Buitenland

Afschuwelijk: weervrouw zakt live op tv plotseling in elkaar

Help mee door dit met vrienden op je social netwerk te delen!

Een weervrouw uit Los Angeles zakte zaterdagochtend live op tv plotseling in elkaar. Het was een beangstigend moment.

Toen weervrouw Alissa Carlson Schwartz van CBS Los Angeles op het punt stond het weerbericht te presenteren, leunde ze voorover waarna haar ogen wegdraaiden. Ze zakte in elkaar, waarbij haar hoofd bijna haar bureau raakte.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

(Video verwijderd? Klik hier...)

Niets in de gaten

De andere presentatoren, Nichelle Medina en Rachel Kim, hadden in eerste instantie niets in de gaten. Na enkele seconden riep Kim ‘Oh!’ en ging de zender naar de reclame.

Schwartz schreef later op Facebook dat ze in orde is. Ook bedankte ze vrienden en kijkers voor alle berichten.

Het is onduidelijk waarom de weervrouw plotseling flauwviel. Volgens TMZ maakte ze in 2014 iets soortgelijks mee. Toen moest ze overgeven in de studio en werd ze gediagnosticeerd met een lekkende hartklep. Het is niet bekend of haar diagnose een rol heeft gespeeld.

Kaken stijf op elkaar

Nadat ze in elkaar was gezakt, belden haar collega’s meteen de hulpdiensten, waarna Schwartz met spoed werd overgebracht naar het ziekenhuis.

De zender waar de weervrouw voor werkt, KCAL, houdt de kaken stijf op elkaar, aldus TMZ.

Interessant

Vind je deze informatie waardevol?
Deel het met kennissen op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
4.8 84 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

83 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
NIKS TE VERLIEZEN
NIKS TE VERLIEZEN
3 jaren geleden

De zoveelste, rest komt nog!

Rose
Rose
3 jaren geleden

En na vaccinaties nog ernstiger bijwerkingen aan het hart erbij gekomen….doorlopen, niks gebeurd….

M M
M M
3 jaren geleden

Hoeveel keer we dit al gezien hebben en de massa blijft slapen. Het proces van ontwaken, mocht dit ooit komen, gaat mij veel te langzaam.

Hoop is uitgestelde teleurstelling
Hoop is uitgestelde teleurstelling
3 jaren geleden

Snappen die mensen niet – door niets te zeggen – dat ze in gevaar zijn?

Julius
Julius
3 jaren geleden

Let op de timing wanneer ze omvalt. Net nadat / tijdens dat haar collega zegt: THE CALM BEFORE THE STORM. Het kan snel gaan nu lieve mensen. Berichten over de arrestatie van Poetin en Trump, wat proberen de machten ons te vertellen? Bereidt u voor en zorg voor genoeg eten in huis en contant geld.

Marcus
Marcus
3 jaren geleden

De beruchte Pfizer-flip?

johan
johan
3 jaren geleden

kan natuurlijk allerlei oorzaken hebben.. wishful thinking hebben we niets aan.

ludo
ludo
3 jaren geleden

dat zouden we veel meer op de media’s moeten zien,
meer en meer presentators en gasten die in elkaar storten, maar ik denk dat de meerderheid ook niet gevaccineerd zijn, wel promoten maar er zelf van af blijven de hypocrieten !!!

Ton Nuiten
Ton Nuiten
3 jaren geleden

In 2014 waren die coronavaccins er uiteraard nog niet. Dat de weervrouw toen ook al iets had waardoor ze over moest geven, zou misschien te maken kunnen hebben met de mogelijkheid dat het ook met ander vaccins niet goed gezeten zou kunnen hebben.

Want iedereen die het geruchtmakende boek van de Deense hoogleraar Dr. Peter Götzschke “DODELIJKE MEDICIJNEN en georganiseerde MISDAAD” (Lemniscaat 2015, tweede druk) gelezen heeft, zal wel weten dat de farmaceutische industrie er wat de productie van medicijnen betreft, toen al een beruchte reputatie op nahield… Met vaccins zal het destijds dan ook wel niet anders zijn geweest…

Astrid
Astrid
3 jaren geleden

Gut hoe zou dat nu komen ..alles de schuld geven maar het echte punt de rotspuit maar niet benoemen
Wie het nog niet ziet ..is al hopeloos verloren

nico
nico
3 jaren geleden

Komt door corona en de klimaatverandering.

Thoughtful
Thoughtful
3 jaren geleden

Zie je nu wel? komt door klimaatverandering…. lokale extreem hoge druk gebiedjes.

Greet Resist
Greet Resist
3 jaren geleden

Pfizer Covid ‘Vaccine’ vial contents exposed by WHO whistleblower Dr. Astrid Stückelberger
https://www.bitchute.com/video/O4BOl7hqtUyT/

Dubito
Dubito
3 jaren geleden

Gewoon ontbijt overgeslagen. Moet je ook niet doen. Doorlopen mensen.

