Buitenland

Thierry Baudet had gelijk over Nord Stream-aanslag, Rutte zwijgt in alle toonaarden

Help anderen door dit artikel met vrienden op je socials te delen!

Het is echt onzin, zei toenmalig premier Rutte toen FVD-leider Thierry Baudet stelde dat Oekraïne of Amerika achter de sabotage van de Nord Stream-pijpleiding zou zitten. Inmiddels is er een Oekraïner gearresteerd en worden zes andere Oekraïners verdacht.

Rutte zwijgt, net als de media. Hoe anders was het toen Rusland de schuld kreeg van dezelfde misdaad?

---Lees verder na dit advertentieblokje---

Muisstil

“Het was veel aannemelijker dat Amerika en Oekraïne er achter zaten. En toen ik dat zei – het begint een beetje een patroon te worden – dan zegt iedereen: je bent gek. En een paar jaar later blijkt het toch zo te zijn en dan is het muisstil,” zei Baudet voor de camera van PowNews.

Nord Stream vervoerde goedkoop Russisch gas naar Europa. Het gevolg van de sabotage? We importeren duurder gas uit onder andere de VS. De energierekening gaat door het dak, alles wordt duurder, lichtte Baudet toe.

De media zijn complicit

Toenmalig president Joe Biden waarschuwde al dat Nord Stream 2 ‘niet meer zal bestaan’ als Rusland Oekraïne zou binnenvallen. “Dat zullen we dan beëindigen.”

Wat zullen de gevolgen zijn van deze Oekraïense aanval op een NAVO-lidstaat? Dit gaat geen enkele impact hebben en zal verdwijnen in de media, voorspelt Telegraaf-journalist Wierd Duk. De media zijn complicit en staan aan een bepaalde kant, zei Duk tegen PowNews.

Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.

Interessant

Vind je deze informatie belangrijk?
Klik hieronder en deel het op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
4.8 159 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

67 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Dick
Dick
5 maanden geleden

Gaat de meerderheid nu eindelijk eens doorhebben dat de fvd onderzoeken de waarheid boven water krijgt en de landverraders ermee durft te confronteren.

Overlever van toen..
Overlever van toen..
5 maanden geleden

De Oekraïene krijgt nu de zwarte piet toebedeeld terwijl het toch echt het werk van de Navo was!
Wel mogelijk dat ze daar Oekraïners voor gecharterd hadden om de schuld naar daar te kunnen verleggen
Opzet der Navo Puur om Rusland te benadelen en uit te lokken tot een echte oorlog tegen een Navo land/landen !
Is ze echter niet gelukt en men mag natuurlijk nooit naar Amerikanen kunnen wijzen, vandaar de zondebokken!

Cok
Cok
5 maanden geleden

Het past niet in hun straatje dus ze houden hun mond, zoals altijd.

Ron
Ron
5 maanden geleden

En dat is precies het zelfde met de MH17.

Prikkienie
Prikkienie
5 maanden geleden

Het nieuws was net binnen, en Rutte riep al gelijk; Dat heeft Poetin gedaan??
Zo was hetzelfde met de MH17, Rutte als haantje de voorste; Dat heeft Poetin gedaan??
Wist Rutte hier meer van?? En wat zijn nu de gevolgen voor Oekraïne ??
De VS spinnen er garen bij, omdat we nu gas uit de VS kunnen kopen, wat extra duur is, en heel het westen heeft ontwricht, vooral Duitsland is hier flink door getroffen met name de industrie!!
En de VS is de lachende derde, want hun rekening wordt flink gespekt met de verkoop van het gas!!!

George
George
5 maanden geleden

Oekraine heeft inmiddels, zo begreep ik uit het programma boekenstein en de wijk, ook de gaspijp naar Slovenië en Hongarije opgeblazen. Dit is een oorlogsjaar tegen navo bondgenoten! Die ga je dan toch geen wapens meer geven

wolfje168
wolfje168
5 maanden geleden

Even los van dat ik niet in FVD geloof; Mijn grootmoeder wist het al. Als goed bedoelende partijen dreigen te gaan groeien vindt er infiltratie plaats. Het resultaat is dat je altijd op hetzelfde stemt. Stemmen heeft derhalve geen enkele zin.Toch blijft het overgrote merendeel naar de stembus gaan. Daar is men uiteraard volkomen vrij in, maar maak een ander dan niet uit voor klootjesvolk luidt mijn suggestie.

naar de slachtbank leiden?
naar de slachtbank leiden?
5 maanden geleden

En door de hoge energieprijzen is de helft v.d. chemische industrie in Europa binnen 10 jaar verdwenen. Aldus Jim Ratcliffe, CEO van INEOS.
Dat gaat voor geindustrialiseerde gebieden ’n enorme verarming opleveren.

