Website CE publiceert op donderdag een vierdelig interview met Anneke Lucas, een vrouw die op 6-jarige leeftijd als seksslaaf werd verkocht aan een pedonetwerk dat binnen de Belgische elite opereert. Onderaan dit artikel is alvast een klein deel van het interview te bekijken.
De Belgische adel verkracht, martelt en vermoordt jongens en meisjes, verklaarde Lucas eerder.
“Ik werd heel, heel, heel vaak verkracht,” herinnerde ze zich. “Ik heb geen littekens om te laten zien hoe vaak ik ben verkracht.”
Kasteel
“Ik werd gemiddeld zes uur per week verkracht,” ging ze verder. “Ik denk dat ik voor mijn twaalfde levensjaar meer dan 1700 uur lang ben verkracht.”
Ze werd naar eigen zeggen door een schoonmaakster die voor haar moeder werkte in contact gebracht met het netwerk.
“Later bracht mijn moeder me naar de pedofielen,” verklaarde Lucas. “Mijn moeder was nooit echt een moeder. Ze was heel erg ziek en een psychopaat.”
Rond haar zesde verjaardag moest Lucas voor het eerst deelnemen aan een orgie, in een kasteel.
Vernederd
Ze werd gebruikt voor een SM-show, werd vastgeketend en gedwongen om menselijke ontlasting te eten.
“Nadien lieten ze me liggen als een kapot voorwerp,” zei ze. “Ik voelde me zo vernederd.”
Wereldwijd hebben miljoenen kinderen te maken met seksueel misbruik.
De kinderen werden gedwongen hun mond te houden, vertelde Lucas. Kinderen die werden gezien als een bedreiging werden gedood.
Indoctrinatie
“Kinderen werden gedood door machtige mannen,” zei ze. “Jongens werden vaker gemarteld, maar meisjes werden gedood.”
Toen ze 11 jaar oud was kon het aristocratische seksnetwerk haar niet langer gebruiken Er werd besloten dat ze dood moest.
“Ik werd vastgebonden op een slagersblok dat zwart kleurde van al het bloed van de kinderen die voor mij kwamen,” herinnerde ze zich.
“Eén man dwong vijf jonge kinderen om me pijn te doen,” ging ze verder. “Dat was onderdeel van hun indoctrinatie.”
Dutroux
Urenlang werd Lucas gemarteld. Er werden onder meer sigaretten uitgedrukt op haar arm.
Ze werd gered toen één van de martelaars een deal sloot met de hooggeplaatste politicus die de leiding had over het netwerk.
“Hij zou voor de politicus gaan werken en in ruil daarvoor zou mijn leven gespaard blijven,” zei ze.
De man die haar martelde was één van de beklaagden in de zaak Dutroux.
Dader
Ze had verwacht dat het Belgische pedonetwerk door die zaak zou worden ontmaskerd, maar alleen Marc Dutroux belandde in de gevangenis.
Dankzij de deal hoefde Lucas niet terug naar de club waar ze werd misbruikt. Ze verliet België in 1980 en belandde uiteindelijk in New York.
“Het feit dat ik andere kinderen pijn moest doen was het ergste omdat ik me een dader voelde in plaats van een slachtoffer,” zei ze.
In 2014 richtte Lucas Liberation Prison Yoga op om gevangenen te helpen, aangezien velen van hen als kind zijn misbruikt.
Meld je hier gratis aan om het volledige interview te bekijken.
[CE]
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Amerikaans congreslid: “De Verenigde Staten financieren en bewapenen terreurgroep IS”
‘Opvallend fenomeen’: koudste julinacht ooit. De laagste temperatuur werd hier gemeten
Zo werd in de Nederlandse media gereageerd op het interview met Poetin
Fleur Agema geeft zorgminister Kuipers uitbrander: ‘Hij weet niet eens wat wel en niet werkt!’
De reden waarom je als ondernemer moet kiezen voor glasvezel
De gifgasaanval zonder gifgas. Kijk hoe makkelijk het is om de wereld in sprookjes te laten geloven
Hoe gaat het met de eerste Nederlander die een basisinkomen krijgt?
‘De afgelopen weken moet ik vrijwel wekelijks naar een begrafenis, telkens van mensen die de mRNA-prik kregen’
Dit voedsel werkt beter tegen kankercellen dan chemotherapie. Verbaas je over de kracht van moeder natuur