Tinus
Tinus
3 jaren geleden

Deze poster deed wat meer research naar haar en…
https://www.bitchute.com/video/AHjbixSprpBx/

Piet
Piet
3 jaren geleden

Drie keer raden naar de oorzaak! Ik

Barry
Barry
3 jaren geleden

Gewoon bloedsuikerspiegel, gaan ze zeggen. Let maar op.

Vagevuur...
Vagevuur...
3 jaren geleden

De oorzaak is goed op de achtergrond te zien, …Climate Change !
Er hangen namelijk “donkere wolken” boven een VacciNazi lokatie…
Thanks from the darts of vaccination…

Rakker
Rakker
3 jaren geleden

Moet toch ergens iemand op een fluitje geblazen hebben in de studio.

mister nexit
mister nexit
3 jaren geleden

het zoveelste slachtoffer van prikmania

Frans Peeters
Frans Peeters
3 jaren geleden

Net op VRT Frank VDB dat er duizenden levens zijn gered door de vaccins, de media blijft bigpharma sponseren

FTC-NL
FTC-NL
3 jaren geleden

Nou…. wat een reacties… En ook nog eens veel heel afschuwelijke reacties. Iedereen gaat er (o.a. hier) ook zomaar vanuit dat het door “de prik” komt. Niemand hier weet er ook maar iets vanaf waarom of waardoor ze neer gaat. Er kunnen honderden redenen zijn. Ik vind dat “we” wel een beetje dooslaan om bij iedere dode of iemand die omvalt direct naar de “prik” te wijzen (natuurlijk zou dat kunnen maar niemand weet dat (ook) in dit geval zeker). Hierdoor krijgen “we” dus een … naam en worden “we” weggezet als … whatever (meestal begint het met een W). Wij hebben heel vaak gelijk. Maar wij hebben ook wel eens ongelijk, en vooral met dit soort gevallen weet niemand ergens vanaf hoe, wat of waardoor dit is gebeurt. Een beetje genuanceerder mag ook wel. Wat een boel haat reacties hier, en waarvoor? Niemand weet dus nog hoe of wat er is gebeurt, kom maar terug wanneer er iets over bekent is (en dat kan heel lang duren, vandaar waarschijnlijk al die haat comments hier op dit berichtje want wachten is vervelend en frustrerend, helemaal als je weet dat je in de meeste gevallen gelijk hebt maar in dit geval is het dus alleen maar speculatie en de comment frustratie.) Onze tijd komt wel, zie wat er nu in de US of A en de UK gebeurt, erg hoopvol want daar kunnen ze er iig. niet meer omheen (in tegenstelling tot hier in NL. want bijna alles in de 2e kamer (oppositie) blijft slapen of wagen het (nog) niet aan om erover te beginnen). Koppie erbij houden mensen.

Lanni
Lanni
3 jaren geleden

Doorlopen, niets aan de hand

Niet bang
Niet bang
3 jaren geleden

Steek je kop in het zand, dan is er niets aan de hand!

Bezorgde NL'er
Bezorgde NL'er
3 jaren geleden

En hoe zullen de schaapjes en trollen hier in schwabland reageren.
‘ dat kan altijd gebeuren’
‘onderzoek of het van de prik komt’
‘ze zal eel een slecht hart hebben of iets anders’
Ik kan oneindig doorgaan met dogredenen waar de idioten mee komen.
Vooral lekker doorgaan met de eigen ondergang te promoten en voor wat?
Digitalaal geld wat afgepakt kan worden.

Marc
Marc
3 jaren geleden

Bulkpartijen lijkkisten voor kinderen ….en de wereld doet net alsof er niets aan de hand is en maakt zich op een smerige manier wijs dat er anders nog meer bulk partijen besteld had moeten worden.
De weervrouw is niet de enige die neergestort is we kunnen er uren mee vullen met de slachtoffers.

Flink de waarheid blijven ontkennen dan kan u trots zeggen dat u niets heeft gedaan om slachtoffers te voorkomen omdat u het te druk had de mensen die de slachtoffers maken te gehoorzamen.

Hugo den Oude
Hugo den Oude
3 jaren geleden

Waarom gebeurt dit soort dingen altijd in de VS?

Joop Visser
Joop Visser
3 jaren geleden

Is gewoon alledaags. Een soort van nieuwe moraal. Doorlopen!

Sjaakkoesto
Sjaakkoesto
3 jaren geleden

Dit is schering en inslag en wordt de komende periode de NORM!

