Mens en Dier

Thierry Baudet slaat alarm: we zijn getuige van economisch zelfmoordbeleid

Help mee door dit met je vrienden op je social media te delen!

We zijn getuige van economisch zelfmoordbeleid en de Nederlandse industrie staat, na jaren VVD-waanzin over klimaat en CO2, op instorten, zei Thierry Baudet in de Tweede Kamer.

Er ís geen klimaatprobleem. De rampkoers die is ingeslagen door linkse klimaatfanatici moet zo spoedig mogelijk worden gestopt, vindt Baudet.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

“De industrie in ons land wordt gewurgd door beleid dat losstaat van de realiteit,” benadrukte hij.

Let ook op de reacties van D66-Kamerlid Ilana Rooderkerk en GroenLinks-PvdA-Kamerlid Joris Thijssen, die eigenlijk vinden dat FVD niet mag meedoen aan het debat:

We zijn onszelf de nek aan het omdraaien

Steeds duidelijker wordt dat er geen sprake is van een klimaatprobleem, laat staan een klimaatcrisis, zei de nummer twee van FVD, die daarbij verwees naar een dik rapport van het ministerie van Energie, waarin wordt gesteld dat klimaatverandering geen catastrofale bedreiging vormt zoals vaak wordt gesuggereerd en dat CO2 veel minder impact heeft dan de alarmisten beweren.

Baudet voegde toe dat de rest van de wereld niet meedoet met dit hele beleid. “Dus we zijn onszelf de nek aan het omdraaien, terwijl de rest van de wereld groeit.”

Slaat nergens op

“Het slaat nergens op, het kost ons onze hele industrie, het is een schande en we moeten ermee stoppen,” besloot hij.

Het huidige klimaatbeleid is waanzin en een snelweg naar economische zelfmoord, zegt ook wetenschapper Ferdinand Meeuws. “We kunnen 28 miljard euro klimaatkosten besparen. Baudet spreekt de waarheid.”

Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.

Interessant

Vond je deze informatie interessant?
Klik hieronder en deel het op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
5 146 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

81 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Juliette1959
Juliette1959
4 maanden geleden

Hoeveel duidelijker willen de slapers, deugkneuzen en ook een groot deel van de domme boeren dit nog hebben?
Pas als ze echt totaal aan de grond zitten?

Cornelis
Cornelis
4 maanden geleden

De leugen regeert (al een poosje)

paul
paul
4 maanden geleden

Helemaal mee eens.
En de meet palen langs de Nederlandse kust staan nog steeds fier boven water
Net zoo als ik ze 70 jaar al zie staan

henry
henry
4 maanden geleden

Laat ze die 28 miljard maar in de klimaatput gooien anders gaat het naar de oorlogsput in Oekraine

Ron
Ron
4 maanden geleden

En al die gehersenspoelde hypocrieten doen hier graag aan mee want stel je voor als ze FVD gelijk geven kunnen ze hun tweede slaapkamer stoel inleveren.
Alles in de tweede slaapkamer drasid om geld en macht. Jullie gaan binnenkort jullie macht verliezen. Want stilte voor de storm………

carolina
carolina
4 maanden geleden

Inderdaad, zoals Baudet zegt: het klimaat
verandert voortdurend.

Waarom heet Groenland Groenland?

Omdat het honderden jaren geleden groen was.

waarheidbovenalles
waarheidbovenalles
4 maanden geleden

De waarheid, de waarheid….. zware woorden tegenwoordig. Misdadige woorden zelfs. Hoe kun je nog geld verdienen met “de waarheid”? Hoe kun je nog macht krijgen met “de waarheid”? Nee, lieve beeldbuiskinderen. De waarheid helpt ze niet. Dus…. oogjes dicht en snaveltjes toe.

Geesje
Geesje
4 maanden geleden

Goedzo jy durft je uit te spreken Top!

Hugo
Hugo
4 maanden geleden

Prachtig pleidooi van Theirry Baudet… er is geen spelt tussen te krijgen … Maar die psychopaten van D66 en van de PVDA/GLproberen weer met hun onzin verhaal Baudet te schofferen, maar ohhhh wat gaat dat trutje van D66 en die nietsnut van de PVDA/GL af. Zo zie je het intelect tussen Baudet en de rest van die zielepoten die daarmee ook nog een veel de dikke boterham mee verdienen. Wat een onkunde. Betalen we daar nou zoveel belasting voor om die lulpraatjes aan te horen. SCHAAM je diep D66 en PVDA/GL

Wil
Wil
4 maanden geleden

Enzo is het

Willemwijzer
Willemwijzer
4 maanden geleden

Waar.

