Nederlanders zijn de laatste jaren een stuk mondiger geworden. Ze luisteren niet meer naar de politiek correcte drek die bij hen via de media naar binnen wordt gegoten. Dat schrijft journalist Joost Niemöller.
Hij voegt toe dat te veel mensen inzien dat de werkelijkheid niet overeenkomt met de realiteit. Het gevolg is dat mensen massaal afhaken bij de traditionele media. “Ze zeggen het abonnement op hun krant op, kijken niet meer naar de programma’s van de publieke omroep, ook niet meer naar RTL,” aldus Niemöller.
In plaats daarvan halen mensen hun nieuws tot grote woede van de media van Twitter of Facebook. Zo schreef Volkskrant-columnist Peter Middendorp een kritisch stuk over algoritmes op Facebook, al gaf hij gelijk te kennen zelf niets van algoritmes te weten.
Indoctrinatie
En in Trouw maakte de linkse elite zich er zorgen over geen ‘contact’ meer te hebben met de Nederlanders op internet. “Met dat contact wordt natuurlijk gewoon bedoeld dat de opties tot indoctrinatie zijn uitgeput,” zegt Niemöller.
Hij merkt op dat de kloof tussen het establishment en het volk peilloos is en alleen maar dieper wordt. De confrontatie zal in zijn ogen om die reden genadeloos zijn.
Veel opzeggingen
Het gevolg is volgens hem dat vroegere mediaconsumenten zich nog verder zullen verwijderen en dat het bewustzijn over de echte werkelijkheid waar we ons in bevinden alleen maar zal toenemen.
Niemöller benadrukt dat Nederlandse kranten als het Algemeen Dagblad worden omgebouwd tot elitekrantjes. Zo werd een redacteur van het NRC pas geleden hoofdredacteur van het AD. Op Twitter prees hij openlijk de columnisten van het NRC en zei hij van de krant een soort NRC te willen maken. “In reactie daarop zag ik veel opzeggingen voorbij komen,” klinkt het nog.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Eerste bewoners Australië afkomstig van de Plejaden?
Gambia bouwt ziekenhuis voor aidsgenezing met kruiden
Door de Panama Papers stroomt het geld nu naar de Rothschilds in Amerika, ‘het grootste belastingparadijs ter wereld’
Rockefellers en Rothschilds slaan handen wanhopig ineen
‘Dit is HAARP op steroïden’: klokkenluider doet onthullingen over weermachine op de Zuidpool
Boerin Jolanda luidt noodklok: ‘Over 3 jaar hebben we een mega huge probleem’
Britse Labourpartij is vergiftigd door politieke correctheidsbrigade. Kijken: tv-presentator sloopt links
Worden we aardig geboren?
Adrenochroom en rituele vernedering: de echte betekenis van de doldrieste horrorfilm ‘The Substance’