Het Complot

President Bolivia: Chávez stierf geen natuurlijke dood

Help door deze info met je vrienden op je social netwerk te delen!
Er is helaas geen gesproken versie van dit artikel beschikbaar

De Boliviaanse president Evo Morales heeft gezegd dat imperialisten schuldig zijn aan de dood van de Venezolaanse president Hugo Chávez.

Als ze hun doel niet democratisch of via een coup kunnen bereiken proberen ze iets anders – zoals het beëindigen van iemands leven, aldus Morales.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

Chavez zelf voedde meermaals het gerucht dat zijn kanker hem door een ‘buitenlandse partij was toegediend’.

De Boliviaanse president riep op tot een onderzoek, want Chavez ‘was pas 58 jaar oud en hij overleed zo snel’. “Vroeg of laat wordt bewezen dat er een aanslag op zijn leven is gepleegd,” ging hij verder. “Omdat het altijd zo gaat als presidenten of vakbondsleiders hun mond opendoen om hun rechten op te eisen.”

Absurd

Afgelopen week beschuldigde de Venezolaanse waarnemend president Nicolás Maduro twee Amerikanen ervan Chávez met kanker te hebben geïnfecteerd. Volgens de Britse Daily Mail kregen de twee beschuldigde Amerikanen exact 24 uur om het land te verlaten.

Maduro vergeleek de dood van Chávez met die van Yasser Arafat, die ook opzettelijk geïnfecteerd zou zijn. In 2011 verklaarde Chávez dat ‘de VS een manier had gevonden om kanker op te wekken’.

Verschillende medewerkers van het Amerikaanse ministerie van Buitenlandse Zaken vertelden aan The Wall Street Journal dat de VS waarschijnlijk aan enkele Venezolaanse diplomaten zal vragen om het land te verlaten. Een woordvoerder van het ministerie noemde elke beschuldiging dat de VS iets te maken heeft met de dood van Chávez ‘absurd’.

Radiogolven

Begin vorig jarig beweerde de Servische politicus Vojislav Šešelj dat zijn gezondheid al jaren door Amerikaanse, Britse en Franse geheime diensten op afstand wordt gestuurd.

Šešelj werd een aantal keren in het ziekenhuis opgenomen met hartklachten, maar de artsen konden geen lichamelijke oorzaak vinden. De politicus vroeg zich af of westerse mogendheden zijn hart met radiogolven beïnvloeden. Op die manier zouden ze willen voorkomen dat hij de presidentsverkiezingen in Servië afgelopen mei zou winnen.

Bron: Nd.nl

Gerelateerd:

 

Interessant

Vond je dit artikel goed?
Klik hieronder en deel het op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
0 0 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

47 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Aurelia
Aurelia
13 jaren geleden

OMG….
Dit is imo een typisch uitvloeisel van de behoefte alles te willen beheersen. In deze wereld moet alles maakbaar zijn, heeft alles een reden en is er altijd iemand verantwoordelijk of zelfs schuldig.
En bij gebrek aan een schuldige wordt die dus gecreëerd.
Dan worden er redenen verzonnen en de bijbehorende mogelijkheden, hoe bizar ook.
Want je kunt beter een slachtoffer (wellicht zelfs martelaar) zijn dan gewoon doodgaan aan kanker.

sooltje
sooltje
13 jaren geleden

Ja hoor, dit vind ik toch zo ver gezocht! Ze kunnen het zich niet voorstellen dat iemand gewoon kanker kan oplopen. Misschien lag de oorzaak al in zijn jeugd! Echt weer iets voor complotdenkers om zoiets te zeggen. Dat neemt natuurlijk niet weg dat het voor sommigen wel goed kan uitkomen dat iemand komt te overlijden. Maar dat betekent niet automatisch dat er opzet in het spel is!

Eden
Eden
13 jaren geleden

Mathew Ward zei daar ook iets over:
[quote=’Mathew Ward’]We also cite Hugo Chavez, recently deceased president of Venezuela, whom mainstream media in the United States have portrayed as a bad guy who worked against that country’s best interests. What Chavez worked against was the Illuminati’s dark influence in that country, his own and other Latin American nations, and he was quite successful in driving them out of Venezuela.

Chavez was not wrong in thinking that his cancer did not occur naturally. The media under Illuminati control labeled him a “conspiracy theorist” because they have conditioned you to believe that anything with that designation is pure nonsense. Chavez’ determination to rid his country of their tentacles and to improve the lives of those who are down-trodden did not fit with the dark ones’ agenda. They felt that a public assassination could start a firestorm instead of making it easy for them to regain control of Venezuela’s abundant natural resources, and since they had the means to initiate cancer, that’s what they did. His body just didn’t give out nearly as fast as they expected.[/quote]

huub winkelhorst
huub winkelhorst
13 jaren geleden

bewijzen leveren

Rasecht Berensiroop
Rasecht Berensiroop
13 jaren geleden

Spacefuture-exopolitiek vanuit Vlaanderen-Antwerpen
Space scientific politics and monetary systems
Exopolitics.org

In de medische wereld gebruikt men genezende radio(gestuurde)golven voor behandeling van longkanker, prostaatkanker enz, indien de dosis te hoog in geval frequenties en vibraties dodelijk, in de veeartsenij door veroorzaken hartritmestoornissen waardoor de dieren door de poten zakken

IIS
IIS
13 jaren geleden

Leefde Chavez een gezond leven, kwam er kanker voor in zijn familie, heeft men sporen gevonden van middelen in zijn lichaam die kunnen duiden op iets, zijn er meer mensen in zijn omgeving die kanker hebben gekregen? Een aantal vragen die misschien ergens toe kunnen leiden.

