Microbioloog Rogier Louwen werd in 2022 ontslagen door het Erasmus MC na wetenschappelijk onderbouwde kritiek op de PCR-test en coronavaccinaties.
Het Landelijk Orgaan Wetenschappelijke Integriteit (LOWI) oordeelde vorig jaar in een advies aan het ziekenhuis dat Louwen zich niet schuldig heeft gemaakt aan schendingen van de wetenschappelijke integriteit.
In dit verhaal is een opmerkelijke rol weggelegd voor viroloog Marion Koopmans, ook van het Erasmus MC. Toen Louwen zijn ontslag aanvocht, bleek dat Koopmans een document had toegevoegd om hem te diskwalificeren.
5 getuigen, twee tegen 1 is gemeen, wat is 5 tegen 1????https://t.co/zltuFDneW8 pic.twitter.com/Qox8Ta2utI
— Rogier Louwen (@dr_louwen) February 9, 2025
Twee tegen één is gemeen
Saillant detail: dat gebeurde een paar uur voordat de rechtszaak begon. In dat document stonden volgens Louwen dingen die niet kloppen.
De wetenschapper heeft nu nog een ontluisterende ontdekking gedaan. Koopmans heeft niet alleen een stuk toegevoegd in zijn casus om hem en zijn werk te diskwalificeren, maar stond blijkbaar ook klaar om tegen hem te getuigen om de belangen van het Erasmus MC te verdedigen.
“Eigenlijk maakt dit me wel nieuwsgierig om welke belangen dit dan ging,” aldus Louwen.
Ook een ander OMT-lid en een afdelingshoofd waren opgeroepen om tegen hem te getuigen. In totaal ging het om vijf getuigen. Louwen: “Twee tegen één is gemeen. Wat is vijf tegen één?”
Al die belangenverstrengeling
“Als Marion Koopmans bedreigd wordt, vraagt het Openbaar Ministerie of ze aangifte wil doen, maar als Koopmans zelf zorgt dat wetenschapper Louwen van het Erasmus wordt ontslagen, zijn de Erasmus University en het OM stil?” vraagt huisarts Els van Veen.
“Dezelfde Marion Koopmans die de afgelopen jaren tegelijk in het OMT zat, in de Denktank Desinformatie die artsen en wetenschappers kan laten censureren, aan Pandemic Preparedness doet, onderzoek naar het coronavirus voor de WHO deed, aanwezig was bij de geheime teleconferentie van dr. Fauci in februari 2020, veel in de media was om adviezen te geven over de bestrijding van de pandemie, adviezen gaf over de nieuwe coronavaccins, et cetera, en helemaal niemand bij het Erasmus Rotterdam of het OM die dit raar vindt, al die belangenverstrengeling?” voegt ze toe.
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






NASA-astrofysicus: “Het aantal bewoonbare planeten is groter dan het aantal mensen op aarde”
Elitaire hypocriet George Soros maakt zich belachelijk in Davos. In deze analyse wordt hij vakkundig gefileerd
Tubantia zet ‘long covid’ in kop boven artikel over vaccinatieschade: ‘Dit is echt niet okay’
Witwassen in Vaticaan te makkelijk, ‘kan veel transparanter’
VIDEO: Dikke zwarte rookwolken vastgelegd boven ‘UFO-basis’ Area 51
“UFO-drone is bewijs voor oude beschaving op Mars”
VIDEO: Dit interview over de aanslagen in Parijs zul je niet op tv zien
Deze week in Goochelen met cijfers: het mysterie van de verdwenen hittegolven. Hoe het KNMI je voor de gek houdt
“Hoge CO2-concentratie heeft zeer positief effect op het leven op onze planeet”