Great ResetBinnenland

‘Politici van regeringspartijen stonden 2 jaar lang te liegen over betrokkenheid bij het WEF’

Help door dit met jouw kennissen op je social media te delen!

Dankzij onderzoeksjournalist Marc van der Vegt zijn vorige week documenten gepubliceerd over projecten van het World Economic Forum in ons land. Het gaat om meer dan 1000 pagina’s.

“Wat blijkt? De Nederlandse regering en het WEF zijn volledig met elkaar verweven via allerlei projecten,” schrijft FVD-Kamerlid Pepijn van Houwelingen, die meermaals Kamervragen stelde over de banden tussen het WEF en de regering.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

We zien ministers Kaag en Hoekstra in de vrijgegeven stukken terug in diverse clubjes van het WEF. Ook koningin Maxima duikt op.

Niet democratisch

Daarnaast heeft het ministerie van Landbouw ingezet op het vestigen van een ‘Centre for Fourth Industrial Revolution’ van het WEF in Nederland.

Een ambtenaar van het ministerie schreef in 2020 in een e-mail gericht aan een collega van het ministerie van Buitenlandse Zaken: “Gezien jullie betrokkenheid bij voedselzekerheid en jullie rol ten aanzien van internationale handel en ontwikkelingssamenwerking en de rol die Nederland daarin kan spelen via deze WEF-instituties, zou het denk ik goed zijn als vanuit Buitenlandse Zaken ook wordt geparticipeerd in de taskforce.”

“Het feit dat stakeholders beleid uitzetten en bepalen, daar vervolgens ook grof aan gaan verdienen en er dus stakeholder capitalism ontstaat in plaats van state capitalism, is niet democratisch,” licht Van der Vegt toe.

Als complotgek weggezet

“Politici van de regeringspartijen stonden twee jaar lang te liegen in de Kamer over betrokkenheid bij het WEF,” reageert data-analist Cees van den Bos. “Parlementariërs die vragen stelden, werden als complotgek weggezet. Alle ambtenaren die bij WEF-projecten waren betrokken, hielden de kaken stijf op elkaar.”

Het establishment besteedde geen aandacht aan de vragen die FVD stelde over de banden tussen het WEF en de regering, maar probeerde de aandacht af te leiden door te suggereren dat de partij banden met Rusland heeft.

Toen vorige week bleek dat oud-senaatsvoorzitter René van der Linden (CDA) jarenlang de Russische belangen behartigde, bleef het ijzingwekkend stil. De CDA-politicus werd volgens NRC door het Kremlin ingezet om westerse politici en de publieke opinie te beïnvloeden.

4.9 178 stemmen
Artikel waardering

Interessant

Vind je deze informatie interessant?
Klik hieronder en deel het op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

127 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
K. Onmacht
K. Onmacht
2 jaren geleden

Landverraad.

Annette
Annette
2 jaren geleden

WAAROM denken jullie dat ze in de regering EN een groot deel van de leden van de Tweede Kamer zo ijverig bezig zijn om een gaatje te vinden om die hele partij Forum voor Democratie, op WEL democratische wijze gekozen, te elimineren. Daarbij bedoel ik natuurlijk: definitief te verwijderen en de leden monddood te maken.

Niet alleen willen “ze” dat met Forum voor Democratie en in iets mindere mate met Wybren van Haga, maar ook een omroep als Ongehoord Nederland is dat zootje tuig inmiddels een dikke doorn in het oog.

En waarom? Omdat, zoals de naam al zegt, ze bij Ongehoord Nieuws WEL de andere kant van de medaille laten zien.

Kijk…. bij de NPO is er al lang geen sprake meer van hoor en wederhoor, iets wat normaal gesproken wel gebeurt in een ECHTE democratie. Wat er heden ten dage gebeurt vind je in een dictatuur. Met andere woorden: als ene Mark Rutte zijn mond vol heeft over democratie, dan kan je daar alleen nog maar om lachen als een boer of boerin met kiespijn.

Waar ik dan wel blij van word, is dat de beerput langzaam aan toch steeds meer open gaat. Die deksel is er al voor een deel af en het is nu zaak om ervoor te zorgen, dat die deksel definitief eraf getrokken wordt. Dat zal dan wel een enorme stank veroorzaken, maar dan moeten wij allemaal maar eventjes een knijper op onze neus zetten.

ALLES voor het goede doel, zullen wij maar zeggen.

