BinnenlandCorona

Bijna helft bewoners verpleeghuis besmet met corona ondanks vaccinaties

Help ons door dit artikel met iedereen op je socials te delen!
Er is helaas geen gesproken versie van dit artikel beschikbaar

In een verpleeghuis in het Gelderse Wehl zijn 12 van de 29 bewoners – bijna de helft – positief getest op corona, terwijl het merendeel van hen is gevaccineerd tegen het virus. Het gaat om dementerende ouderen. De bewoners verblijven in isolatie op hun kamers.

Een woordvoerder laat aan Omroep Gelderland weten dat bijna alle bewoners zowel de eerste als tweede vaccinatie hebben gehad. Eén of twee bewoners wachten nog op hun tweede prik. Specialist ouderengeneeskunde Marco Repko zegt: “Deze uitbraak laat zien dat je het coronavirus nog steeds kunt overdragen, ook al ben je gevaccineerd.”

---Lees verder na dit advertentieblokje---

Het vaccin is de uitweg uit deze crisis, verzekerde zorgminister Hugo de Jonge ons. Al snel bleek dat één dosis niet genoeg was. Nu blijkt ook een tweede dosis niet voldoende te zijn. Pfizer-baas Albert Bourla zei namelijk dat mensen ‘waarschijnlijk’ een derde dosis nodig hebben. Daarnaast zei de topman van BioNTech dat het coronavaccin ‘nooit meer weggaat’.

Opnieuw in isolatie

Neuroloog Jan Bonte reageert op Twitter: “Daar zit je dan als dementerende. Opnieuw in isolatie, na de vaccinatie. ‘Met het vaccin krijgen we onze vrijheid terug!’ Behalve als je dement, verward, oud en eenzaam bent: dan moet je in isolatie en in je uppie de komst van Hein afwachten, omdat je onder geen beding dood mag gaan met of aan een besmetting met het coronavirus.”

Hij vraagt aan De Jonge: “Krijgen deze mensen nu ook een vaccinatiepaspoort? Of hoeft dat niet? Je kunt ze toch ook gewoon opsluiten, nietwaar?”

“Het ergste is nog wel dat ze niet of nauwelijks ziek zijn, maar desondanks gewoon opgesloten worden,” aldus Bonte.

Angela Groothuizen

Ook beroemdheden ontkomen er niet aan. Zo liet Angela Groothuizen zich eerder deze maand vaccineren met AstraZeneca. Ze zei dat ze zich ondanks de vele horrorverhalen ‘prima’ voelde. Woensdag werd bekend dat Groothuizen besmet is met het coronavirus en in quarantaine zit.

4.4 57 stemmen
Artikel waardering

Interessant

Vind je deze info goed?
Klik hieronder en deel het op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

83 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Annette
Annette
3 jaren geleden

Als ik alle verhalen van de afgelopen maanden ga analyseren, kom ik tot de conclusie dat je NU een grotere kans hebt om dat “coronavirus” op te lopen dan een half jaar geleden. Als je ingeënt bent heb je een gerede kans om besmet te worden (zie het verhaal over het verpleeghuis) en natuurlijk Angela Groothuizen (zegt dus niets he, als je je direct na vaccinatie goed voelt). En je loopt als ongevaccineerde nu ook meer kans om besmet te raken en dan wel door diegenen in je omgeving die ingeënt zijn. Bah! Bah! Bah!

Joyce Ramgatie
Joyce Ramgatie
3 jaren geleden

CoronaVaccinatie = MOORD MET VOORBEDACHTE RADE..

-Hij die opzettelijk en met voorbedachten rade een ander van het leven berooft, wordt als schuldig aan moord, gestraft met levenslange gevangenisstraf of tijdelijke van ten hoogste vier en twintig jaren. Omschrijving: Doodslag met voorbedachten rade wordt moord genoemd. Hij wordt gestraft met levenslange opsluiting.

Raadsheet
Raadsheet
3 jaren geleden

Op die manier kan je het idee van een vaccinatiepaspoort wel terzijde leggen. Wij wisten al lang dat Corona massaal uitbreekt onder zelfs dubbel gevaccineerden zoals bij Ipse de Bruggen.

