Auto-immuunziekten zijn bezig aan een opmars. Ze ontstaan doordat het afweersysteem lichaamseigen cellen en stoffen als lichaamsvreemd ziet waarna antistoffen tegen deze weefsels worden gevormd.
De belangrijkste oorzaak? Uit een studie in het wetenschappelijke vakblad PLoS ONE blijkt dat vaccins de mogelijke veroorzaker zijn van auto-immuunziekten.
Bij dierproeven stelden de auteurs vast dat herhaaldelijke immunisatie door blootstelling aan een antigeen systemische auto-immuniteit veroorzaakt bij muizen die anders niet vatbaar zijn voor auto-immuunziekten. De meeste vaccinaties die toegediend worden in de kinderjaren zijn gebaseerd op artificiële actieve immunisatie.
CD4+ T-helpercellen
Systemische auto-immuniteit is een onvermijdelijk gevolg van overstimulatie van het immuunsysteem door herhaaldelijke immunisatie met antigenen, zo concludeerden de auteurs. Chronische ziektes zijn daarmee een onvermijdelijk resultaat van vaccinaties.
T-cellen of T-lymfocyten zijn afweercellen en vormen een belangrijk onderdeel van het afweersysteem. De aanwezigheid van een antigeen stimuleert de omzetting van T-cellen naar CD4+ T-helpercellen. Door overstimulatie van CD4+ T-helpercellen vormen zich antilichamen die het eigen weefsel aanvallen in plaats van het antigeen.
De onderzoekers troffen weefsel aan dat wordt geassocieerd met verschillende auto-immuunziekten, waaronder lupus erythermatodes en reumatoïde artritis.
Kindersterfte
Beschadigde CD4+ T-helpercellen die werden ingespoten bij gezonde muizen brachten dezelfde schade toe. Dat betekent dat patiënten die lijden aan auto-immuunziekten nooit bloed zouden mogen doneren.
Terwijl de lijst met auto-immuunziekten steeds groter wordt krijgen baby’s en kinderen steeds meer vaccins toegediend. Is het vreemd dat kindersterfte in geïndustraliseerde landen het hoogst is? Het routinematig injecteren van kinderen met vaccins is op basis van deze informatie ongerechtvaardigd.
Bron: Gaia-health.com
Gerelateerd:
- De donkere kanten van de Bill & Melinda Gates Stichting (video)
- Historisch vonnis: autisme veroorzaakt door BMR-vaccin
- Farmaconcern Merck ontmaskerd wegens vaccinfraude
- Ingeënte kinderen tot vijf keer vaker ziek dan niet-gevaccineerde kinderen
- Zo werkt het vaccinatieprogramma in de praktijk
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Fractie Omtzigt haakt nu af op zijn eigen motie over de oversterfte: ‘Zorgwekkend’
Klaus Schwab bedankt ‘WEF-lakei’ Rutte voor zijn bezoek aan Kiev en steun aan Oekraïne
Kijk: Suus (10) vraagt Rutte wat hij wil zeggen tegen kinderen die veel ellende zien op het nieuws en zich zorgen maken
De X-Files van Australië: UFO tilt auto op en verbijsterende graancirkels
Astmamedicijn maakt biefstuk minder mals
Zeldzaam pak sneeuw in woestijn van Egypte. Beelden van dit opmerkelijke tafereel gingen viral op social media
Commentator verruilt CNN voor het échte nieuws. Dit filmpje maakt veel reacties los
Ik weet wat Noord-Korea wil, maar Amerikaanse oligarchie weigert mee te werken. Luister naar deze wijze woorden van president Carter
Dit wetenschappelijke tijdschrift zegt dat onze handen zijn ontworpen door God