Het zal nog een hele puzzel worden om te bewijzen dat Chavez is vermoord. Als je kijkt wie de wereldmacht of totale heerschappij wil en hoe Chavez de draak stak met de VS en hij niet wilde buigen voor de fascistische, zionistische imperialisten en als men kijkt hoe de Amerikanen heel onmenselijk laag fals flag attacks en dirty wars zijn begonnen in de wereld en daarbij totaal onschuldige mensen uitmoorden en nota bene zich ophouden in landen waar ze helemaal niets hebben te zoeken, puur en alleen om de wereldheerschappij mogelijk te maken, dan zeg ik dat er heel sterke vermoedens zijn dat de VS Chavez inderdaad heeft omgebracht, maar dat helaas bewijzen hiervoor ontbreken.
In ieder geval zullen de Amerikanen niet terugdeinzen voor moord om zo de macht te kunnen grijpen. Bedenk eens een reden waarom ze het niet zouden doen en wie uiteindelijk houdt ze tegen? Hun zelfverzonnen Amerikaanse god in ieder geval niet, want die vindt het prima dat ze mensenlevens opofferen voor een hoger doel (geld).

Tink
Tink
13 jaren geleden

Ach ja, het is nu eenmaal moeilijk te accepteren dat kanker geen voorkeuren heeft, jong of oud, man of vrouw, president of vuilnisman het kan iedereen overkomen. En dat is geen fijn idee, het is veel fijner om de “imperialisten” de schuld te geven. Maar er zullen wel weer genoeg naievelingetjes zijn die dit voor zoete koek slikken en overal een complot in zien. En het maakt het leven natuurlijk ook wel een stuk spannender, want wat is er nou gewoner dan iemand die doodgaat aan kanker?

Mark
Mark
13 jaren geleden

@ IIS

Je kan natuurlijk alleen Amerika de schuld geven maar vergeet de rest van de wereld niet.
Dit is monopoly live style.
Alle grote landen spelen mee.

Wij zijn niet meer dan VEE, alleen Amerika is de boegbeeld van dit alles omdat er een zondebok moet zijn.

Nee niet alleen naar de Amerikanen wijzen , wijs ook maar eens naar onze politiek.

Chavez is gewoonweg een boere lullo die het spel dwars lag en ja sommige kaarten speel je gewoon niet die gooi je gewoon weg.

Mensen kijk goed om je heen en durf ook eens naar je eigen politiek te wijzen.

Jack
Jack
13 jaren geleden

Zijn Assad, Ahmadinejad,Kim Yong Un om er maar een paar te noemen, dan tot nu toe gespaard door de CIA? En Fidel? Heeft die tot nu toe geluk gehad? Het is natuurlij niet onmogelijk dat Chavez slachtoffer is geworden van de Amerikaanse ‘James Bond’achtige trucjes. Ik denk echter dat ze in de VS ook wel weten dat de opvolger in Venezuela hetzelfde beleid zal gaan voeren en dat ze dit soort acties alleen daarom al achterwege laten.

Paquita
Paquita
13 jaren geleden

[quote name=”sooltje”]Ja hoor, dit vind ik toch zo ver gezocht! Ze kunnen het zich niet voorstellen dat iemand gewoon kanker kan oplopen. Misschien lag de oorzaak al in zijn jeugd! Echt weer iets voor complotdenkers om zoiets te zeggen. Dat neemt natuurlijk niet weg dat het voor sommigen wel goed kan uitkomen dat iemand komt te overlijden. Maar dat betekent niet automatisch dat er opzet in het spel is![/quote]
Je hebt er geen idee van wat er achter de schermen plaats vindt; af en toe is het beangstigend. En daarvoor hoef je niet eens naar de VS te kijken; het gebeurt hier in Europa ook.

Paquita
Paquita
13 jaren geleden

[quote name=”IIS”]Leefde Chavez een gezond leven, kwam er kanker voor in zijn familie, heeft men sporen gevonden van middelen in zijn lichaam die kunnen duiden op iets, zijn er meer mensen in zijn omgeving die kanker hebben gekregen? Een aantal vragen die misschien ergens toe kunnen leiden.

Het zal nog een hele puzzel worden om te bewijzen dat Chavez is vermoord. Als je kijkt wie de wereldmacht of totale heerschappij wil en hoe Chavez de draak stak met de VS en hij niet wilde buigen voor de fascistische, zionistische imperialisten en als men kijkt hoe de Amerikanen heel onmenselijk laag fals flag attacks en dirty wars zijn begonnen in de wereld en daarbij totaal onschuldige mensen uitmoorden en nota bene zich ophouden in landen waar ze helemaal niets hebben te zoeken, puur en alleen om de wereldheerschappij mogelijk te maken, dan zeg ik dat er heel sterke vermoedens zijn dat de VS Chavez inderdaad heeft omgebracht, maar dat helaas bewijzen hiervoor ontbreken.
In ieder geval zullen de Amerikanen niet terugdeinzen voor moord om zo de macht te kunnen grijpen. Bedenk eens een reden waarom ze het niet zouden doen en wie uiteindelijk houdt ze tegen? Hun zelfverzonnen Amerikaanse god in ieder geval niet, want die vindt het prima dat ze mensenlevens opofferen voor een hoger doel (geld).[/quote]
Naast geld is macht ook een hele grote drijfveer.

Aardebewoner
Aardebewoner
13 jaren geleden

Die Chavez (en de dood van Chavez) wordt neer gezet als afleidingsmanouvre. Hier in Nederland en Europa zijn er nogal wat vergelijkbare zaken aan de gang. Het is zo dat de oogjes nu op Venezuela zijn gezet (lijkt wel op vuvuzela (trompetters van een voetbalidioterie) om afleiding te creeeren. Hallo mensen hallo !!

mb
mb
13 jaren geleden

Het zou zomaar kunnen.

ss
ss
13 jaren geleden

[quote name=”Jack”]Zijn Assad, Ahmadinejad,Kim Yong Un om er maar een paar te noemen, dan tot nu toe gespaard door de CIA? En Fidel? Heeft die tot nu toe geluk gehad? Het is natuurlij niet onmogelijk dat Chavez slachtoffer is geworden van de Amerikaanse ‘James Bond’achtige trucjes. Ik denk echter dat ze in de VS ook wel weten dat de opvolger in Venezuela hetzelfde beleid zal gaan voeren en dat ze dit soort acties alleen daarom al achterwege laten.[/quote]

De door je genoemde leiders die nog gespaard zijn omdat zij hen rol bij politiek nog niet afgelopen,zij hebben een eigen agenda moeten volgen,het is een complex politiek dat achter de schermen worden gespeeld, voorbeeld:zij hadden saddam hoessein nodig om Irak binnen te vallen,ook asama bin laden enzovoort.