Herman de Graaf
Herman de Graaf
3 jaren geleden

Die PCR testen deugen niet.
Mijnheer De Jonge, weet dat heus wel.
Maar ja, de samenstelling van het vaccin is mede gebaseerd op de PCR-test.
Plus, de maatschappelijke noodzaak van het vaccin wordt gemeten met een PCR-test.
Daar zit De Jonge nu mee in z’n maag.

Eerst moest je sterven aan corona vanwege de wenselijkheid van een lockdown, winkel- en horeca-sluitingen, mondkapjes en avondklok, aangegeven door de WHO.
En nu, nu mag je niet sterven want dat bewijst dat het vaccin niet zo beschermd als dat wordt verteld.
De enige oplossing is te vinden in de terugweg naar ‘normaal’.
Maar vertel dat die sociopaten uit kabinet Rutte eens.

W Appie??
W Appie??
3 jaren geleden

Wat voor onzin vaccineren en toch besmet raken en een vaccinatie paspoort is verplicht terwijl je besmet bent mag je wel over de grens ??kan de logica niet meer ontdekken hier aan zie je dat t een georganiseerde criminelen zijn Ons ziek maken met mRNA injecties die het overleven worden gecontroleerde slaven Die niet willen vogelvrij verklaard ?welkom in t nieuwe normaal ?tis toch abnormaal En vind t schokkend om te ontdekken dat t merendeel al gehersenspoeld is en geen eigen wil meer hebben ??

rop
rop
3 jaren geleden

ha ha, dat is een goeie, ingeënt en toch corona, zo zie je maar corona is vele malen sterker, dat alle conclusies , wat betreft het hele vaccinatie programma, het word de grootste flop van deze decennia, laten we er een mooi lid van maken, en er over zingen, corona corona, toe dans nog een keer met mij, ook al ben ik ingeënt ,je wijkt niet van mijn zijde, daarom ga ik je beschouwen als mijn vriend., zodat je niet meer mijn vijand bent ,zoals ze dat doen voorkomen.

ProAsfalt
ProAsfalt
3 jaren geleden

Ik vraag mij af wat er aan de hand is in lichamelijke virologisch opzicht en immunologisch opzicht.
Wat wordt er überhaupt gemeten?

Cojona is een vlieger, dus het vliegt overal en als je ademhaalt, dat moet nu eenmaal omdat je anders blauw aanloopt, krijg je sowieso die vliegers binnen.
Maar is dat erg?
Is men dan geïnfecteerd geraakt zoals dat in Wpg geformuleerd staat of is slechts een vliegertje aangetoond die geen reed doet of kan doen?

Let wel: de PCR test kan géén infectie aantonen. Dat staat duidelijk in de bijsluiter van de fabrikant dat kennelijk de voorzieningenrechter mr. Vetter niet heeft begrepen, dus hij vindt de PCR test fantastisch.
Overigens staat wel uitdrukkelijk in die vonnis dat een arts de diagnose moet stellen.
Is dat in dit verpleeghuis geschied? Waarschijnlijk niet, dus zijn ze onrechtmatig opgesloten, de facto gegijzeld.

Werkt dit pseudovaccin?
Kennelijk wel, want de vliegers vliegen in je luchtwegen maar doet kennelijk geen vlieg kwaad want anders hadden ze op zijn minst covid19 symptomen moeten hebben.

Dus ja, het pseudovaccin is een succes. Het beschermt je, ook de kwetsbare ouderen en daar gaat het om.

Niemand.
Niemand.
3 jaren geleden

Ik begin te vermoeden dat ze positief testen door de spuit. Best logisch, de lichaamscellen maken de spike proteïne aan, deze cellen en spike proteïnes vormen afval die het lichaam kwijt moet, dit afval is weer prima af te vangen met een PCR test. Een cycli van 50 doet wonderen.

Ik geloof ook dat dit bovenstaande geld voor India. Sinds ze in India zijn begonnen met de spuit loopt het ineens helemaal uit de hand volgens de msm.