Eén ding is zeker: al deze ontwikkelingen zijn goed nieuws voor ons, de die-hards van het eerste uur.

Het spreekwoord zegt: het goede zal overwinnen over het kwade.

Daar heb IK mij tot nu toe steeds aan vastgehouden.

Joan
Joan
2 jaren geleden

Of het nou Rusland, VS of het wef is,
NL politici & bijbehorende ambtenarij zijn een toonbeeld van land- en volksverraad.
Ze maken van de samenleving een puinhoop.
Als het vat van onze gemeenschap voor Corona al wat scheuren had gehad, dan wordt er nu alles aan gedaan het volledig te verbrijzelen, door inmiddels twee en een half jaar gezondheidstotalitarisme.
De barsten lopen door bedrijven, vriendenkringen en zelfs families.

De daders van dit vernietigingswerk hebben namen die niet vaak genoeg genoemd kunnen worden.

Ze hebben verdeeld, belasterd en geagiteerd tegen degenen die anders denken.
Ze zijn inen in slecht en geestelijk ziek. Ze zijn een groot gevaar voor een gezonde menselijke samenleving.

Henk
Henk
2 jaren geleden

Corruptie en eigen belang viert hoogtij in Den Haag.
Hoog tijd voor verandering.
Fluwelen revolutie ?
Of toch met gestrekt been er vol in ?

Joyce Ramgatie
Joyce Ramgatie
2 jaren geleden

Wat zou je doen als je ontdekte dat jouw regeringspartijen samen met de WEF de meeste misdaden tegen de mensheid ter wereld heeft begaan? …

Frontrust
Frontrust
2 jaren geleden

Dit gebeurt er als je geen scheiding van staat en geld hebt. Een stelletje psychopathische graaiers met een en dezelfde fucked up wereld ‘visie’.

Adriana
Adriana
2 jaren geleden

Ze hebben idd alles gelogen en er zijn veel onschuldige mensen omgekomen vreselijk met hun giftprikken en gelieg over putin oekaraiene hun zin misdadigers

wolfje168
wolfje168
2 jaren geleden

Rutte zag die ‘complotfilmpjes op YouTube’ ook wel eens, naar eigen zeggen. ‘Niets van aantrekken” luidt zijn advies.

RoberT
RoberT
2 jaren geleden

Het ambtenarenapperaat is veel gevaarlijker dan de politici , zij maken het beleid en voeren het grotendeels uit terwijl het grootste deel achter de schermen blijft.
zonder een gewillig ambtenarenapperaat kan geen enkel regime op de been blijven.

Hatsaflats
Hatsaflats
2 jaren geleden

Heel veel Nederlanders weten niet eens wie klauSSwab is, en van het wef hebben ze nog nooit gehoord. Laat staan dat ze snappen wat er aan de hand is. ECHT ZIENDE STEKEBLIND.
Maar wij wappies hebben het altijd bij het rechte eind gehad. Mensen die nu zo apetrots op hun gen- therapie gifspuit zijn zullen later, als ze allemaal rare ziektes krijgen, wel schamen dat ze zo blind zijn geweest.

jw 1952
jw 1952
2 jaren geleden

niet zeuren ,dit is de waarheid volgen de HeerRutte

voor
voor
2 jaren geleden

In Nederland dus een centrum voor de vierde industriêle revolutie VAN HET WEF, Is het ministerie van landbouw nu helemaal VAN DE POT GERUKT.
KNETTER, DE KNETTERGEK. OPZOUTEN DE HELE REGERING.

voor
voor
2 jaren geleden

We wisten toch al lang dat we met een LEUGEN REGERING te maken hebben. Nou ja zeg, wie heeft het nog over regering. Er wordt niet meer regeert voor de burgers. De WEF regering heeft andere belangen. LEUGEN OP LEUGEN, OP LEUGEN, OP LEUGEN, OP LEUGEN VOOR DE BURGERS.

Rob Bentvelzen
Rob Bentvelzen
2 jaren geleden

Grandioos werk Marc.
Met de bilderberggroep zal het vrees ik niet anders blijken te zijn.

Hamala
Hamala
2 jaren geleden

Rutte boggel zie je staan grinniken al die smerige lui uit dit kartel gelukkig aangeklaagd!

Petrus
Petrus
2 jaren geleden

Ik verbaas mij nergens meer over.
De politieke partijen die achter de regering aan lopen zijn volkomen corrupt en crimineel.

