaalde groepering of instantie in een kwaad daglicht te kunnen stellen.
Oklahoma City
Herinnert u zich de bomaanslag in Oklahoma City nog? Het Amerikaanse ministerie van Justitie gaf toe dat het Murrah-gebouw was vernietigd met explosieven, in plaats van een autobom. Video’s over hoofdschuldige Tim McVeigh en de Michigan Militia bleken later in elkaar te zijn gezet door de FBI.
De argeloze burger zal nu denken dat de FBI een aanslag door Al Qaida heeft verijdeld en is zich niet bewust van de mentale conditionering en propagandatechnieken die worden toegepast om mensen het idee te geven dat er een bepaalde dreiging heerst.
Overigens is er verder niets bekend over de banden die Nafis zou hebben met Al Qaida, een ‘terroristische organisatie’ die nota bene is opgericht door de CIA. De Amerikaanse minister van Buitenlandse Zaken Hillary Clinton legde eerder uit dat ‘Al Qaida oorspronkelijk is gecreëerd door de VS om het de Sovjets moeilijk te maken’.
Gerelateerd:
- Realiteitscheck: creëerde Amerikaanse regering Al Qaida? (video)
- Amerika, het land van bedrog en massahypnose (video)
- Aanval op Amerikaanse consulaat Libië was geen spontane actie
- Rechtbankstukken: schietpartij Aurora werk van politiechef en Illuminati
- 9/11: Explosief Bewijs – experts aan het woord (video)
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Verdwenen AirAsia-vlucht nu al omgeven met complottheorieën
Klimaatfilm van Al Gore slaat echt werkelijk helemaal nergens op. Baudet haalt fel uit naar KLM en NOS-weerman
NOS bereidt ons alvast voor op volgende pandemie: ‘De globalistische propaganda wordt steeds opzichtiger’
Overgewicht is BIG BUSINESS – Het geheim waar Big Diet al 76 jaar over zwijgt
Advocaat klaagt Nederlandse staat aan wegens kinderhandel
‘Machtswellustige en mediageile Hugo de Jonge heeft lak aan de wet’
Michael Pilarczyk heeft vragen over corona: ‘Zit er een veel groter plan achter deze poppenkast?’
Wat voorzitter partij Omtzigt te maken heeft met Sustainable Development Goals: ‘Je verwacht het niet!’
Arts laat zien wat hij heeft aangetroffen in het bloed van een 33-jarige ‘gevaccineerde’ patiënt