Als je de cijfers gaat bekijken valt het wel mee in India, nederland doet het bijvoorbeeld veel slechter dan India op meerdere vlakken. Daar hoor je onze media niet over, nep besmettingen, brandstapels en duizenden doden, die woorden en beelden schotelen ze ons voor. Wie slikt die kots van de media nog als zoete koek? Wat mij betreft veel en veel teveel mensen.

Niet vaccineren! Hoe meer mensen dat niet doen hoe sterker wij als mensen komen te staan. Probeer maar eens een ‘vaccine paspoort’ op te leggen aan een grote groep mensen waarvan 70% NIET is gevaccineerd. Dan wens ik ze echt heel veel geluk.

Niet vaccineren mensen! Ook niet weigeren, want dan bent u een dissident, een piraat en dat wilt u niet. Praat (lees: zeg wat uw huisarts moet doen), u als mens heeft het voor het zeggen. Huisarts zet op papier wat jij wil, stempel eronder en daarmee is de kous af. Zo simpel is het, ik beslis zelf hoe en wat. U ook!

Elise
Elise
3 jaren geleden

En als oplossing voeren ze dadelijk een onderhuidse chip met koortsmeter aan. Of zoiets. Beste regering: stoppen met deze onzin/kwatszooi!
Wij willen niet in een digitale gevangenis leven! Want daar draait Build Back Better om. Domoren daar in het kabinet, dat willen jullie zelf toch ook niet?

johan
johan
3 jaren geleden

*Dankzij

Thomas
Thomas
3 jaren geleden

Wanneer worden onze leiders gevaccineerd ,en niet met een zoutoplossing maar de ” echte vaccins ”
Dus geen Hollywood spuiten , als we niet oppassen zijn straks alle ouderen dood of voor de rest van hun leven opgesloten.
Als ze echter dood gaan heeft de Europese Unie toch mooi een heel groot deel van onze 1500 miljard aan pensioen gelden te pakken , je denkt toch niet echt dat we daar van in Nederland nog een cent van terug zien .
Die gebruiken ze om het zuiden en zichzelf te verrijken.
Als dit zo door gaat krijg je vanzelf een revolutie mensen zijn deze repressie op zeker moment helemaal zat ,allemaal weer terug naar normaal nieuwe verkiezingen niet meer met brief stemmen en bij de stemlokalen van alle politieke partijen mensen bij de tellingen zetten en niet die d666 deugers .
Gebruik gewoon je gezond verstand raak elkaar aan we moeten ons immuunsysteem op sterkte houden en niet door al dat afstand houden het laten verzwakken dan krijgen de tirannen in Den Haag hun zin en schrijven nadat alle gevaccineerde positief testen nog strengere maatregelen voor want dat is het doel iedereen de gifspuit en als strak de halve bevolking sterf roepen WIR HABEN ES NICHT GEWUST ,maar ze weten het wel , alle verantwoordelijke zijn vrienden van het New Economic Forum en de Bilderberg groep dus ingewijden in deze gecreëerde crisis .
Schut zoveel mogelijk mensen wakker .

Tom
Tom
3 jaren geleden

Angela Groothuizen: ”ik voel me prima”. Maar ze heeft wel zogenaamd corona omdat een PCR test positief was. Mensen, mensen wanneer worden we wakker? Geen symptomen = geen corona!

Hermie
Hermie
3 jaren geleden

Het is nu wel zo dat men nooit beweerd heeft dat men niet besmet kon geraken na vaccinatie. Men wordt er gewoon minder ziek van, van het virus

Paula
Paula
3 jaren geleden

Fake pcr test for a fake virus
Millions will die in the autumn as a result of fake vaccinations
its called a cytokine storm

Guus Velraeds
Guus Velraeds
3 jaren geleden

Logisch dat de mensen nu besmet zijn. Door de vaccinatie is hun lichaam nu een virus eiwit fabriek geworden. Maar wat test de frauduleuze PCR. Hoeveel CT (alles boven de 20 heeft geen diagnostische waarde) omwentelingen werden er gemaakt? Zij test dat er een corona fragment in je zit en/of covid 19 afval. Je hoeft nog geen besmetting door te geven. In het nieuwe jargon noemen ze vandaag mensen met virus resten a-sympthomatisch. Lockdowns kunnen ze nu tot in de eeuwigheid laten duren. Gezonde mensen opsluiten nog gemakkelijker. Mijn enige hoop en gedachte is, wanneer valt dit kaartenhuis in elkaar.?

