De dagen van kunstmatige fluoridering van het drinkwater zijn geteld. Een prominente groep zet zich nu in tegen dergelijke kwalijke praktijken.
De League of United Latin American Citizens (LULAC), de oudste burgerrechtenorganisatie voor de Latino-bevolking, heeft een resolutie aangenomen die stelt dat fluoridering van water in strijd is met de burgerrechten.
De resolutie verklaart dat het toevoegen van fluoride aan de drinkwatervoorziening in essentie gelijk staat aan het massaal illegaal verstrekken van medicatie aan de bevolking. Daarnaast worden de vele wetenschappelijke studies belicht die wijzen op de gevaren van de inname van fluoride, vooral onder mensen die reeds lijden aan bepaalde aadoeningen. De resolutie stelt voorts dat de gezondheidszorg deze wetenschap negeert ten faveure van de onwetenschappelijke, pro-fluoride agenda.
“In feite krijgen we via ons drinkwater gedwongen medicatie toegediend zonder onze goedkeuring of volledige transparantie over de risico’s,” zei de voorzitter van LULAC Henry Rodriguez. Zijn groep probeert een einde te maken aan de fluoridering van drinkwater in de Verenigde Staten, waar meer dan 64 procent van de openbare drinkwatervoorziening fluoride bevat.
“Er komt steeds meer weerstand tegen fluoridering. Miljoenen Latino’s en andere minderheden in de VS kunnen gefluorideerd water in babymelk wegens geldgebrek niet voorkomen. Veel andere families weten niet dat ze medicijnen krijgen toegediend via hun drinkwater.
De statistieken die zijn vrijgegeven door het Amerikaanse Centrum voor Ziektepreventie CDC tonen aan dat de fluoridering van drinkwater geen substantiële voordelen oplevert voor mensen die het consumeren. Latino’s die gefluorideerd water drinken krijgen niet alleen veel gaatjes, maar ook steeds vaker fluorose.
“Let op wat er gebeurt nu steeds meer Latino’s ontwaken en zich beseffen wat er gaande is,” zei Daniel G. Stockin van The Lillie Center Inc. (TLCI), een andere groep die werkt om een einde te maken aan de fluoridering van water. “De trein heeft het station verlaten. Fluoridering eindigt. Steeds meer steden, waterzuiveringsbedrijven en autoriteiten distantiëren zich van fluoridering.”
Het drinkwater in Nederland wordt sinds 1973 niet meer gefluorideerd.
Bron: Naturalnews.com
Gerelateerd: Praktijken van grootste leverancier drinkwater VS aan het licht
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Arts: “Ik ging naar de hemel en kreeg daar te horen dat mijn zoon zou gaan sterven”
Roland Pierik krijgt kritiek om uitspraken over prikdrang: ‘Hoe kan hij deze desinformatie blijven verspreiden?’
Schizofrenie bestaat niet
Beelden van ‘geest van spelend jongetje’ in spookhuis gaan rond op internet. Bekijk ze hier
Viraal filmpje: verpleegster vraagt waarom vaccins nodig zijn als ze niet werken
Gideon van Meijeren luidt alarmbel: ‘Nederland verkeert nog steeds in enorme nood’
Van Haga waarschuwt voor dystopische controlestaat ‘die gevaarlijker zal zijn dan ooit tevoren’
Maakte bondskanselier Merkel een selfie met aanslagpleger Brussel?
Meisje (17) verlamd na controversiële HPV-prik tegen baarmoederhalskanker. Dit wil ze tegen andere meisjes zeggen