Geurtje
Geurtje
4 maanden geleden

Koekkoek !
Onnozel naast Thierry Baudet.
Daar moeten we de oorlog mee winnen?
Stem FvD !!!

Rob
Rob
4 maanden geleden

Als je kijkt naar de plannen voor Nederland in de toekomst dan zijn ze hele hele land aan het ruimen. Al jaren zijn er berichten dat er overal de Nederland de bomen weggekapt worden. Daar is een wegsite van gemaakt. Voor die plannen moeten ze ook de industrie opruimen en meer. In het bericht van 6:00 uur noemde Annette ons ‘kleine landje aan de Noordzee’. Dat is straks het ‘kleine landje IN de Noordzee’. Daar zijn ze hard mee aan het werk dus. Ontruimen, gaten in de duinen langs de kust graven zodat straks het water het land in kan enz. Een tijd geleden was er een politicus die zelf zei ‘we gaan het water binnen laten’. Dat is blijkbaat wat ze ‘natuurherstel’ noemen. Je zou nog kunnen denken dat ze Nederland terug zouden brengen naar de staat zoals het was voordat alle zeewering werd gebouwd (Deltawerken, Afsluitdijk, Zeesluis bij IJmuiden) maar ze gaan veel en veel verder dan dat. Ze zijn domweg doelgericht bezig om het hele land onder water te zetten. Dan zijn ze blijkbaar DAAROM alles aan het slopen. DAT is dan blijkbaar wat (onderdeel van) Tristae City moet worden.

Tom Poes
Tom Poes
4 maanden geleden

Van het WEF moet Nederland KAPOT. En D66, VVD,CDA,CU,Pvda/GL, helpen daar graag aan mee. Een grote SHITSHOW, dat is de 2e Kamer!

B.watervogel
B.watervogel
4 maanden geleden

“Baudet slaat alarm”, dat is dan fijn voor hem maar dat doen wij met velen al jaren, niks nieuws onder de zon, zou ik zo zeggen, dat weten we allang. De meesten weten allang dat de industrieen in Duitsland, Frankrijk , Vk-Engeland etc en ook bij ons zo goed als verloren zijn. Ik denk echt niet dat het veel helpt als je dit van zijlijn roept, maar goed, laat maar gaan, alle beetjes helpen maar ga nu niet allen straks weer lopen roepen dat baudet de 1e was die hiermee kwam, want dat is dus weer niet zo.

waarheidsvinding boven alles!
waarheidsvinding boven alles!
4 maanden geleden

Zolang de grote olifant in de kamer door niet één politicus benoemd wordt, oftewel het feit dat ons weer al descennia op wereldwijde schaal wordt gemanipuleerd met behulp van geo-engineering, blijft het een herhaling van zetten. Zowel bij de linkse als de rechtse partijen zijn er politici die weten van de opzettelijke weermanipulatie, maar geen van hen doet zijn/haar mond erover open.
e machten en krachten achter dit fenomeen zijn nog altijd te groot kennelijk.
Coen Vermeeren schreef er een wetenschappelijk boek over, maar hij heeft moeten vluchten naar het buitenland, omdat de waarheid niet gezegd mag worden in het regime dat Nederland heet.

Daantje
Daantje
4 maanden geleden

Alles MOET kapot, snap dat dan Thierry!

koddebeier
koddebeier
4 maanden geleden

Links wil altijd een ander geluid monddood maken, desnoods met een kogel.

Julia
Julia
4 maanden geleden

We kunnen maar tot één keiharde conclusie komen de Waanzin regeert. Alles moet kapot ook die blauwe zetel klapzwepers in Den Haag hebben het alleen maar druk met miljarden te smijten naar een corrupt land dat geen EU lid en NAVO lid is om de oorlog te laten escaleren. Dan nog maar niet te vergeten het wanbeleid de open grenzen dat onze samenleving ook nog eens miljarden per jaar kost. Zie de chaos in eigen land de polarisatie zit aan de top en zelfs scholen moeten sluiten vanwege terroristisch schuim van jongeren waar de overheid blijkbaar machteloos tegenover staat. Wat er op de universiteiten plaats vindt is te ziek voor woorden het zit vol links (buitenlands) tuig dat zelfs moord goed keurt als men andersdenkend is. Polen beroept zich op artikel 4 nu het kruitvat in Oost-Europa blijft broeien… Zonder vredesakkoord in zicht lijkt oorlog de enige optie die nog overblijft … Het is alleen nog maar een kwestie van tijd voordat het kruitvat ontploft.
Verborgen onder het overschaduwende nieuws over de moord op Charlie Kirk ligt de ongemakkelijke waarheid dat de NAVO steeds dichter bij een totale oorlog met Rusland komt, Polen beroept zich op artikel 4 nu het kruitvat in Oost-Europa blijft broeien… Zonder vredesakkoord in zicht lijkt oorlog de enige optie die nog overblijft … Het is alleen nog maar een kwestie van tijd voordat het kruitvat ontploft. Verborgen onder het overschaduwende nieuws over de moord op Charlie Kirk ligt de ongemakkelijke waarheid dat de NAVO steeds dichter bij een totale oorlog met Rusland komt. Kortom we staan aan de rand van pure zelfmoord.

