Enrique Kolbeck werkt als luchtverkeersleider op de Internationale Luchthaven Benito Juárez, de belangrijkste luchthaven van Mexico-Stad. Hij heeft meer dan 30 jaar ervaring.
Kolbeck spreekt in onderstaande video over de vele UFO-waarnemingen rond het vliegveld. Ook op de radar worden geregeld vreemde objecten opgevangen.
Deze objecten bewegen zich met gigantische snelheden voort en zijn in staat om in een oogwenk een haarspeldbocht te maken.
Van alle 140 luchtverkeersleiders die op het vliegveld werken denkt Kolbeck dat er meer dan 50 zijn die dit fenomeen persoonlijk hebben waargenomen.
Bron: YouTube/cseti
Gerelateerd:
- Boek Coen Vermeeren: UFO’s bestaan gewoon (video)
- Welke Amerikaanse presidenten waren geïnteresseerd in UFO’s?
- Het UFO-geheim: buitenaards contact (video)
- Waarom staakte Canada het onderzoek naar UFO’s?
- Driehoekig object gefotografeerd boven Jemen
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Professor: Nederlandse stikstofcrisis is waanvoorstelling
Complotdenkers krijgen gelijk over klimaatlockdowns
Terug naar 432 Hz: We luisteren naar verkeerde muziek
Tijdens de feestdagen denken we niet meer na
‘Wij willen niet sterven voor Oekraïne’: Grote menigte demonstreert in Parijs tegen Franse ‘boots on the ground’
PvdA-coryfee zet PVV op één lijn met Hitler: ‘Ronduit absurd’
Macht, Demmink en de schaduw van Epstein: gaat Henk Krol het deksel van de doofpot trekken?
Washington doodt meer burgers dan terroristen in Midden-Oosten (en zet verarmd uranium in)
Dit zijn volgens de Volkskrant long-covid lijders die al jarenlang op bed liggen