Elske
Elske
3 jaren geleden

Lees steeds meer berichten dat de gevaccineerden de nieuwe patienten zijn op de IC, en dat ze zeer besmettelijk zijn voor overdracht van het virus aankomende winter uitkijken voor de gevaccineerden die gaan ons besmetten. Voor ons geen vaccin kan hugo zelf nemen

Peter
Peter
3 jaren geleden

Het lijkt er toch steeds meer op, dat ze corona juist met het prikken verspreiden!
Eerst heeft de Jonge in 2020 ouderen compleet laten opsluiten, waardoor velen van hen in eenzaamheid zijn overleden.
Hij is nu echter nog een stap verder gegaan, veplicht in laten spuiten met een nooit goed getest”vaksin”, en vervolgens omdat ze dan juist besmet zijn, hen wederom op laten sluiten om ook deze groep ouderen en demente mensen uit te roeien?
Het begint steeds meer op GENOCIDE te lijken!
Dat de Nederlandse bevolking deze Haagse idioten nog rond laten lopen, terwijl er vele dierbaren door hun schuld in eenzaamheid en onder barre omstandigheden zijn gestorven, is mij een compleet raadsel!

Peter
Peter
3 jaren geleden

Het lijkt er toch steeds meer op, dat ze corona juist met het prikken verspreiden!
Eerst heeft de Jonge in 2020 ouderen compleet laten opsluiten, waardoor velen van hen in eenzaamheid zijn overleden.
Hij is nu echter nog een stap verder gegaan, veplicht in laten spuiten met een nooit goed getest”vaksin”, en vervolgens omdat ze dan juist besmet zijn, hen wederom op laten sluiten om ook deze groep ouderen en demente mensen uit te roeien?
Het begint steeds meer op GENOCIDE te lijken!
Dat de Nederlandse bevolking deze Haagse idioten nog rond laten lopen, terwijl er vele dierbaren door hun schuld in eenzaamheid en onder barre omstandigheden zijn gestorven, is mij een compleet raadsel!

Elise
Elise
3 jaren geleden

En in de krant(ED) staat dit weer: Hugo wil 65 plussers aanraden om zich te laten vaccineren, terwijl er een ander bericht bijstaat, dat men gewoon weer besmet kan raken na vaccinatie. En zo creëer je dus groepsimmuniteit? Niet dus. Je maakt het juist erger. Eh Hugo, je kunt het ook op een natuurlijke manier doen. 1. Goedkoper en veiliger. Enne andere bijschade is stukken minder.
Als je dit bericht in de krant gelezen hebt, gaan er dan geen alarmbellen af?

Geen schaap
Geen schaap
3 jaren geleden

En straks eindeloze vaccinaties voor een eindeloos muterend virus waar 99,87% geen of weinig last van heeft. Wanneer gaan we stoppen met deze onzin ?

salvar
salvar
3 jaren geleden

hou eens op over besmettingen of iedereen doodziek is.
besmettingen zeggen niets.
ze kunnen tot in de eeuwigheid doorgaan hiermee.

serieuze aangelegenheid
serieuze aangelegenheid
3 jaren geleden

De pensioenpot in Nederland is belangrijker dan de gezondheid van de mensen. Naar ik vernomen heb is die leeg geroofd en geld dat er niet meer is kun je dus ook niet aan dode mensen uitbetalen.

Dit gaat waarschijnlijk net zo lang door totdat er geen mensen (dus niet de politici) meer zijn die recht op pensioen hebben en die dus onder valse voorwendsels uit de weg zijn geruimd.