Locke
Locke
4 maanden geleden

De industrie in Duitsland is ook al compleet aan het instorten, alles drijft op leugens en fake.
Europa is compleet gecastreerd, logisch denken bestaat niet meer, de leegstand ooit de motor daar loopt men gewoon aan voorbij. Als het maar vermogensrendement belasting oplevert op uit de duim gezogen.taxatiewaarde.
Sinds 2008 zijn de Beurzen alleen maar opgepompt met gelden uit de jodelahiti computer. Heeft men er ooit wel eens bij stilgestaan dat gebakken lucht het systeem vertegenwoordigd, alles wat hier niet uitgesproken kan worden is toegedekt met Bergen corrupt zwijggeld.

De Kermis draait op sadistische denkbeelden en valsmunterij, niemand heeft het door dat de kinderen vanaf het € tijdperk economisch van niets weten, en of dat de kinderen de prijzen betalen die de duivelse kliek naar ongekende hoogtes hebben opgepompt.
Die denken wat een leuk gemakkelijk leven in de virtuele Hel, ik ben zo slim heb vandaag weer 100K te pakken werken is voor de domme.

Maria
Maria
4 maanden geleden

Net als Duitsland. Dat zijn ook van die waanzinnigen.
De afgrond in.

Kees
Kees
4 maanden geleden

TE LAAT !!!

Snappie
Snappie
4 maanden geleden

Den haag creëert graag crisissen maar de massamigratie is dat dan weer niet.
De politiek is gestoord door meer dan 8500 buitenlandse verdragen te tekenen
Daarom heeft nederland ook nog een verdrag crisis.
Mensen met gezond verstand die er iets van zeggen die zijn vet de sjask.
Gooi de haag plat het zit vol met pedofielen, eurofielen, islamofielen , wokiefielen co2fielenen crissisfielen, oorlogsfielen en debielen.

de Dokter
de Dokter
4 maanden geleden

Europa is al een verloren ,de staatsschulden zijn enorm
ver boven de norm van 60% bnp
https://www.usdebtclock.org/world-debt-clock.html
De Euro valt niet meer te redden van de ondergang
Wie wil die waardeloze staatsobligaties nog hebben
Buiten de huidige schulden moeten er nog klimaat doelstellingen gerealiseerd worden van 1600 miljard,defensie opbouw van honderden miljarden en moeten er nog honderdduizenden gelukszoeker onderhouden worden.
De tijd van totale instorting van de euro is niet ver meer weg

Once
Once
4 maanden geleden

Hij wordt gewoon genegeerd, uitgesloten.

Ze luisteren niet eens naar de wetenschappelijke argumenten.

En zelfstandig denken zit er bij dit soort mensen niet in.

Bah… en dat noemen ze nou democratie!

Zwart
Zwart
4 maanden geleden

Groen links, d666 en pvda ers die grof worden betaald om alleen maar aanwezig te zijn en de economie willens en wetens MOETEN slopen van KLAUS zwabber waar denken ze straks nog hun salaris uit te verkrijgen, er is geen economie dus geen belasting innen en dus geen salaris voor deze vreselijke lui

de leugen regeert
de leugen regeert
4 maanden geleden

De leugen Regeert nog steeds volop

Jroam
Jroam
4 maanden geleden

Oneens!
’t Verraad Van Nederland, de Nazi Liefhebbers, het sLinkse tuig, is Nederland kapot aan het maken.

De Verraders Van Nederland en hun collega’s, de verraders van andere, meestal niet westerse volkeren!

Jessica
Jessica
4 maanden geleden

Het betekent voor deze deugkneuzen, als de economie in de afgrond stort , er niet zonder kleer scheuren van af komen , zullen een zeer zware tot betalen . Zeer zwaar dit land is politiek failliet! LETTERLIJK!

sterkjanus
sterkjanus
4 maanden geleden

De economische zelfmoord IS onderdeel van het plan.