Jan
Jan
2 jaren geleden

In mijn omgeving vertel ik ook al jaren over het WEF.
Eerst natuurlijk uitgelachen.
Maar nu zegt zo’n volgzaam schaap dat de 4e industriele revolutie wel een goed ding is, want de vorige revoluties brachten toch voorspoed?
gaat helemaal voorbij aan het punt dat het WEF totaal niet door ons gekozen is of een mandaat gekregen heeft om voor ons te beslissen!

Ik wordt radeloos van zoveel domheid.

Regering moet alle banden met WEF verbreken en betrokken ministers en ambtenaren ontslagen.

Die Maxima enkele reis Argentinïe, is ook een landverrader.

Leve de republiek.

Mar
Mar
2 jaren geleden

we leven in een zieke en terminale wereld

BAVIAAN
BAVIAAN
2 jaren geleden

Ze liegen allemaal : Het World Economic Forum, WEF, probeert nu zijn vroegere banden met cryptobeurs FTX-oprichter Sam Bankman-Fried te verbergen.

hans
hans
2 jaren geleden

Verkiezingen stelen, volksvijandige wetten doorvoeren, gifspuiten aan de man willen brengen en als iemand zich dan verzet betreffende persoon of groep als wappies (geenstijl-uitvinding) of complot-gekkies neerzetten! Nou op een gegeven moment eindigt dit in een groot bloedbad! En dat gaat niet in hun voordeel zijn. Daarom komen ze eigenlijk best wel dom over, zij denken echt dat als je klappen uitdeelt dat je de boosheid die daar over ontstaat ook nog kan reguleren zoals bij hun gebruikelijk is.

Taofoundation
Taofoundation
2 jaren geleden

VOLKSVERRAAD !!!!!

Lest Best
Lest Best
2 jaren geleden

Gewoon een praatclubje toch Gert Jan ?
Voorman van de Christen Unie !
Christus ziet je zoals je ben.
Het Beest uit openbaringen.
Het LIEGE-BEEST.

Dré
Dré
2 jaren geleden

Tribunalen!!

Wakker worden!!!
Wakker worden!!!
2 jaren geleden

Ach ja, politici en liegen, dat is al decennia synoniem aan elkaar….

We zijn het ondertussen “normaal” gaan vinden. Wat ik onbegrijpelijk vind is dat partijen als CDA en CU hier openlijk aan meewerken. De christelijke normen en waarden zijn dus ondertussen ook opgeofferd aan de agenda.

En FVD wordt gedemoniseerd. Dus alles wat ze doen ligt onder een vergrootglas. Dat maakt dat er minder aandacht is voor wat anderen allemaal uitspoken.

john
john
2 jaren geleden

stelletje leugenaars landverraders ten top

johannes
johannes
2 jaren geleden

Liegen en bedriegen is toch normaal voor de kabinetsleden

Don Tessers
Don Tessers
2 jaren geleden

Beste lezers, u kijk naar de Satanic Passion Spelen in de Tweede Kamer en een sloopkartel dat hun ziel verkocht hebben aan de Satanic Vatican NWO Agenda.

Peace🍀🍀🍀
Peace🍀🍀🍀
2 jaren geleden

Fijn dat dit naar buiten komt maar kan hier ook wat aan gedaan worden. Dit wisten we natuurlijk allang. Zolang dit niet op het nieuws komt en alleen op het alternatieve gaat er niks gebeuren. Net als bij al die andere onthullingen.
Ja 6 december is een spannende dag maar ook daar verwacht ik niet zoveel van aangezien ze overal mee weg komen. 🍀🍀🍀

Antiislam
Antiislam
2 jaren geleden

Baudet wordt het harts gedemonstreerd dan weet je genoeg stem op Baudet hij is de enige die eerlijk is

Appie met een w ervoor
Appie met een w ervoor
2 jaren geleden

Beerput gaat open begint steeds meer te stinken En dit is nog maar t topje van de shit berg💩💩😤🤮

Theo
Theo
2 jaren geleden

Allang bekend, en nu? Ze gaan gewoon door, hebben schijt aan ’t goyim

Joop
Joop
2 jaren geleden

Oppakken die landverraders met hun genocide agenda het hele zooitje voor Tribunaal met nazi Oranjes en Rutte en co als eerste alles afpakken van deze satanisten.