Telvanni
Telvanni
5 maanden geleden

De bekende tactiek van de msm, wegkijken, niet benoemen dan bestaat het ook niet. Dat gebeurt bij elke onderwerp wat tegen hun naratieven ingaat. Die handboek is eentonig en begint zielige vormen aan te nemen. In die hoek komt de oplossing ook niet vandaan, onderdeel van het probleem dus..

Obsidian
Obsidian
5 maanden geleden

Wat gonst er in de media?
Noordstream pipeleiding opgeblazen door Oekraine??
Nou dan NU ACTIE!
Artikel 5: Een aanval op een lidstaat is een aanval op alle.

Waar blijven jullie troepen NAVO, EU, US.??
En de Media? Laat foto’s en berichten zien van de mobilisering van Finland tot Griekenland en van Portugal tot Polen en de hele (fu..Europ (Nuland)) rest van all our friends to defend us en neem wraak op de aanvaller.

Charlotte
Charlotte
5 maanden geleden

Ze komen er gewoon weer mee weg!… En daders blijven steunen zo kennen we de EU en de rest weer!…🙉🙈🤮🤬🤷🏼‍♀️

Ingmur
Ingmur
5 maanden geleden

Op zoek naar Oekrainers….’tuurlijk joh……en worden die dan later (weer) rijkelijk beloond door CIA en MI6? 🙄

Grandpa.
Grandpa.
5 maanden geleden

Zucht
Gelijk hebben en gelijk krijgen zijn in deze wereld twee heel verschillende dingen .
Nou kan Baudet alle gelijk van de wereld hebben.
In deze realiteit krijgt hij het toch niet.

Jef
Jef
5 maanden geleden

De enige die er niet mee gebaat was, was Rusland. US was erbij gebaat vanwege de Dollars, EU kwam het goed uit inzake hun beleid om alles kapot te maken en de prijzen op te voeren, Oekraine kwam het goed uit vanwege de oorlog en nog meer inkomsten te genereren.
Met andere woorden; dit verdwijnt weer in de shredder.

de leugen regeert
de leugen regeert
5 maanden geleden

Het verdwijnt net als Joris Demmink

malle Eppie
malle Eppie
5 maanden geleden

Ach een publiek geheim, Baudet heeft vaker gelijk.

Tigo
Tigo
5 maanden geleden

Met veronderstellingen gaat het altijd mis in het leven .
Assume makes ASS-U-ME .
Je hele leven zit vol met veronderstellingen, die je nog niet eens in de gaten hebt.

Hein
Hein
5 maanden geleden

media kiest geen kant, het is een kant

AIDLNZSDWAHW
AIDLNZSDWAHW
5 maanden geleden

Is iedereen nu alweer vergeten dat Trump tegen Merz zei, tijdens zijn recentelijke bezoek aan de VS, dat het idee om de Nordstream op te blazen van hem afkomstig was tijdens zijn eerste ambtstermijn en dat Joe Biden dit vervolgens opgepikt en uitgevoerd heeft???!!!

Biden kondigde tijdens het bezoek van de vorige Duitse bundeskansler Scholz aan, dat de pijplijn opgeblazen ging worden!!! Dat zei Biden terwijl Scholz ernaast stond op zijn lip te bijten…

Toen Trump de waarheid verkondigde over de, door de VS gepleegde terroristische aanslag op de Nordstream, zei hij doodleuk tussen neus en lippen door: “Sorry, by the way”, en keek hij Merz een beetje terloops schuin aan…

En nu moeten wij geloven dat dit gedaan is door een paar Oekraïners op een flut schuitje???!!!

Deze operatie heeft plaatsgevonden middels onderzeeërs!!!

Laat je nix wijsmaken!!!

Wat wel een feit is, is dat Trump persoonlijk verantwoordelijk is voor het opblazen van onze portemonnees!!!!!!!

Jack Schlangen
Jack Schlangen
5 maanden geleden

Het is heel simpel: in deze situatie, waar een Navo land aangevallen is door een niet-Navo land, geldt artikel 5 vd Navo, dit betekent dat de Navo militair dient te reageren naar Oekraine toe. Dat dit niet gebeurt heeft zijn bekende redenen.