Leo the lion
Leo the lion
3 jaren geleden

al weervrouw valt om??…volgens de MSM ? waarschijnlijk stond er een zijwaardse wind🌫🎭…

Grens
Grens
3 jaren geleden

Niks aan de hand zegt Mark Rutte gewoon door prikken.
Ik Heb jou nog niet gezien in de rij van de GGD voor dat zogenaamde wonderprikje .

Er kunnen nog tientallen filmpjes worden getoond met alle respect ,maar er is één oplossing maar niemand doet wat eraan en dat is zoo minachtig voor de mensheid dat het ongekende onnozeligheid toch bekend is dat veel mensen zich gedragen als een schaap of als een struisvogel .
Met niet meer prikken bereiken we al heel veel dan geven wij als volk één eenheids signaal af en dan moet het klaar zijn met die nep pandemie .

Reknir
Reknir
3 jaren geleden

Op GeenStijl geloven ze nog steeds dat COVID levensgevaarlijk is. Ik vind het fascinerend hoe een eens zo kritisch medium is verworden tot een spreekbuis van grove intolerantie naar andersdenkenden en dat zonder argumenten maar alleen maar met beledigingen.

Guus Velraeds
Guus Velraeds
3 jaren geleden

Bepaald niet de eerste en zeker niet de laatste.

Wordt tijd dat we het klimaat probleem kordater gaat oppakken.

Marijke
Marijke
3 jaren geleden

So Suddenly dat het de schapen niet opvalt!
Met dank aan Pfizer.

ikke.
ikke.
3 jaren geleden

Super toch?
Zo kunnen ze steeds minder ontkennen.
Geen medelijden voor de vrouw, ze omarmde de globalisten en daar zit nu eenmaal een vervelende prijs aan. Waarvoor zij al erg veel gewaarschuwd was…door mensen die wel zelf onderzoek willen doen.

Nog niet!
Nog niet!
3 jaren geleden

Duidelijk een vorm van klimaatverandering. Maar gelukkig gaat van der plas daar iets aan doen.
Of niet??

Tom Poes.
Tom Poes.
3 jaren geleden

Maar het MAG NIET aan de gifprikken liggen, hoor!

semper amici
semper amici
3 jaren geleden

Het zal niet lang duren, voordat een groot deel van de gevaccineerden de kaken stijf op elkaar houden!

Julia
Julia
3 jaren geleden

Zo de zoveelste dus zal dan toch komen door al dat experimenteel gif???? Zeker weten jonge sporters vallen dood neer, vele mensen hebben hele nare bijwerkingen en oversterfte is wel heel opvallend. Maar ouderen worden opnieuw ontmoedigd https://www.ad.nl/gezond/heupoperaties-levensgevaarlijk-voor-kwetsbare-ouderen-helft-patienten-sterft-binnen-een-jaar~a03d0630/ Kortom zij komen niet meer in aanmerking voor een heupoperatie dat dagelijkse routine is. Vooral kwetsbare groepen en ouderen zijn zwaar de dupe van de kapot bezuinigde zorg laat ze lekker pijn lijden en verrekken totdat zij er dood bij neervallen. Het is werkelijk niet meer te beschrijven hoe er met o.a. ouderen wordt omgegaan en Nederlanders het allemaal prima vinden en zich meer druk maken over Max en voetbalwedstrijden het zou maar je vader of moeder zijn.

I identify as a Canadian trucker🇨🇦
I identify as a Canadian trucker🇨🇦
3 jaren geleden

Oh dat is normaal..

Strix
Strix
3 jaren geleden

Prikje hier prikje daar…….

doeterniettoe
doeterniettoe
3 jaren geleden

another one

leo
leo
3 jaren geleden

Ziekte van “PLOTS ” en gaan over tot de orde van de dag.

Groetjes van Klaus, Bill, Fauchi, Van Ranst, Koopmans, Osterhaus, De Jonge, enz.

loezers
loezers
3 jaren geleden

Het topje van de ijsberg dit is pas het begin van de vaccinatie ellende stelletje Prik moordenaars

Zara
Zara
3 jaren geleden

Maar hoe komt dat ze plotseling overleden is. Want in de afgelopen 3 jaar zei ze zelf over coronavirus en vaccinatie is veilig en effect. Maar mijn vraag is wie heeft invloed op hun journalisten terwijl ze geen ervaring hebben???

T gendraads
T gendraads
3 jaren geleden

Misschien is die gewoon zat , als er geblaft wordt , waarom zijn er dan altijd die denken aan hyena’s?

Pensionada
Pensionada
3 jaren geleden

De media is de boosdoener.
Het word tijd dat dit gajes de waarheid gaat spreken.

https://stopworldcontrol.com/nl/betrapt

Remco
Remco
3 jaren geleden

Prikje gehad misschien?

Back to top button
83
0
We lezen graag je reactie!x