Australische wetenschappers hebben een inheemse bes gevonden die kanker kan genezen. De bes groeit alleen aan de blushwood-plant in het noorden van Queensland, maar zal na een aantal verbazingwekkende testresultaten snel worden geëxporteerd naar andere landen.
“We hebben de bes getest op 300 dieren waaronder honden, katten en paarden met tumoren in het hoofd of de nek,” zei dr. Glen Boyle van het QIMR Berghofer Medical Research Institute in Queensland. “Driekwart van de tumoren verdween en kwam niet meer terug.”

Met de bessen maakte dr. Boyle het medicijn EBC-46. “De verbinding doodt de tumorcellen, snijdt de bloedtoevoer naar de tumoren af en activeert het immuunsysteem van het lichaam,” zei hij. “De tumoren waren na enkele dagen verdwenen, terwijl dat normaal gesproken weken duurt.” Artsen hebben inmiddels toestemming gekregen om het geneesmiddel te testen op mensen.
“Het medicijn kan vooral interessant zijn voor oudere mensen die geen chemotherapie meer kunnen verdragen,” aldus dr. Boyle. Zijn onderzoek is verschenen in tijdschrift PLOS ONE.
[Metro]
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






FBI-directeur: “Iedereen moet nu gelijk zijn webcam afplakken”
Paul Rosenmöller krijgt de vraag of hij bereid is uit het ABP-bestuur te stappen en dit is zijn ‘antwoord’
China claimt werkende versie van NASA’s onmogelijke motor te hebben. Zie hier wat de staats-tv erover meldt
Opvallende bevinding: geen autisme bij ongevaccineerde Amish-kinderen
Kanker genezen met fruit. Deze vruchtjes helpen kankercellen te doden
Berichten uit de Epstein-files: in het nauw gedreven Trump zou Iran kunnen bombarderen
Paus Franciscus claimt dat televisieprediker wonder heeft verricht. Experts hebben geen verklaring voor deze spontane genezing
Journaliste doet schokkende ontdekking: overheid euthanaseert ouderen in ziekenhuizen en zorgcentra
Annemarie (33): “Ik zie en voel de aanwezigheid van overleden mensen”