Jammer
Jammer
2 jaren geleden

Dat zou geweldig nieuws zijn geweest, maar alle rechters zijn in dient van de overheid. Dus kun je de uitkomst nu al voorspellen, maar het volk zelf moet hen berechten. Wij kunnen een volkstribunaal oprichten, en een eerlijk proces uitvoeren.

Verzet is niet zomaar!
Verzet is niet zomaar!
2 jaren geleden

Ok het bewijs stapelt maar op dat er een coup is gepleegd door leden van het WEF tijd om ze NU achter slot en grendel te smijten en gooi de sleutels maar in de gracht! We kunnen hiermee echt niet meer langer wachten zet die facisten vast!

H.J.
H.J.
2 jaren geleden

Het Rutte Kartel bedondert de boel al jaren.
Tijd voor berechting en langdurige opsluiting.

Hugo
Hugo
2 jaren geleden

Leugens en nog eens leugens, dat zou je toch niet verwachten van christelijke partijen, en nu blijkt de CDA en de CU de ergste leugenaars te zijn in de politiek en eigenlijk net zo erg als de rest van het kartel. Ik ga steeds meer walgen van die smerige Landverraders in dit land. Pek en veren dat is wat zij verdienen.

R.B.
R.B.
2 jaren geleden

Het WEF koffertje van Rutte zei genoeg….

snappie
snappie
2 jaren geleden

Nog erger dan de maffia

Maikel
Maikel
2 jaren geleden

Om precies te zijn is het WEF als sinds 2014 volledig verworven met NL. Dus ze liegen al 8 jaar 🙂

Stenley
Stenley
2 jaren geleden

Weg met die ondemocratie wef

Locke
Locke
2 jaren geleden

Een fantastisch voorbeeld hoe snel nieuwe bronnen diefstal vanuit de lippendienst gecreëerd worden is terug te vinden in de fake FTX Bitcoin. De leugen is met de paplepel ingegeven noem het geen overheid meer maar firma list en bedrog. Wat ook nu heel duidelijk moet zijn is dat die niks maar dan ook werkelijk niks kunnen als roofbouw en leugens verspreiden. Hoe duidelijk moet men het nog hebben.

Realist
Realist
2 jaren geleden

‘Politici van regeringspartijen stonden 2 jaar lang te liegen’
2 Jaar?

Ton
Ton
2 jaren geleden

Vuile schoften en land verraders.

Jerrel
Jerrel
2 jaren geleden

Onze politici zijn bruikbare idioten van de hoogste soort met een zekere tragische amusementswaarde. Als trekpoppen hebben ze niets te zeggen en competentie is totaal afwezig.

Prad
Prad
2 jaren geleden

Het ‘management team’ moet dan nodig vervangen worden in Nederland en in alle andere WEF/VN
Alle stukken op tafel en dan de hoogste tijd voor verkiezingen en de afrekening maken met het oude MT. (Stop ze in een circus zodat ze nog jaren bekeken kunnen worden) de fluwelen revolutie is nabij.

Wilbert thijsen
Wilbert thijsen
2 jaren geleden

Deze landverraders spelen met onze rechten alsof ze er niet zijn ! Onze boeren worden kapotgemaakt en wij moeten straks insecten eten ! Wanneer is het genoeg ! Ik ben deze misselijk makende schoften al heel lang zat ! Weg ermee

Fransdo
Fransdo
2 jaren geleden

Wat is het toch een ongelofelijke puinzooi die hele regering. We hebben deze regering destijds gekozen om ons te vertegenwoordigen en namens ons te besturen zodat wij ons met belangrijkere zaken konden bezig houden zoals ondernemen. Dat willen ze of kunnen ze kennelijk niet en als je onbekwaam en ongeschikt bent moet je wegwezen. En wij zitten als Nederlandse bevolking al helemaal niet te wachten op een ‘Centre for Fourth Industrial Revolution’ van het WEF in Nederland. Het is bovendien niet de ‘Fourth Industrial Revolution’ Het is ”Das Vierte Reich”.

Weg wezen, nieuwe verkiezingen en mannen en vrouwen met liefde voor Nederland en gezond verstand aan het roer in plaats van die WEF-adepten die we nu nog hebben.

JILL
JILL
2 jaren geleden

Politicus en leugen zijn synoniem.