IIS
IIS
13 jaren geleden

#8 Mark

Het is een rat race tussen grootmachten die allen ergens een gevaar vormen, maar ’toevallig’ staan wij absoluut en gedwongen, ook met onze politiek, aan de zijde van de VS en zijn politici hier uiteindelijk ook niet meer dan marionetten die hun ziel hebben verkocht aan de deze grootmacht en staan wij daardoor ook gedwongen aan de zijde van de VS en mogen wij daarom ook niet een andere mening hebben en moeten wij bij alles wat ze doen (moorden en roven) en zeggen (liegen en bedriegen) zonder protest het met ze eens zijn.

Ook kampen we ergens nog steeds met een soort bevrijdingssyndroom en schuldgevoel, omdat de VS ons hebben gered uit de klauwen van de bezetters waarvan zij zelf, na achteraf bleek, een onderdeel waren.

Nazi Bush sprak ooit duidelijk zijn twijfelende bondgenoten onverbiddelijk toe: “You’re either with us, or against us”…Vertaalt betekent dit zoiets als: “Maul halten oder sie werden Sterben und Ausradiert” Simpele retoriek waar wij als simpele zielen maar even voor hebben te buigen.

Na het zuur komt het zoet kwezel was/is één van de landverraders van onze natie…. http://zaplog.nl/zaplog/article/waar_kwam_balkenende_ineens_vandaan_the_international_visitor_leadership_pr

IIS
IIS
13 jaren geleden

#11 Paquita

Geld is navenant aan macht.

“Geef me de macht over het geld van een natie en het is me om het even wie haar wetten maakt.” (M.A. Rothschild)

sam
sam
13 jaren geleden

[quote name=”Tink”]Ach ja, het is nu eenmaal moeilijk te accepteren dat kanker geen voorkeuren heeft, jong of oud, man of vrouw, president of vuilnisman het kan iedereen overkomen. En dat is geen fijn idee, het is veel fijner om de “imperialisten” de schuld te geven. Maar er zullen wel weer genoeg naievelingetjes zijn die dit voor zoete koek slikken en overal een complot in zien. En het maakt het leven natuurlijk ook wel een stuk spannender, want wat is er nou gewoner dan iemand die doodgaat aan kanker?[/quote]

Ja deze mensen denken dat hun status of veel geld zorgt dat de ziete k als een boog om ze heen springt. Er sterven zoveel burgers aan k Het is zoals je zegt het grijpt geen voorkeur.

Tj.Paz
Tj.Paz
13 jaren geleden

Laten ze eerst een degelijk onderzoek doen inplaats eerst een gerucht te verspreiden zonder degelijke inhoud. Pas dan heeft discusseren zin…

Hans
Hans
13 jaren geleden

Het valt mij altijd op dat veel mensen dit soort dingen nog geloven ook.
Amerika wordt trouwens keer op keer hier neergezet als de grootste boeman op deze wereld.
Die Chavez was gewoon een ordinaire dictator en een natural born Psychopaat, dus de wereld wordt er allen maar beter op als dit soort mafkezen er niet meer zijn, punt.
Ooit hebben meer dan tien duizenden Amerikanen hun leven gelaten voor onze vrijheid, en hebben ons ook veel prachtige dingen geschonken zoals popmuziek, Jazz en b.v het Internet….
Ik geef toe dat er ook Yanks bestaand die zelf ook niet deugen, maar die heb je nou eenmaal in alle lagen van de bevolking.

gerrit
gerrit
13 jaren geleden

wie dat land in de weg staat gaat geheid dood .hoe dan ook met een kogel of gif maakt niet uit.want zij zijn de machtigsten en dar kunnen de burgers van alle landen zelf wat aan doen!en daar bedoel ik dus niet mee om achter de geraniums te blijven zitten!

Erik
Erik
13 jaren geleden

Als je het laatste nieuwe boek van Dr Greer Steven leest, dan staat er duidelijk dat alle mensen die de Illuminatie of de schaduwregering en tegenwerken dat die met kankerverwekkende stralen op afstand ‘behandeld’ worden.http://f rontierworld.nl /nieuw-boek-ste ven-greer-versc henen.html/
Ook Greer heeft met kanker te maken gehad en zijn naaste medewerkster is er aan ten ondergaan door dezelfde stralen. Als je gelooft dat dit niet kan speel je in de kaart van de schaduwregering en deze website dient dan ook om duidelijkheid te scheppen, eendracht te creëren en mee de waarheid aan het licht te brengen. Of om het met de woorden van Greer te zeggen: “De waarheid maakt je vrij, maar eerst maakt het je kwaad.” De tijd om elkaar tegen te spreken of te palaveren wat waar is of niet is voorbij, stop daarmee, kijk uit je doppen en durf anderen op de hoogte te brengen ook al ben je bang belachelijk gemaakt te worden. De kritische bedenkingen zijn al lang gemaakt, er zijn niet enkel complottheorieën maar ook wel degelijk complotpraktijken.

Silber eye
Silber eye
13 jaren geleden

Het is wel zo dat er voldoende bewijs voorhanden is dat Amerika ook als schaart deze zich tot de ontwikkelde beschaafde natiën, zich van onorthodoxe middelen gebruik maakt zoals het ondermijnen van soevereine landen.
Of daar gif bij gebruikt word is discutabel dit is moeilijk te bewijzen. Niet zo lang geleden werd Rusland er van beticht polonium 210 met succes gebruikt te hebben in het verenigd koninkrijk.
Het gebruiken van gif werd al in de oudheid toegepast ook nu heden zijn er heersers welke gebruik maken van voorproevers.

