De Nederlandse kranten zijn in handen van twee Belgische uitgevers. Twee familiebedrijven die van oudsher verweven zijn met het Belgische bestuurlijke establishment.
De hoofdredacteuren van deze kranten werden uitgenodigd voor het tv-programma Jinek om te praten over de ‘oorlog’ van ‘Brussel’ tegen nepnieuws.
In het zicht van de komende Europese verkiezingen en de aanstaande klimaatwetgeving is het duidelijk welke belangen hier gediend zijn.
Exemplarisch
De oorlog speelt zich af tussen de Belgische uitgevers die de Europese politiek-bestuurlijke en financiële machten dienen, tegenover de nieuwe journalistieke platforms op het internet die de belangen van de samenleving dienen.
Het ontluisterende gesprek in het NPO-programma was exemplarisch voor wat er mis is in de Nederlandse journalistiek.
Ingeleverd
De oorspronkelijke controleur van de heersende macht heeft haar rol ingeleverd om de onafhankelijke rol van de nieuwe media te bestrijden met propaganda, framing en nepnieuws.
Bekijk het gesprek tussen emeritus hoogleraren Kees van der Pijl en Karel van Wolferen hieronder:
Boeken voor verder onderzoek:
‘The Deliberate Corruption of Climate Science’ (Tim Ball), gaat over de geschiedenis zonder wetenschap van de CO2-beweging.
‘The Politically Incorrect Guide to Climate Change’ (Marc Morano), geeft een algemeen overzicht van slecht onderzoek en politieke corruptie achter de CO2-waanvoorstellingen.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Tsjernobyl van Europa: Italiaanse maffia begraaft gif in akkers waar Nederlandse groenten worden gekweekt
2018: ‘Trump bood geen hulp na orkaan Puerto Rico!’ 2020: Puerto Ricanen doen deze schokkende ontdekking
Ancient Aliens 3: Aliens and the Founding Fathers (video)
Openbaringen: wat je niet mag weten over je eten
Israëlisch-Palestijns conflict eenzijdig belicht (video)
Hoe kan de trillingsfrequentie van de aarde worden verhoogd?
Er staat 500 MILJARD van ons geld op het spel, maar minister Schouten weigert motie uit te voeren
Totale Coronapaniek? Onzin of niet?
VIDEO: Enorme futuristische Tesla Tower in bos bij Moskou