Charlotte
Charlotte
2 jaren geleden

Alles zit bijna in het WEF verweven, liegen en bedriegen, en nu wordt Gideon aangevallen! Gotmiljaar! 😡 Gister weer op1 die akelige Wim Voermans, die heeft een conflict met Gideon, dus uit rancune zal hij hem onderuit halen! 😡 Leermeester van Gideon maar Gideon is hem de baas haha met woorden en kennis, dat heeft zelfs Voermans moeten bekennen hihi de kennis en intelligentie van Fvd is buitengewoon goed! 😊👍

Rudi
Rudi
2 jaren geleden

Wat er zoal bekokstoofd wordt kan duidelijk het daglicht niet verdragen..
Goed dat deze zaken eindelijk naar de oppervlakte komen..
Dan vallen de die WEF plannen ook uit elkaar.

Willem
Willem
2 jaren geleden

Al is de leugen nog zo snel….
Ben al drie jaar lid van FvD, zag hun strijd, het volharden ondanks het bashen, het uitsluiten, de valse vileine aantijgingen, het verraad binnen de partij.
De “Rutte-kliek” onderschatte echter de super intelligente en hoogbegaafde partijleider die zijn rug recht hield, Thierry Baudet.
Steeds integer en enthousiast om de waarheid, het bedrog, de diefstal en de misleiding bloot te leggen.
Nu begint dit diens vruchten af te werpen, FvD bleef spitten, trok echte kanjers aan zoals Pepijn en Gideon en alle andere partijleden en nu alweer een zwaargewicht, Ralf.
Chapeau Forum voor DEMOCRATIE !!
De bom is gelegd onder de huidige kartel-coalitie, dit móét tot tribunalen leiden, want hoeveel doden (zelfmoorden door quarantaines, lockdowns, vaccinaties doden, onteigeningen, afnemen van kinderen, toeslagenaffaire én daardoor zelfmoorden, enorm toenemende armoede etc) hebben zij inmiddels op hun geweten!
Hier kunnen en mogen ze nóóit mee wegkomen.

Jeroen 🐝
Jeroen 🐝
2 jaren geleden

Natuurlijk is dit landverraad, maar eigenlijk is dit niet meer dan een bevestiging van wat we al wisten. Nu staat het alleen zwart-op-wit!

Marianne
Marianne
2 jaren geleden

Buiten deze verwevenheid zitten wij opgescheept met een gehoorzame pers (die hier 50 jaar over zweeg) en een gehoorzaam bedrijfsleven (dat twee jaar geleden razendsnel de deuren sloot op basis van bluf). Diezelfde gehoorzaamheid bracht ons al eerder in de problemen.

Julia
Julia
2 jaren geleden

De algehele bende in Den Haag hangt toch van leugens aan elkaar. Nog niet wakker liegen en bedriegen maar ondertussen land en volk verraden. Onvergeeflijk en triest dat er geen enkel vertrouwen meer is in de politiek doordat het volk continu al jaren lang is voorgelogen en achterbakse handjeklap heeft plaatsgevonden bij het WEF en de EU. Als al de WEF marionetten in de spiegel zouden kijken blijft er geen spiegel meer heel. Weer zo een D66 achtebakse streek Ollengren in actie https://www.ad.nl/politiek/defensieminister-ollongren-verzweeg-navo-kritiek~ab84222e/ Ongelooflijk wat er voor een waardeloze achterbakse onderkruipsels huizen binnen D66 en de boel maar belazeren. Hoe krijgen ze het voor elkaar om zo een stel bedriegsters en gluiperds bij elkaar te verzamelen. Eéń ding D66 is een partij die allang verboden had moeten worden zij plegen verraad en doen aan volksverlakkerij dus gewoon mondje houden over FvD die komen voor ons land en volk op.

MARISA
MARISA
2 jaren geleden

WEF=secte van criminelen die politicis kiezen wereldwijd om zijn doelen te berekeinen door geld te verstrekken aan deze politicis voor campagnes en verkiezingen te verstoren en te manipuleren. De doel van de WEF; onderdrukking van de volk, dictatuur, controle, kapot maken de maatschappij, geen vrijheid. Ondertussen vliegen zij met jet-vliegtuig, eten zij van pathé, caviar en de beste biefstuk en de mestaal bevolking trappen erin.

Er is in dit land geen plek voor censuur
Er is in dit land geen plek voor censuur
2 jaren geleden

Kijk, DIT is nou het kapot maken van het democratische proces, waar onze dictator oppositie partijen aan de lopende band van beschuldigt. Ze zijn overtuigt dat ze hier mee weg komen, daarom staan ze iedereen altijd uit te lachen.