Het is bizar en verwerpelijk

theo
theo
13 jaren geleden

[quote name=”Paquita”][quote name=”sooltje”]Ja hoor, dit vind ik toch zo ver gezocht! Ze kunnen het zich niet voorstellen dat iemand gewoon kanker kan oplopen. Misschien lag de oorzaak al in zijn jeugd! Echt weer iets voor complotdenkers om zoiets te zeggen. Dat neemt natuurlijk niet weg dat het voor sommigen wel goed kan uitkomen dat iemand komt te overlijden. Maar dat betekent niet automatisch dat er opzet in het spel is![/quote]
Je hebt er geen idee van wat er achter de schermen plaats vindt; af en toe is het beangstigend. En daarvoor hoef je niet eens naar de VS te kijken; het gebeurt hier in Europa ook.[/quote]
Inderdaad, je hebt geen idee. Elke insinuatie is dus puur speculatie en dús net zo geloofwaardig als een bericht dat pinguins Chavez gedood hebben met kankerverwekkende stralen die ze via gedachtekracht naar Venezuela gezonden hebben.

Dat is het ‘leuke’ van complottheoriën; je kunt het zo gek maken als je wilt en een gebrek aan bewijs, is het bewijs dat het complot klopt. Anders is het geen geheim complot, toch?? 😉

Mensen worden ziek. Ook presidenten.

365Y
365Y
13 jaren geleden

Ik geloof niet dat we hier lang over moeten door blijven speculeren , het brengt de goed willenden die overal wonen daar niet verder mee, argumenten tot vrijheid en hieruit een collective kans op levens verbeteringen kunnen dit wel .

Helaas is het jammer dat nog niet alles is gezegt, maar laten we niet in herhalingen vallen immers dat is de valstrik tegen een snelle vooruitgang omdat er altijd kifters en onredelijke oude wettelijke beschermde bij verdieners – zullen bestaan .

Pieternella
Pieternella
13 jaren geleden

Ik weet niet of het bericht juist is, maar wat weten we eigenlijk wel? Wel meen ik te weten dat de werkelijke machten achter de zgn. macht, de politiek werkzaam zijn. Omdat we in een tijd leven waarin alles zichtbaar wordt, zal de werkelijke reden niet lang op zich laten wachten. Dat geldt voor Chavez en de vele andere wantoestanden in het groot maar ook in het klein (ons eigen leven).

ss
ss
13 jaren geleden

[quote name=”theo”][quote name=”Paquita”][quote name=”sooltje”]Ja hoor, dit vind ik toch zo ver gezocht! Ze kunnen het zich niet voorstellen dat iemand gewoon kanker kan oplopen. Misschien lag de oorzaak al in zijn jeugd! Echt weer iets voor complotdenkers om zoiets te zeggen. Dat neemt natuurlijk niet weg dat het voor sommigen wel goed kan uitkomen dat iemand komt te overlijden. Maar dat betekent niet automatisch dat er opzet in het spel is![/quote]
Je hebt er geen idee van wat er achter de schermen plaats vindt; af en toe is het beangstigend. En daarvoor hoef je niet eens naar de VS te kijken; het gebeurt hier in Europa ook.[/quote]
Inderdaad, je hebt geen idee. Elke insinuatie is dus puur speculatie en dús net zo geloofwaardig als een bericht dat pinguins Chavez gedood hebben met kankerverwekkende stralen die ze via gedachtekracht naar Venezuela gezonden hebben.

Dat is het ‘leuke’ van complottheoriën; je kunt het zo gek maken als je wilt en een gebrek aan bewijs, is het bewijs dat het complot klopt. Anders is het geen geheim complot, toch?? 😉

Mensen worden ziek. Ook presidenten.[/quote]

Dit was een strikt professional geheim operatie zodanig dat helemaal geen sporen mag achterlaten,de moordenaren zouden nieuwe technologie voor dit operatie hebben gebruikt die is nog nooit bekend voor de mensen,daarom is een bewijs hiervoor is onmogelijk,verder er zijn veel genoeg redenen dat chavez dood moet worden.

theo
theo
13 jaren geleden

[quote name=”ss”][quote name=”theo”][quote name=”Paquita”][quote name=”sooltje”]Ja hoor, dit vind ik toch zo ver gezocht! Ze kunnen het zich niet voorstellen dat iemand gewoon kanker kan oplopen. Misschien lag de oorzaak al in zijn jeugd! Echt weer iets voor complotdenkers om zoiets te zeggen. Dat neemt natuurlijk niet weg dat het voor sommigen wel goed kan uitkomen dat iemand komt te overlijden. Maar dat betekent niet automatisch dat er opzet in het spel is![/quote]
Je hebt er geen idee van wat er achter de schermen plaats vindt; af en toe is het beangstigend. En daarvoor hoef je niet eens naar de VS te kijken; het gebeurt hier in Europa ook.[/quote]
Inderdaad, je hebt geen idee. Elke insinuatie is dus puur speculatie en dús net zo geloofwaardig als een bericht dat pinguins Chavez gedood hebben met kankerverwekkende stralen die ze via gedachtekracht naar Venezuela gezonden hebben.

Dat is het ‘leuke’ van complottheoriën; je kunt het zo gek maken als je wilt en een gebrek aan bewijs, is het bewijs dat het complot klopt. Anders is het geen geheim complot, toch?? 😉

Mensen worden ziek. Ook presidenten.[/quote]

Dit was een strikt professional geheim operatie zodanig dat helemaal geen sporen mag achterlaten,de moordenaren zouden nieuwe technologie voor dit operatie hebben gebruikt die is nog nooit bekend voor de mensen,daarom is een bewijs hiervoor is onmogelijk,verder er zijn veel genoeg redenen dat chavez dood moet worden.[/quote]
Dat zeg ik. ‘Zouden’ is the magic word. Zeker in combinatie met ‘onmogelijk te bewijzen’ en ‘geheime operatie’.

En dát maakt het dan weer vreemd dat op déze site allerlei gewone mensen wél op de hoogte zijn van dat complot. Maar het fijne er niet van weten, of in elk geval niet kunnen bewijzen.

Maakt dat hen insiders, of fantasten?

