De onafhankelijke gezondheidseconoom dr. Gerhard Pöttler zit al bijna 20 jaar in het Oostenrijkse gezondheidssysteem. Hij was hoofd van verschillende ziekenhuizen en verpleeghuizen, en ontwierp processen en structuren in gezondheidsinstellingen.
Een jaar geleden zei Pöttler al dat deze crisis niet om corona draait, maar dat er achter de gebeurtenissen die nu plaatsvinden een groot plan schuilt. Mensen worden gemanipuleerd en geïntimideerd. Tijdens de Mexicaanse grieppandemie heeft men dat al uitvoerig getest. Nu wordt er een virus geïntroduceerd om bepaalde dingen gedaan te krijgen en mensen bang te maken, stelt hij. “Je moet je afvragen wat dit virus eigenlijk is. Waarom hebben we geen griep meer?”
Dit zal voor veel mensen een schok zijn
Het argument van de overheid dat ons gezondheidssysteem in gevaar is, klopt volgens dr. Pöttler niet. “Het is niet in gevaar en is dat ook nooit geweest. We beschikken over voldoende capaciteit.”
Wat gaat er op dit moment mis en wie zijn de schuldigen? Pöttler noemt de vrijmetselarij, en de Rothschilds en Bilderbergers die overal hun pionnen hebben geplaatst. Dit komt allemaal naar buiten en zal voor veel mensen een schok zijn, zegt de gezondheidseconoom. Staatshoofden en regeringsleiders zijn slechts marionetten van het systeem. Het draait om geld, macht en invloed. Enkelen willen zich verrijken ten koste van velen. Het boek van Klaus Schwab over de Grote Reset maakt duidelijk wat ze van plan zijn, aldus Pöttler.
Waanzin
Hij zegt dat we in een ziektesysteem leven. Mensen moeten naar hun lichaam luisteren en vertrouwen op hun zelfgenezend vermogen, benadrukt hij. Ook vindt hij dat het politieke bestel op de schop moet. Mensen moeten frisse lucht kunnen inademen en elkaar kunnen knuffelen. Het is verkeerd om kleine kinderen afstand van elkaar te laten houden. Pöttler spreekt van ‘waanzin’.
Hij eindigt op een positieve noot en verwacht dat we in 2031 in een mooie wereld leven waarin mensen samenleven in kleine gemeenschappen en geld geen rol speelt. “Maar dan niet zoals Schwab het in zijn boek beschrijft.” Hij doet een beroep op de bevolking: “Mensen, word wakker! Hoe eerder u de situatie objectief bekijkt, hoe eerder dit schouwspel voorbij is. Het draait niet om corona.”
Abonneer je hier op ons Telegram-kanaal om het laatste nieuws te ontvangen.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Het Europees Parlement is een eurofiel rariteitenkabinet. Waarom een stem op CDA of VVD een stem voor een EU-superstaat is
Verwoestend rapport: Rode Kruis spendeert donaties vooral aan zichzelf
In Australië wordt eind dit jaar de digitale controlestaat uitgerold: binnenkort ook bij ons?
Wetenschappers treffen mRNA uit coronavaccins aan in moedermelk: ‘Dit is een ramp voor baby’s’
Supermarkt zonder verpakkingen opent deuren in Utrecht
De Europese Unie: een geheim project van de CIA
In Syrië wordt een valse vlag-aanval voorbereid. Gaat hier binnenkort iets ergs gebeuren?
Jimmy Carter: “Democratie is dood, Amerika verandert in oligarchie”
Spectaculaire fallstreak hole boven Australië