Robb
Robb
5 maanden geleden

Rutte is een persoon,of eigenlijk.zijn uitspraken zijn manipulaties waarmee hij in vele tonen zijn geluid laat horen,, alleen de tonen zijn vals en werken niet harmoniseren, het wekt juist een disharmonie op,, en vele burgers trappen in deze disharmonieserende valkuil waar hij ontzettend goed in IS, en vele burgers om de tuin leid, het Hek is zo groot en sterk dat deze niet zo gauw omvalt, dat doet hij met een Glimlach, van een clown waar vele mensen mee zich vermaken,en ja vele zorgde ook dat de VDD een grote partij werd,pas op deze partij zit de geest van een valse Glimlach Rutte geheten ,en binnenkort gaan er vele er weer intrappen,om.deze Rutte in feite sl een oorlogs zuchtend iemand die straks velejonge Nederlanders de loopgraven in stuurt

Ovi
Ovi
5 maanden geleden

Thierry is zo gek nog niet, stem al jaren FVD. Enige partij die rechtdoorzee is.

Michel
Michel
5 maanden geleden

Voor mij alleen nog maar de FVD. En niet alleen hierom. Ook om klimaatgekte en plandemie.

Julia
Julia
5 maanden geleden

Baudet deed deze week precies waar Forum voor Democratie goed in is: het kartel ontmaskeren. Door een reeks moties in te dienen over migratie, de Spreidingswet en internationale verdragen, dwong hij partijen om vóór de verkiezingen van 29 oktober kleur te bekennen. En wat blijkt? Alle mooie praatjes van de “rode bolletjes-partijen” – VVD, NSC, BBB, CDA – vallen door de mand. In de praktijk blokkeren ze vrijwel elke stap richting een écht streng migratiebeleid. Met deze strategische moties heeft Thierry Baudet blootgelegd wie er in Den Haag écht voor streng migratiebeleid zijn, en wie alleen maar stoere woorden gebruiken in campagnetijd.
Het resultaat is glashelder: bijna iedereen faalt. Alleen FvD, PVV en JA21 stemden consequent vóór maatregelen die ons land beschermen.
De rest? Rode bolletjes. Lege woorden. Pure volksverlakkerij.
Respect voor Baudet en de Van Meijeren die continu de waarheid boven tafel brengen. Zo ook over het opblazen van de North Stream pijpleiding waar Rutte en de rest gelijk zonder enig bewijs met het vingertje naar de Russen wezen. De MH 17 daar zijn nog heel veel vraagtekens over maar dat is inmiddels in de doofpot gestopt. Rusland de vijand?
Op 29 oktober mogen de kiezers hun oordeel vellen.

Julia
Julia
5 maanden geleden

NPO en overige propaganda zenders alsmede de msm zwijgen nu in alle talen. WNL en ook RTL doen nu al volop aan de verkiezingscampagne oftewel de propaganda en hadden onder andere Hero Brinkman uitgenodigd om de PVV onderuit te halen. Volgens Brinkman moet Europa troepen sturen naar Oekraïne. Ja, u leest het goed: Nederlandse jongens en meisjes, de kinderen van gewone gezinnen, naar het front sturen in een oorlog die níet de onze is.
Zijn waarschuwing klonk hysterisch:
“Als je dat niet doet, is het Europa 1938. Poetin gaat gewoon door. Let op mijn woorden.”
Het is compleet van de pot gerukt. Wat Brinkman feitelijk zegt, is dat Europa geen diplomatie, geen neutraliteit en geen eigen koers meer mag hebben – maar dat we ons moeten opstellen als oorlogsmachine tegen Rusland.
Alsof Nederland, Duitsland of Frankrijk er beter van worden als hun jeugd op de slagvelden van Oekraïne belandt. Alsof dat de energieprijzen omlaag brengt, de migratiecrisis oplost of de koopkracht van gezinnen herstelt.
Integendeel: dit soort waanzin zou de kloof met Rusland onoverbrugbaar maken en ons in een derde wereldoorlog storten. De uitspraken van Hero Brinkman zijn niet alleen dom, ze zijn gevaarlijk. Het idee dat Europese landen – inclusief Nederland – troepen zouden moeten sturen naar Oekraïne, is waanzin die ons land rechtstreeks een oorlog met Rusland in zou sleuren.
Dat dit soort idioten überhaupt nog een podium krijgen bij de publieke omroep, zegt veel over hoe ziek het mediakartel is.
Nederland heeft geen behoefte aan oorlogshitsers die onze jeugd willen opofferen voor geopolitieke spelletjes. Nederland heeft behoefte aan leiders die onze grenzen bewaken, onze economie herstellen en onze veiligheid terugbrengen.
Brinkman? Die heeft zichzelf met deze uitspraken definitief ontmaskerd als de idioot die hij altijd al was.
Dat krijgt podium bij WNL dit zegt al meer dan genoeg.