IIS
IIS
13 jaren geleden

#23 theo

Er is geen complot, er is een vraag of Chavez is omgebracht d.m.v. kanker. Er zullen ongetwijfeld ‘wapens’ zijn die met een flinke dosis straling er voor kunnen zorgen dat je vroeg of laat overlijd aan kanker. Ik heb ooit het verhaal gelezen van een politicus die in zijn auto sterk radioactief materiaal onder zijn stoel had gevonden en dit waarschijnlijk daar was geplaatst om hem stilaan om te brengen. Deze en vele andere methodes zijn er om iemand ziek of dood te maken en daarmee uit te schakelen. Daar is niets geheimzinnigs aan en kan onder het kopje ‘waar’ worden geplaatst en is zeker geen complottheorie. De meest ridicule complottheorieën zijn vooral bedoeld om de waarheid in het belachelijke te trekken en om de lemmingen die achter de leugens aanmarcheren van de geesteszieke elite gerust te stellen.

De ziekte van Chavez paste ergens wel in de lijn van payback time, langzame dood, stukje bij beetje laten lijden en weg laten zinken in zijn graf. De cabal rednecks hadden hem natuurlijk het liefst als een rat onder de voetzolen platgetrapt, maar dan was moord te overduidelijk geweest.

“Mensen worden ziek, presidenten ook” Precies, een kogel ia helemaal uit de mode.

Hunting Wolf
Hunting Wolf
13 jaren geleden

LARIEKOEK Šešelj werd een aantal keren in het ziekenhuis opgenomen met hartklachten, maar de artsen konden geen lichamelijke oorzaak vinden. De politicus vroeg zich af of westerse mogendheden zijn hart met radiogolven beïnvloeden. Op die manier zouden ze willen voorkomen dat hij de presidentsverkiezingen in Servië afgelopen mei zou winnen.WIL DE BESTE MAN DE FREQUENTIE ER OOK EVEN BIJ VERMELDEN DAN??En hoe achterlijk is dit figuur dan, om het signaal NIET te kunnen TRACEREN??Omdat het ZWETSKOEK IS!!!!!Van de bovenste plank.

theo
theo
13 jaren geleden

[quote name=”IIS”]#23 theo

Er is geen complot, er is een vraag of Chavez is omgebracht d.m.v. kanker.
[…]
De ziekte van Chavez paste ergens wel in de lijn van payback time, langzame dood, stukje bij beetje laten lijden en weg laten zinken in zijn graf. De cabal rednecks hadden hem natuurlijk het liefst als een rat onder de voetzolen platgetrapt, maar dan was moord te overduidelijk geweest.

“Mensen worden ziek, presidenten ook” Precies, een kogel ia helemaal uit de mode.[/quote]
Een kogel is wat obvious inderdaad.
Maar het blijft dus een vraag. Uit de woorden van Morales haal ik dat hij er al van overtuigd is dat het zo is. “Vroeg of laat wordt bewezen dat er een aanslag op zijn leven is gepleegd.”

Je schrijft:
“De ziekte van Chavez paste ergens wel in de lijn van payback time, langzame dood, stukje bij beetje laten lijden en weg laten zinken in zijn graf.”
De ziekte van Chavez past precies in de lijn van kanker. Wat daarvan de oorzaak was, is een tweede.

Wijzen en beschuldigen is wat voorbarig als er nog zoveel variabelen te onderzoeken zijn.
(erfelijkheid, levensstijl -rookte hij? hoe leefde hij, wat at hij?, hoe is de luchtkwaliteit, et cetera)

Zijn ziekte is doodsoorzaak nummer een geloof ik. Maar in dit geval is moord een logische eerste gedachte? Mmm.

Knn
Knn
13 jaren geleden

Maakt het iets uit? De wereld is beter af zonder die autoritaire dictator. Feit is dat merendeel van de mensen in Venezuela nog steeds arm is, Chávez heeft beloftes gedaan aan die mensen maar die nooit waargemaakt.

Paquita
Paquita
13 jaren geleden

[quote name=”IIS”]#11 Paquita

Geld is navenant aan macht.

“Geef me de macht over het geld van een natie en het is me om het even wie haar wetten maakt.” (M.A. Rothschild)[/quote]
Bedankt voor je reactie, maar je kunt ook veel macht hebben zonder veel geld.

Paquita
Paquita
13 jaren geleden

[quote name=”theo”][quote name=”ss”][quote name=”theo”][quote name=”Paquita”][/quote]
Je hebt er geen idee van wat er achter de schermen plaats vindt; af en toe is het beangstigend. En daarvoor hoef je niet eens naar de VS te kijken; het gebeurt hier in Europa ook.[/quote]
Inderdaad, je hebt geen idee. Elke insinuatie is dus puur speculatie en dús net zo geloofwaardig als een bericht dat pinguins Chavez gedood hebben met kankerverwekkende stralen die ze via gedachtekracht naar Venezuela gezonden hebben.

Dat is het ‘leuke’ van complottheoriën; je kunt het zo gek maken als je wilt en een gebrek aan bewijs, is het bewijs dat het complot klopt. Anders is het geen geheim complot, toch?? 😉

Mensen worden ziek. Ook presidenten.[/quote]

Dit was een strikt professional geheim operatie zodanig dat helemaal geen sporen mag achterlaten,de moordenaren zouden nieuwe technologie voor dit operatie hebben gebruikt die is nog nooit bekend voor de mensen,daarom is een bewijs hiervoor is onmogelijk,verder er zijn veel genoeg redenen dat chavez dood moet worden.[/quote]
Dat zeg ik. ‘Zouden’ is the magic word. Zeker in combinatie met ‘onmogelijk te bewijzen’ en ‘geheime operatie’.

En dát maakt het dan weer vreemd dat op déze site allerlei gewone mensen wél op de hoogte zijn van dat complot. Maar het fijne er niet van weten, of in elk geval niet kunnen bewijzen.

Maakt dat hen insiders, of fantasten?[/quote]
Beste Theo, ik beschouw mijzelf noch insider, noch fantast, wel iemand die heel goed observeert. Groetjes, Paquita.

