Een motie van Kamerlid Omtzigt uit december 2021 die oproept tot onderzoek naar de onverklaarbare oversterfte werd unaniem aangenomen. Die motie is niet uitgevoerd, constateert data-analist Wouter Aukema.
Hij wijst erop dat het CBS onafhankelijk onderzoek heeft gesaboteerd door alle overleden personen uit het RIVM-vaccinatieregister te verwijderen. Dus haal je een prik en ga je dood, dan verdwijn je uit de dataset. Daardoor is het onderzoek onmogelijk.
Mijnenveld
Het CBS ontving van het RIVM het zogeheten vaccinatiebestand. Het bleek dat een aantal categorieën niet in dit bestand zijn opgenomen. Het gaat onder meer om personen waarbij geen vaccinaties zijn geregistreerd, personen die gebruik hebben gemaakt van hun recht op vergetelheid, personen waarvan het burgerservicenummer niet is geverifieerd, maar dus ook personen die zijn overleden.
“Tja, bij oversterfte-onderzoek…” verzuchtte Omtzigt.
Het Kamerlid zei dat dit onderzoek statistisch gezien al een mijnenveld is. “Als je echter alle mogelijke oorzaken wilt testen, dan moet je onafhankelijke onderzoekers wel de volledige […] dataset ter beschikking stellen,” schreef Omtzigt.
Schande
Daarnaast heeft het CBS de data achter een dure betaalmuur geplaatst en wordt toegang door onafhankelijke wetenschappers geweigerd.
Aukema richt zich tot Omtzigt: “Ik vind het een schande en hoop dat u actie onderneemt.”
Geachte @PieterOmtzigt,
Uw -unaniem aangenomen- motie (dec ’21 #oversterfte) is NIET uitgevoerd.@statistiekcbs heeft onafhankelijk onderzoek gesaboteerd, door alle overleden personen uit het @rivm #vaccinatieregister te verwijderen.
Daarnaast heeft CBS het achter een dure… pic.twitter.com/J9Cz7MjapE
— Wouter Aukema (@waukema) July 29, 2023
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Nederland moet honderden miljoenen betalen aan asielzoekers om bizarre reden: ‘Het moet toch niet gekker worden’
Zes jaar cel wegens ’tegenstrijdige informatie’ aardbeving
Filmpje: voormalig piloot spreekt zich uit over de gevaren van geo-engineering
Vitamine D is spotgoedkoop alternatief voor hartmedicijnen. Deze wetenschappers doen belangrijke ontdekking
Amerikaanse miljardair George Soros is een crimineel die een mondiaal schaakspel speelt. VN-ambassadeur haalt fel uit
Brabantse boeren komen in het geweer tegen ingrijpende plannen: ‘Dit is de doodsteek’
“Hoe de tabaksindustrie en overheid liegen over roken”
Henk Krol wil alles onthullen in boek over Demmink
Vader Elon Musk: ‘Deep State probeert Nederlandse boerderijen kapot te maken’