JoeRi
JoeRi
3 jaren geleden

Hahaha die Angela, doos ? & dit verzorgingshuis is geen uitzondering, ken er hier dichtbij een, ook een verzorgingshuis dementerende oudjes in Vught , kwakzalvers ? , het nieuwe irritante gezegde: maar ze worden wel minder ziek je word toch doodmoe van het geouwehoer het afgelopen ruime jaar & je word toch doodsbang van al dit medisch geëxperimenteer , wat gaan we nog allemaal meemaken ?? pffff …

Nina-
Nina-
3 jaren geleden

Ze worden niet besmet en/of ondanks het vaccin maar dankzij het “vaccin”. Geldt voor heel veel vaccinaties ( kinkhoest, BMR) Al heel vaak bewezen.

Ikke
Ikke
3 jaren geleden

Maar blijkbaar worden ze niet meer ernstig ziek!

Hugo
Hugo
3 jaren geleden

Gelijk stoppen met die flauwekul van vaccineren .
Het draait alleen maar om.geld voor de farmacie en de jonge

Jerrel
Jerrel
3 jaren geleden

Hoogstwaarschijnlijk zit het, volgens de “gain of function” methode in het laboratorium gekweekte, virus in het vaccine. Zijn voormalige collega Dr. Judy Mikovits heeft onthuld dat Dr. Fauci al sinds 1999 experimenteert met “gain of function”.

H.J.
H.J.
3 jaren geleden

Dus worden wij in Nederland gewoon belazert, door Rutte en de Jonge.
Na een tweede vaccinatie, gaat het normale leven weer beginnen.
Wat blijkt, niets van dit al, de leugens gieren over de toonbank.
Over een Maand of 3 gaan we gewoon weer van voor af aan beginnen.

Rutte en de Jonge belazeren de boel samen met het RIVM en het OMT.

De doden die volgen zijn er Duizenden, allemaal met niet behandelde onderliggende ziektes.

Bedankt Rutte en de Jonge.

Randy
Randy
3 jaren geleden

Klopt allemaal geen flikker van ze maken ons ziek om nog een dikkere crisis aan te smeren wat mogen we dalijk nog alleen testen en prikken voor wat ? Een glaasje bier in de open lucht ? Ziekelijk land aan het worden hier en die kut reclames op de tv elke dag weer wat stelt dat nou voor waar halen ze die idioten vanaf die dat acteren

Wim
Wim
3 jaren geleden

Kijk voor de grap eens hoe de NOS=FAKENIEUWS dit brengt.

Peters
Peters
3 jaren geleden

Goedgelovige onnozelen nemen het vaccin (fout woord vaccin <ik bedoel Gen-therapie) in de hoop hun vrijheden weer terug te krijgen, maar die krijgen we nooit meer terug zonder strijd, het is een experiment ,levens gevaarlijk/of zoals de gewetenloze psychopaat en ,,dierenarts:Ab-(waar is de whiskyfles) Osterhouse het zei:van alle katten die we hebben ingeënt met het Corona vaccin stierven de ingeënte katten 10 weken eerder dan de NIET ingeënte ,dan weet u wat u te wachten staat en de hele zaal lachtte ha-ha-ha …wat grappig.

Jolan
Jolan
3 jaren geleden

Zo veel moeite en gelieg! En veel geld in slechte vaccens gestopt!, zeg gewoon dat wij naar een punten systeem gaan naar chinees model!, zeg t gewoon!!, dqt wij als volk niets meer mogen hebben! En punten eraf gaan als wij 1 overtreding begaan!, is dat nou zo moeilijk?!, daar is geen slap virus gedoe voor nodig!, al lang geleden was dit al bedacht !, maar liegen tegen t volk was een beetje achterlijk , dat we net aan t eten waren in een restaurant, en er een boodschap kwam , u moet nu oprotten!, bord niet leeg wegwezen!!!!, loll toen dacht ik jep wat ik gelezen had is echt!, macht is erger dan geld, en de gezondheid daar gelaten, ziek moet je zijn in je hoofd of een controlor om dit te kunnen doen: blijkt wel

Mary
Mary
3 jaren geleden

Ondanks of dankzij de spuit?

Back to top button
83
0
We lezen graag je reactie!x