Paquita
Paquita
13 jaren geleden

[quote name=”Knn”]Maakt het iets uit? De wereld is beter af zonder die autoritaire dictator. Feit is dat merendeel van de mensen in Venezuela nog steeds arm is, Chávez heeft beloftes gedaan aan die mensen maar die nooit waargemaakt.[/quote]
Waar baseer jij dat op: “Heeft beloftes gedaan, maar die nooit waargemaakt?” Voor zover ik weet krijgen de mensen, die vroeger helemaal niets te eten hadden, voedsel toebedeeld en ook is het analfabetisme terug gedrongen (twee beloftes).

M. Brandenburg
M. Brandenburg
13 jaren geleden

Nou als de grootste drugsproducent en dealer ter wereld dit zegt dan zel het wel waar zijn. IK ga even in een hoekje liggen van en van het lachen niet meer bijkomen.

M. Brandenburg
M. Brandenburg
13 jaren geleden

[quote name=”ss”][quote name=”theo”][quote name=”Paquita”][quote name=”sooltje”][/quote][/quote]

Dit was een strikt professional geheim operatie zodanig dat helemaal geen sporen mag achterlaten,de moordenaren zouden nieuwe technologie voor dit operatie hebben gebruikt die is nog nooit bekend voor de mensen,daarom is een bewijs hiervoor is onmogelijk,verder er zijn veel genoeg redenen dat chavez dood moet worden.[/quote]
[quote name=”ss”][quote name=”theo”][quote name=”Paquita”][quote name=”sooltje”]Ja hoor, dit vind ik toch zo ver gezocht! Ze kunnen het zich niet voorstellen dat iemand gewoon kanker kan oplopen. Misschien lag de oorzaak al in zijn jeugd! Echt weer iets voor complotdenkers om zoiets te zeggen. Dat neemt natuurlijk niet weg dat het voor sommigen wel goed kan uitkomen dat iemand komt te overlijden. Maar dat betekent niet automatisch dat er opzet in het spel is![/quote]
Je hebt er geen idee van wat er achter de schermen plaats vindt; af en toe is het beangstigend. En daarvoor hoef je niet eens naar de VS te kijken; het gebeurt hier in Europa ook.[/quote]

Dit was een strikt professional geheim operatie zodanig dat helemaal geen sporen mag achterlaten,de moordenaren zouden nieuwe technologie voor dit operatie hebben gebruikt die is nog nooit bekend voor de mensen,daarom is een bewijs hiervoor is onmogelijk,verder er zijn veel genoeg redenen dat chavez dood moet worden.[/quote]

Gelukkig hebben we dan mensen als u die van deze niet bekende technologie afweten en het hier kunnen komen uitleggen.

M. Brandenburg
M. Brandenburg
13 jaren geleden

[quote name=”Paquita”][quote name=”Knn”]Maakt het iets uit? De wereld is beter af zonder die autoritaire dictator. Feit is dat merendeel van de mensen in Venezuela nog steeds arm is, Chávez heeft beloftes gedaan aan die mensen maar die nooit waargemaakt.[/quote]
Waar baseer jij dat op: “Heeft beloftes gedaan, maar die nooit waargemaakt?” Voor zover ik weet krijgen de mensen, die vroeger helemaal niets te eten hadden, voedsel toebedeeld en ook is het analfabetisme terug gedrongen (twee beloftes).[/quote]
Misschien moet u dan eens Venezuela moeten bezoeken zoals ik in November 2012 heb gedaan. De winkels zijn leeg, het volk betaald de hoofdprijs voor simpel voedsel, ondernemen is zo goed als onmogelijk gemaakt. De3 scholen zijn van dusdanig niveau dat zelfs ziekenhuizen geen opgeleid personeel meer hoeven te verwachten. Het is pure armoe daar. Een vriend van mij hier in Brazilie, was een van onze groep, deze vriend WAS een overtuigd socialist, totdat hij de geneugten(lees pure ellende en armoe) in Venezuela met eigen ogen heeft mogen aanschouwen. Jawel de brandstof is spotgoedkoop, een simpel snoepje kost 20 maal meer dan een litertje normaal. Dat op zich geeft al de pure waanzin in het land aan. Mensen hebben land gekregen, dat ze niet weten te verbouwen, er staat geen huios niets, want Chavez kon alleen afbreken en afnemen en heeft nog helemaal niets opgebouwd. Maar mensen als u blijven overtuigd van deze geweldenaar, het zijn normaal gesproken dezelfde mensen die absoluut geen idee hebben hoe het in een echt Socialitischcommunistisch land leven is. Mijn advies aan u, geef uw boedel op en verhuiz voor een paar jaar. Uw vrienden zullen u binnen een week weer terug kunnen verwachten.

IIS
IIS
13 jaren geleden

#32 Paquita

Ook jij bedankt voor je reactie, geld en macht twee zaken die in ieder geval niet goed samengaan met warmte, menselijkheid en liefde. Zodra men dit werkelijk zou willen veranderen dan krijg je de gifbeker of een kogel.

Het wordt tijd dat de wereld gaat bezinnen: willen we geld, macht en oorlog en vele miljoenen, misschien wel miljarden doden of willen we van de wereld, zonder valse schijn of hoop en zonder de realiteit uit het oog te verliezen een mooie en fijne plaats maken om in te leven en te ervaren = leren, voor iedereen?

Of zou dat onmogelijk zijn en zijn er te veel mensen op deze planeet aan wiens wens van liefde niet kan worden voldaan? De wereld lijkt op een punt te zijn aanbeland van kiezen of delen. Wil men oorlog, dood en ziekte of wil men vrede, liefde en warmte? De mens en de geschiedenis kennende en de profetieën gelovend zal het denk ik wel een heftige, ongenadige, felle maar korte mondiale slachting worden. Geestelijk je daarop voorbereiden, berusten en accepteren dat het zo zal gaan en waarschijnlijk zo moet geeft misschien een beetje zielerust.