Leo the lion
Leo the lion
2 jaren geleden

– De LEUGEN REGERING REGEERD OVER ONS –

en hiermee worden zij de FVD en wij de Wakker mensen door deze leugenaars als komplot-wappies
weg gezet !! en zoals je ziet de waarheid komplottheorien komen gewoon uit !!! en nog zullen zij er alles aan doen om het te blijven ontkennen en er alles aan doen om hun er uit te lullen door leugens met ?? Nee dat is niet waar jullie verspreiden desinfomatie , let maar op ze draaien het gewoon weer om !!! en met de leugens gaan ze doodleuk gewoon mee door deze landverraders !!!!

Malion
Malion
2 jaren geleden

Het heeft lang geduurd dat doorsijpelen, dan vraag ik me af hoelang het gaat duren voordat er werkelijk wat aan gedaan wordt.
In het buitenland wordt er regelmatig over Nederland gesproken, maar niet in de goede zin van het woord.
Nederland is eruit gepikt omdat Rutte hier met 10 sec. lijm vastgeplakt zit, omdat het heel klein en overzichtelijk is, en omdat het een voorbeeld moet zijn voor Europa.

Sophie
Sophie
2 jaren geleden

Ondanks dat er veel ellende aan het licht komt, zie ik nog niet direct een grote verandering ten goede.
De huidige club zal alles in het werk stellen om hun positie veilig te stellen en de massa is nog steeds zeer passief.
Zolang mensen zich bezig moeten houden met energie en gezondheidskosten, ligt de focus niet op de manipulatie van de overheid.
Ze houden ons in de greep met oorlogsretoriek, hoge belastingen, klimaatgekte, stikstof enz.
Kijk naar de achterbakse affaire Bergkamp/Arib, zo zit het zootje dus in elkaar.

Marianna
Marianna
2 jaren geleden

volksvertegenwoordigers, die moedwillig de motivatie van hun handelingen verzwijgen, weten dus dat ze de kiezers niet dienen.

welk programma vertegenwoordigen zij?

dat van het WEF, dat weten we al twee jaar, sommigen onder ons weten dat al langer, wij wisten al langer dat er iets niet klopt bij onze overheden, in deze tijd komt alles boven water.

het is veel.

Piet Nieters
Piet Nieters
2 jaren geleden

O.M. Den Haag hier naar kijken, criminele organisatie de regering, en niet het FVD weer vervolgen.

Simon
Simon
2 jaren geleden

Zie daar een van de dwingende redenen dat het huidige clubje koste wat kost aan de macht moest blijven om de projecten niet te verstoren. Koste wat kost, dus toen het er naar uit zag dat ze bij de verkiezingen zouden verlliezen hebben ze de verkiezingen gestolen d.m.v. grootschallige stemfraude. De puzzlestukjes vallen in elkaar.

Armand
Armand
2 jaren geleden

Duidelijk artikel.

Te zot voor woorden dathet WEF tot aan de ellebogen in ons (mee) regeerd en totaal is geïnfiltreerd.

Dat sommige politici en bestuurders op de loonlijst staan So Speaking, in elkgeval nooit ten goede van ons land en onze burgers.

Kwalijk is dat tot in bijna alle gelederen, het hogere echelon tot en met het koninklijk echtpaar allemaal even hard participeren in de verwerpelijke plannen van het WEF.

Het kabinet en het parlement zijn m.i. ook niet democratisch. Waar

ze anderen van beschuldigingen doen ze des te meer zelf.

Ik zie wel eens actualiteiten met z.g BN’ers en met name tronies die véélvuldig op d’r buis komen en dit huidige kabinet wel democratisch achten en deze bijval geven.

Terwijl er zoveel een gelieg en bedrieg zichtbaar en All Over plaats vindt, het liefst ontdoen ze zich van hun politieke tegenstanders die wel democratie nastreven.

De rest van de politici hebben ze reeds in hun pocket lijkt.

Anyway, keer op keer op keer komen er dingen aan het daglicht, het verzwijgen van, verduisteren en misleiding, statistieken en outcome die voor geen meter kloppen.

Méér regel dan uitzondering, heb het niet over menselijke vergissingen maar bewuste acties.

Er wordt niet geregeerd, maar over ons geregeerd bijna tegen ons geregeerd.

Het volk de belastingbetalers hebben nada noppes in te brengen, worden murw gemaakt door de regels en complexiteit en misleiding.