Tonk
Tonk
5 maanden geleden

Ja leuk. Beetje I told you so roepen. Wisten we toen het gebeurde al. Het is natuurlijk zo doorzichtig als glas wat hier gebeurd is. Net zoals de Georgische scherpschutters op Maidan. Het is allemaal ‘netjes’ ‘gestimuleerd’ via allerlei louche kanalen door de geheime diensten en daarna ‘netjes’ ‘rechtgelult’ door ‘media’ en ‘politici’ die door dezelfde geheime diensten worden voorzien van ‘de waarheid’. Ja u wordt gegaslicht waar u bijstaat van uw eigen belastingcenten. Zolang je dat niet wil inzien, zul je ‘ignorance is bliss’ lekker vanavond weer naar het journaal kijken met het idee dat wat daar gepresenteerd wordt echt zo is. Veel plezier er mee! Ik ben er al jaren klaar mee. En of Thierry nu gelijk heeft of niet is ook niet echt relevant, want hij zei een paar jaar terug zelf nog dat hij niet gelooft dat hij als tweede kamerlid ook maar iets gaat veranderen en dat is een juiste conclusie, het systeem is zo verweven met ons politieke stelsel, dat je ook niet mag verwachten dat je via die weg ook maar iets gaat veranderen. Het enige dat goed is aan Thierry is dat ie mensen wakker maakt, ze een duwtje geeft. Ondertussen gaat de hele bullshitshow gewoon verder: The show must go on!

Malle Pietje
Malle Pietje
5 maanden geleden

MH 17 is ook door die Nazi’s in Kiev neergehaald. Iedereen die de Kiev Nazi’s steunt is een vijand van Nederland en dient als zodanig berecht te worden…

Dat land had al lang de oorlog verklaard moeten worden….

Pinkeltje
Pinkeltje
5 maanden geleden

De MH17 is ook neergehaald door Oekraïne

Jeroen
Jeroen
5 maanden geleden

Als Rutte het zegt dan is het per definitie een LEUGEN!

Het feit dat FVD iedere keer gelijk krijgt en vervolgens met onzin in diskrediet wordt gebracht zeg ALLES!!

Stem dus weer FVD of BVNL.

De rest is ROT van systeem corruptie.

Mark
Mark
5 maanden geleden

De Nederlandse Gasunie heeft ruimschoots meebetaald aan Nord Stream. Dat was dus een rechtstreekse oekraiense militaire aanval op de Nederlandse energie infrastructuur. Een Gezonde Nederlandse Overheid zou oekraine nu onmiddelijk de oorlog moeten verklaren..!

Sophie
Sophie
5 maanden geleden

De leugen regeert, niet alleen in Den Haag maar overal!! niets is wat het lijkt en niemand is meer te vertrouwen. Helaas!

Peter
Peter
5 maanden geleden

Amerika zal er alles tegen doen om de Europeanen handel te laten drijven met Rusland op het Euraziatisch continent. The Grand Chessboard Brzezinski.

Rotjuh
Rotjuh
5 maanden geleden

Baudet en FVD heeft in zoveel dossiers achteraf altijd gelijk gehad.
De Haagse framjng is altijd sterker geweest.
En nu? Niemand wordtvter verantwoording geroepen……nee blijven roepen dat FVD desinformatie verspreid en wappies zijn….

Bas van Stapelberg
Bas van Stapelberg
5 maanden geleden

Rutte heeft niets anders gedaan dan liegen in de Kamer en Nederland te veranderen in een regelrechte hel.

Rudolf P.
Rudolf P.
5 maanden geleden

Natuurlijk de US en/of de NAVO geweest.

Dat verhaal over dat zeilbootje alleen al is te belachelijk voor woorden.

Met MH17 zal het wel anders zijn, dat vliegtuig is door Oekraine neergehaald
om op die manier een verbond tegen Rusland te smeden
hetgeen overigens de vraag opwerpt of ook hier de US de hand stiekem in had.

xpilon
xpilon
5 maanden geleden

Onthoud, ontkennen is tegenwoordig bekennen.

rebel&girl
rebel&girl
5 maanden geleden

FvD heeft een groep intelligente politici
daarom worden ze dan ook verketterd
Je moet in dit land “gewoon en dom” zijn
daarin afwijken komt je duur te staan,
vanwege sociale uitsluiting
loopt bijna iedereen daar in mee
….te triest voor woorden
Het volk bestaat nog het meest uit laffe en wegkijkende mensen

rechtse realist
rechtse realist
5 maanden geleden

Conclusie, wij worden geregeerd door bepaalde machten en moeten bij de berichtgeving ten alle tijden de zelfde kant op wijzen. Goed bezig overbetaalde journalisten en praat programma bezoekers. Hulde aan Baudet

Back to top button
67
0
We lezen graag je reactie!x