IIS
IIS
13 jaren geleden

#35 M. Brandenburg

En nog harder lachen als je weet wie de grootste dealers en gebruikers zijn van het spul. Waarom zou het eigenlijk verboden zijn jezelf vol te pompen met middelen, zou een mens dat niet zelf kunnen bepalen? De handel erin loopt in ieder geval beter als het verboden is en vult de wereld met rechters, advocaten en hulpverleners en alles daaromtrent. BIG BUSINESS, muchacho!

ss
ss
13 jaren geleden

[quote name=”M. Brandenburg”]Nou als de grootste drugsproducent en dealer ter wereld dit zegt dan zel het wel waar zijn. IK ga even in een hoekje liggen van en van het lachen niet meer bijkomen.[/quote]

Tot uw dienst Meneer Brandenburg,ben blij dat je door mij gehoplen bent,nog verder vragen ,dan kun je hier tercht.

Paquita
Paquita
13 jaren geleden

[quote name=”M. Brandenburg”]
Misschien moet u dan eens Venezuela moeten bezoeken zoals ik in November 2012 heb gedaan. De winkels zijn leeg, het volk betaald de hoofdprijs voor simpel voedsel, ondernemen is zo goed als onmogelijk gemaakt. De3 scholen zijn van dusdanig niveau dat zelfs ziekenhuizen geen opgeleid personeel meer hoeven te verwachten. Het is pure armoe daar. Een vriend van mij hier in Brazilie, was een van onze groep, deze vriend WAS een overtuigd socialist, totdat hij de geneugten(lees pure ellende en armoe) in Venezuela met eigen ogen heeft mogen aanschouwen. Jawel de brandstof is spotgoedkoop, een simpel snoepje kost 20 maal meer dan een litertje normaal. Dat op zich geeft al de pure waanzin in het land aan. Mensen hebben land gekregen, dat ze niet weten te verbouwen, er staat geen huios niets, want Chavez kon alleen afbreken en afnemen en heeft nog helemaal niets opgebouwd. Maar mensen als u blijven overtuigd van deze geweldenaar, het zijn normaal gesproken dezelfde mensen die absoluut geen idee hebben hoe het in een echt Socialitischcommunistisch land leven is. Mijn advies aan u, geef uw boedel op en verhuiz voor een paar jaar. Uw vrienden zullen u binnen een week weer terug kunnen verwachten.
Geloof me, ook ik heb in vergelijkbare omstandigheden geleefd. En meer dan een keer in mijn leven. Ik woon nu in Spanje. Hier lijden ook veel mensen armoede en dat in het zogenaamde rijke westen. Groetjes, Paquita.

Paquita
Paquita
13 jaren geleden

[quote name=”IIS”]#32 Paquita

Ook jij bedankt voor je reactie, geld en macht twee zaken die in ieder geval niet goed samengaan met warmte, menselijkheid en liefde. Zodra men dit werkelijk zou willen veranderen dan krijg je de gifbeker of een kogel.

Het wordt tijd dat de wereld gaat bezinnen: willen we geld, macht en oorlog en vele miljoenen, misschien wel miljarden doden of willen we van de wereld, zonder valse schijn of hoop en zonder de realiteit uit het oog te verliezen een mooie en fijne plaats maken om in te leven en te ervaren = leren, voor iedereen?

Of zou dat onmogelijk zijn en zijn er te veel mensen op deze planeet aan wiens wens van liefde niet kan worden voldaan? De wereld lijkt op een punt te zijn aanbeland van kiezen of delen. Wil men oorlog, dood en ziekte of wil men vrede, liefde en warmte? De mens en de geschiedenis kennende en de profetieën gelovend zal het denk ik wel een heftige, ongenadige, felle maar korte mondiale slachting worden. Geestelijk je daarop voorbereiden, berusten en accepteren dat het zo zal gaan en waarschijnlijk zo moet geeft misschien een beetje zielerust.[/quote]
Ik heb in mijn leven al heel wat meegemaakt en zie (helaas nog steeds veel te) weinig echte warmte, genegenheid en liefde om me heen. Maar als je goed waarneemt, dan is het er wel degelijk. Vrede, liefde en warmte kun je voor jezelf scheppen in je eigen omgeving. En handhaven in je eigen omgeving. Hoe meer mensen dit beseffen, hoe meer lichtpuntjes er op deze aardbol verschijnen ….

ss
ss
13 jaren geleden

[quote name=”M. Brandenburg”][quote name=”Paquita”][quote name=”Knn”]Maakt het iets uit? De wereld is beter af zonder die autoritaire dictator. Feit is dat merendeel van de mensen in Venezuela nog steeds arm is, Chávez heeft beloftes gedaan aan die mensen maar die nooit waargemaakt.[/quote]
Waar baseer jij dat op: “Heeft beloftes gedaan, maar die nooit waargemaakt?” Voor zover ik weet krijgen de mensen, die vroeger helemaal niets te eten hadden, voedsel toebedeeld en ook is het analfabetisme terug gedrongen (twee beloftes).[/quote]
Misschien moet u dan eens Venezuela moeten bezoeken zoals ik in November 2012 heb gedaan. De winkels zijn leeg, het volk betaald de hoofdprijs voor simpel voedsel, ondernemen is zo goed als onmogelijk gemaakt. De3 scholen zijn van dusdanig niveau dat zelfs ziekenhuizen geen opgeleid personeel meer hoeven te verwachten. Het is pure armoe daar. Een vriend van mij hier in Brazilie, was een van onze groep, deze vriend WAS een overtuigd socialist, totdat hij de geneugten(lees pure ellende en armoe) in Venezuela met eigen ogen heeft mogen aanschouwen. Jawel de brandstof is spotgoedkoop, een simpel snoepje kost 20 maal meer dan een litertje normaal. Dat op zich geeft al de pure waanzin in het land aan. Mensen hebben land gekregen, dat ze niet weten te verbouwen, er staat geen huios niets, want Chavez kon alleen afbreken en afnemen en heeft nog helemaal niets opgebouwd. Maar mensen als u blijven overtuigd van deze geweldenaar, het zijn normaal gesproken dezelfde mensen die absoluut geen idee hebben hoe het in een echt Socialitischcommunistisch land leven is. Mijn advies aan u, geef uw boedel op en verhuiz voor een paar jaar. Uw vrienden zullen u binnen een week weer terug kunnen verwachten.[/quote]

