De partij Alternative für Deutschland (AfD) heeft zeven ngo’s aangeklaagd wegens mensensmokkel, waaronder Artsen zonder Grenzen.
Website The Gateway Pundit heeft de hand weten te leggen op de aanklachten. De organisaties die zijn aangeklaagd zijn SOS Mediterranee, Sea-Watch, Artsen zonder Grenzen, Save the Children, Jugend Rettet, Mission Lifeline en Sea-Eye.
De ngo’s zijn in opspraak geraakt omdat ze illegale immigranten oppikken voor de kust van Libië door ze zogenaamd te redden van de verdrinkingsdood.
Valse vlag
De Italiaanse overheid heeft onlangs aangekondigd zijn havens te sluiten voor ‘humanitaire’ schepen van de organisaties.
Malta heeft meerdere schepen van Sea-Watch in beslag genomen die waren gesponsord door de Lutherse Kerk in Duitsland, die weer wordt gefinancierd met Duits belastinggeld.
De kapitein van een schip van Mission Lifeline is op Malta gearresteerd wegens varen onder valse vlag. Hij is op borgtocht vrij, maar moet op Malta zijn proces afwachten.
Gestraft
Volgens de AfD houden de ngo’s zich bezig met mensensmokkel om zo miljoenen euro’s aan donaties te kunnen binnenhalen.
De aanklachten zijn ingediend door Petr Bystron, een woordvoerder van de AfD. “Dit is een duidelijk signaal richting de illegale mensensmokkelaars in het Middellandse Zeegebied en richting de wereld dat deze ngo’s mensensmokkelaars en linkse radicalen zijn die niet gesteund, maar gestraft moeten worden,” zei hij.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Hoe lightproducten hebben geleid tot miljoenen extra gevallen van onnodig vroegtijdig overlijden
NOS aan kop in overzicht van vooringenomenheid bij Nederlandse media: ‘Dit gaat een gamechanger worden’
Congreslid VS verwerpt oerknal en evolutietheorie (video)
Terwijl pandemie voorbij is, verlengt EU de indirecte vaccinatieplicht, zonder medische argumenten
Lama-eiwit schakelt HIV uit
Veel te veel kinderen krijgen ten onrechte een label: “Artsen probeerden ons in allerlei hokjes te duwen”
FVD gaat hoorzitting organiseren over het prikbeleid, óók met virologen die ‘heel kritisch zijn’
Dodental door coronavirus boven de 50.000, zegt deze Chinese miljardair. ‘Ze houden de waarheid verborgen’
Vijftienminutensteden: gisteren een complottheorie, vandaag gewoon openlijk in de krant