Er kloppen te veel zaken niet in ons land.

ikke
ikke
2 jaren geleden

deze papiertjes op rechtzaak 6 dec, i like it

j de wit
j de wit
2 jaren geleden

2021 was een monster jaar. Soylent Green uit 1974 spreekt over 2022. Daar heeft die film gelijk in gekregen

Warren
Warren
2 jaren geleden

Twee jaar maar? Liegen is hun beroep geworden……

Wakkere
Wakkere
2 jaren geleden

Volgens mij staan ze al ruim 30 jaar te liegen

Rob
Rob
2 jaren geleden

Ze liegen al 100 jaar lang alles bij elkaar

j de wit
j de wit
2 jaren geleden

er ontbreekt een belangrijke, het onderwijs en burgerschapsvorming. uva, universiteit van leiden zitten er diep in.

Veel enger kan het niet worden

https://www.weforum.org/reports/schools-of-the-future-defining-new-models-of-education-for-the-fourth-industrial-revolution/

Zomer 2021 is de wetgeving gewijzigd hieromtrend en scholen moeten er nu heel serieus mee aan de slag, al vanaf de kleuterklas heb je nu kwink. Kwintessens is de uitgeverij, SCOL score is ook van hun. En in het leerling volg systeem hebben 200 instanties toegang tot. De waanzin.

Robin misschien daar eens een topic aan weiden, is best een serieus issue. Het trojaanse paard was er niks bij.

plopper
plopper
2 jaren geleden

las vandaag dat deze wef ganger swabbertje bedoel ik daar mee op de G20 was

Never.
Never.
2 jaren geleden

Gert-Jan Segers, waar blijf je nou met je mooie verhalen over dit zogenaamde praatclubje in Davos? Of kruip je nu nog dieper in je schulp nu de waarheid komt bovendrijven over dit clubje?
Passen al je leugens wel bij een “christelijke partij” als de Christen Unie? Of zijn jullie toch wolven in schaapskleren? De sympathie die ik ooit voor de RPF had, is inmiddels compleet verdwenen. Misschien verdienen jullie wel niet beter.

winterjas
winterjas
2 jaren geleden

Artificial Intelligence was het onderdeel van een gesprek in een basisschool toen koningin Máxima op bezoek kwam. What follows next? Ze waren alvast aan het voorsorteren op the fourth industrial revolution, door jonge geesten hiervoor rijp te maken.

L.Dylan
L.Dylan
2 jaren geleden

Verkiezingsfraude.
De uitslag van de laatste verkiezingen der Staten generaal is uit de dikke duim gezogen. Volgens de echte uitslag had er niet een WEF-pupet meer in het kabinet gezeten.

Nee, geen grapje, nr 1,2 & 3 zijn bij mij bekend. Twijfel nog of ik er mee naar blckbx stap.

Johan Duinkerken
Johan Duinkerken
2 jaren geleden

Waarom als de WEF zo’n fantastische club zou zijn wil je dat als overheid niet van de daken schreeuwen om zo draagvlak onder de bevolking te krijgen? Dat in alle openbaarheid per project voor iedereen precies kan worden nagegaan wat dit inhoud en er kan worden meegedacht met de uitvoering.

Nu moet een journalist een WOO verzoek doen om na te gaan waarom politici over de betrokkenheid van het WEF liegen. Er valt dus iets te verbergen. Als er iets te verbergen valt dan klopt er hoogst waarschijnlijk iets niet.

Inspraak is er overduidelijk niet wat op zich al tegen de Nederlandse geest in gaat. Daarbij is het gewoon heel erg dom om projecten uit te voeren waarbij er geen terugkoppeling gegeven kan worden. Dan krijg je uiteindelijk dezelfde resultaten als bij centrale planbureaus.

Sergio
Sergio
2 jaren geleden

Als je niet (glashard) kan liegen waren een aantal personen nooit en te nimmer in de Eerste of Tweede Kamer terechtgekomen. De vraag is uiteraard: wat is de definitie van liegen? Die is voor een aantal leden van de 1e en 2e kamer anders dan het “gewone” volk. Er is deze “landverraders” iets in het verschiet gesteld waardoor ze dit gedrag blijven volhouden. Volgens mij gaan ze t.z.t. exact hetzelfde beleven als in de bankoverval scene van The Dark Knight (2018). Helaas hebben ze dan al veel schade aangericht in onze dystopie.

semper amici
semper amici
2 jaren geleden

Welke straffen staan er op hoogverraad???