Brandenbrug,met oppervlakkig ideeeen zou je nooit in de echte politiek iets kunnen begrijpen,je kunt beter in het gewoon media de polietiek volgen maar niet in NIBURU enzovoort,

Dennis
Dennis
13 jaren geleden

[quote name=”Hans”]Het valt mij altijd op dat veel mensen dit soort dingen nog geloven ook.
Amerika wordt trouwens keer op keer hier neergezet als de grootste boeman op deze wereld.
Ooit hebben meer dan tien duizenden Amerikanen hun leven gelaten voor onze vrijheid, en hebben ons ook veel prachtige dingen geschonken zoals popmuziek, Jazz en b.v het Internet….
Ik geef toe dat er ook Yanks bestaand die zelf ook niet deugen, maar die heb je nou eenmaal in alle lagen van de bevolking.[/quote]

Typisch persoon die zijn oogkleppen en oordoppen nog niet heeft verwijderd.

Punt 1.
De Russen hebben de Duitsers verslagen. Om Hitler op de knieën te krijgen moeten 3,5 miljoen Duitse soldaten sneuvelen. De Amerikanen offeren daarvoor 144.000 mannen, de Russen maar liefst 11 miljoen.

Punt 2.
Ja Amerika is de boeman, want Amerika is een zionistisch bedrijf bestuurd vanuit o.a Israël.

Punt 3.
Vergiftiging is al zo oud als de weg naar Romen, dus hoe weet jij nou dat hij niet vergiftigd is?
Wat overigens niet weg neemt dat hij een natuurlijke dood gestorven kan zijn.

Punt 3.
Ja het Amerikaanse volk heeft ons hele mooie dingen gebracht, muziek, uitvindingen, wetenschap, maar dat zijn normale mensen zoals jij en ik,die hebben hier niets mee te maken.
Hier hebben we te maken met de ELites
(EL de god van IsraEL)

Dennis
Dennis
13 jaren geleden

[quote name=”Dennis”][quote name=”Hans”]Het valt mij altijd op dat veel mensen dit soort dingen nog geloven ook.
Amerika wordt trouwens keer op keer hier neergezet als de grootste boeman op deze wereld.
Ooit hebben meer dan tien duizenden Amerikanen hun leven gelaten voor onze vrijheid, en hebben ons ook veel prachtige dingen geschonken zoals popmuziek, Jazz en b.v het Internet….
Ik geef toe dat er ook Yanks bestaand die zelf ook niet deugen, maar die heb je nou eenmaal in alle lagen van de bevolking.[/quote]

Typisch persoon die zijn oogkleppen en oordoppen nog niet heeft verwijderd.

Punt 1.
De Russen hebben de Duitsers verslagen. Om Hitler op de knieën te krijgen moeten 3,5 miljoen Duitse soldaten sneuvelen. De Amerikanen offeren daarvoor 144.000 mannen, de Russen maar liefst 11 miljoen.

Punt 2.
Ja Amerika is de boeman, want Amerika is een zionistisch bedrijf bestuurd vanuit o.a Israël.

Punt 3.
Vergiftiging is al zo oud als de weg naar Romen, dus hoe weet jij nou dat hij niet vergiftigd is?
Wat overigens niet weg neemt dat hij een natuurlijke dood gestorven kan zijn.

Punt 3.
Ja het Amerikaanse volk heeft ons hele mooie dingen gebracht, muziek, uitvindingen, wetenschap, maar dat zijn normale mensen zoals jij en ik,die hebben hier niets mee te maken.
Hier hebben we te maken met de ELites
(EL de god van IsraEL)[/quote]

En Punt 4 na 3 natuurlijk 😉

eyeopener
eyeopener
13 jaren geleden

voor zover ik begrepen heb ,,heeft rothschild dit al eens aan een filmregisseur medegedeeld jaren geleden

eerst creeren we een terroristische dreiging ,dan vermoorden we chavez,,en uiteindelijk komt er een buitenaardse dreiging van aliens
hij was zelfs teleurgesteld dat chavez nog niet was gelukt

allemaal trucjes van die elite om ons eronder te houden

alle mensen die zo tegen chavez zijnmoeten eens te rade gaan,en zijn geindoctrineerd door propaganda

chavez wilde de olieniet in us$ verhandelen
de us heeft dit bewerkstelligd de vorige eeuw,zodat er altijd behoefte zou zijn aan de dollar

chavez tastte dus hun economische belangen aan,,net als Ghadaffi die iets soortgelijks wilde ,en de goudstandard weer wilde hanteren

ik schrik er elke keer weer van hoeveel mensen de propaganda nablaten en beweren dat deze 2 dictators waren

probeer de mogelijkheid eens te bekijken dat het westen mischien wel de roofmijten zijn van deze wereld

Pistache
Pistache
13 jaren geleden

Het is zeer wel mogelijk dat de man gedood is door een ziekteverwekker dat door de USNA’s (United States of North America: waarom noemen ze zichzelf de verenigde staten van AL de Amerika’s?) Inlichtingendienst is bezorgd bij Chavez.

De USNA heeft immers aan al haar diplomaten in het buitenland de opdracht gegeven om de DNA te verzamelen van alle regerings- en oppositieleiders, ministers, vakbondmensen, wetenschappers e.d. van elk land. Zo kunnen ze een op maat gemaakte ziekteverwekker ontwerpen voor elk persoon individueel! Ook kan men iemand tijdelijk (bvb voor een paar dagen) pijn of een infectie of iets dergelijks bezorgen zodat die persoon thuis ziek ligt en in die belangrijke dagen niet zelf een beslissing kan nemen, maar dat moet overlaten aan een vervanger.
Van daar ook dat de Syrische leider Assad schuilt bij de Russen, waar alles eerst gede-infecteerd wordt voor het binnen komt bij die man. Want z’n DNA hebben de Yankees toch al lang.

Back to top button
47
0
We lezen graag je reactie!x