Estherretje
Estherretje
2 jaren geleden

IK kijk uit naar 6 December ,

Anton
Anton
2 jaren geleden

Door de mensheid te willen verdelen, chaos te scheppen, te vernietigen, probeert men het goddelijke van de mens te vernietigen. Juist de samenhang, de eenheid, de verbinding en liefde is het grootste wapen tegen deze satanistische elementen. Zij teren op al die negatieve elementen die ze veroorzaken. Dat laten wij en ik spreek nu even ook voor mezelf, niet toe!

Joop Visser
Joop Visser
2 jaren geleden

Apart tribunaal met oorlogsrecht: WEF-tribunaal.

Outlaw
Outlaw
2 jaren geleden

Wie stopt deze waanzinnige Nazigek eens een keer.?? voordat we allemaal naar de kloten gaan.
We staan nu op het randje en hebben nog maar een klein zetje nodig voordat we in de totale afgrond vallen en er nooit meer uit komen.

Jethro-1
Jethro-1
2 jaren geleden

Deze regeringing moet onmiddelijk hun onslag indienen. Zo niet dan moet de bevolking het onmiddelijke ontslag eisen van deze corrupte landveraders.

Kundalini
Kundalini
2 jaren geleden

Build back badder.

Bezorgde nederlander
Bezorgde nederlander
2 jaren geleden

Mooi dat steeds meer duidelijk in het daglicht komt.
De geheimen, leugens,bedrog, mooi praterij worden steeds duidelijker.

Echter de zaken met betrekking tot het wef, zijn rechtsgeldig, omdat het zakelijke betrekkingen van bovengenoemde instanties/ individuen en BV Nederland betreft.

Wat heeft de bevolking daar aan?
Het zou kunnen gaan om zakelijke contracten, die verbreek je niet zomaar/ straffeloos.
Alles word in naam van BV Nederland getekend.
De raad van bestuur is gezeteld als de Staten Generaal
Wat zijn de gevolgen bij niet nakomen v.d. getekende overeenkomsten?

Dit is een ware slangenkuil, waaraan we niet zonder kleerscheuren zullen ontsnappen.
De bevolking zal met de gebakken peren zitten.

De ondertekenaars v.d. rechtsgeldige overeenkomsten met wef e.a. instanties met dezelfde doelen, hebben wellicht getekend uit naam v.h. NL volk.

Democratie waarin de gekozen regeerders alles uit naam v.d. bevolking doen, en gedaan hebben.

Dus al ziet iedereen het onder ogen, we zijn samen als volk verantwoordelijk voor wat de ondertekenaars hebben getekend.

Ik verwacht heel wat👎.

Maar de democratie is door de regeerders verkracht, en we stonden erbij en keken ernaar.

Wat niet klopt omdat alles in het geheim en met bedrog en leugens, zonder ons medeweten is gebeurd.
Dan beweerd men dat we het hadden kunnen opzoeken, omdat alles in alle openheid is gedaan.
Juist maar media msm enz. hebben er nooit over bericht of er een mooie draai aangegeven.

Wie leest de staatscourant regelmatig?
Wie struint het internet volledig af om bij te houden wat er in eigen land word bekokstoofd?

Als men daar als arbeider tijd voor heeft, heeft men een luizenbaantje.
Het is zeer tijdrovend, om de regeringsstrapatsen, die in alle transparantie en openheid plaatsvinden bij te houden.

De enige manier is ons koninkrijk te veranderen in een andere democratische bestuursvorm, waardoor alle handtekeningen ongeldig worden

Marc
Marc
2 jaren geleden

Als het WEF zo zaligmakende plannen zou hebben, waarom moet er door alle betrokkenen zo enorm schimmig over worden gedaan? Waarom moet er over gelogen worden?
Wat hebben de betrokkenen te verbergen?

Effe
Effe
2 jaren geleden

Het erge is dat ze er altijd weer mee weg komen. Alle leugens van rutte daar hoor je maar weinig van.

Joop
Joop
2 jaren geleden

Bekijk de foto van de griezel op deze foto, in het midden van dat akelige zweinenkopje, zit een bruin richt puntje,,,?? zou leuk zijn voor een kermis atractie, de zweefmolen de Botwagens , en natuurlijk de schiettent , Das ist Spass

Back to top button
127
0
We lezen graag je reactie!x