Marianne
Marianne
4 maanden geleden

De energie werd ook een stuk duurder omdat een bondgenoot (waarvan wij sindsdien meer goederen van zijn gaan kopen) de Nordstream onklaar maakte. En dit ook luid en duidelijk aankondigde.

Sophie
Sophie
4 maanden geleden

Europa is in verval! Om dat te zien hoef je niet gestudeerd te hebben.
En omdat geen van de EU landen ook maar ergens een oplossing voor heeft, gaan ze een oorlog uitlokken, zodat hun falend beleid aan de aandacht gaat ontsnappen.
Ze hebben allemaal gigantisch met geld gestrooid naar de meest krankzinnige projecten en de meeste landen zijn daardoor in financiële problemen geraakt.
De bevolking moest en moet dat ophoesten maar die portemonnee raakt ook leeg.
Al met al is het oude politiek, die het niet meer gaat redden in deze tijd.
Er moet een hele andere en nieuwe wind gaan waaien, wil ons land en de EU niet ten onder gaan aan hun eigen mismanagement.
Baudet ziet het goed maar of hij de juiste man op de juiste plaats zal zijn, waag ik te betwijfelen, gezien de enorme misser die hij heeft gemaakt toen FvD uit het niets floreerde.
Als de partij inmiddels bekwame mensen weet binnen te halen, geef ik ze een kans, gezien de onvrede en twijfels bij de gevestigde orde, waar we als land niets van hoeven te verwachten.
Ze blazen een oude en versleten riedel en hun glorie tijd is voorbij.
Het is heel jammer dat de Nederlanders niet assertiever zijn maar het allemaal maar op z’n beloop laten.
Met zo’n houding kan het wel eens verkeerd aflopen in ons land, en dan is het onze eigen schuld!

Johan Bosman
Johan Bosman
4 maanden geleden

Het lijkt mij een rotklus om het altijd te moeten opnemen tegen een bende volslagen gedegenereerde politici de zich verzekerd weten van gekochte mediale steun en daarmee van een in slaap gesukkelde bevolking.

Maar goed, ik woon nu al bijna tien jaar in Hongarije. Niet dat ik Nederland heb verlaten. Het is andersom: Nederland heeft mij verlaten. Ik wens de achterblijvers veel wijsheid met het gedegenereerde zootje zakkenvullers dat zich “uw volksvertegenwoordiging” noemt.

Ron2
Ron2
4 maanden geleden

We hebben te maken met mensen, die zichzelf zo zwaar overschatten dat ze geen oren meer hebben te luisteren naar realistische adviezen. Ik vrees dat ze gewoon doorgaan. Zij zijn er van overtuigd dat zij degenen zijn die het beste voorbeeld geven. Intens zielig en triest en tegelijkertijd levensgevaarlijk. Straks stemmen mensen gewoon weer op deze mensen. Stemmende mensen, die het vakje rood kleuren en niet weten waarom en wat deze mensen voorstellen. Links is goed en rechts slecht. Verder komen ze niet.

Guus Velraeds
Guus Velraeds
4 maanden geleden

Dat is ook het plan. Je weet wel. De great reset. Schwab zei het al. Een more angryer world.

Marcow
Marcow
4 maanden geleden

Links sloopt nederland en dat kunnen ze makkelijk doen met dit volk

Jef
Jef
4 maanden geleden

Er is ook helemaal niemand, maar dan ook niemand die het over z’n/haar lippen krijgt om te zeggen dat bijna alles wat Baudet zegt ook uitkomt. Dan ben je dus m.i. willens en wetens doof/blind.
Btw een geweldig betoog Thierry en ik mag alleen maar hopen dat Lidewij net zo scherp is.

Pinksterbloem
Pinksterbloem
4 maanden geleden

Stelletje bosmieren

TOS
TOS
4 maanden geleden

Het met de telefoon spelen staat symbool voor de waanzin die, onder invloed van niet-gekozen instanties als de VN en de EU, hoe dan ook doorgevoerd moet worden.

Henk Azie
Henk Azie
4 maanden geleden

D666 en GL-PvdA zijn volgens mij gewoon leden van de 5e colonne. Ik woon in ZO Azie (gevlucht voor het opkomend socialisme) en de temperaturen liggen vergeleken met 10 jaar terug lager, dit jaar zijn we bv niet boven de 40 graden uitgekomen, terwijl 43-45 graden normaal was. mijn vogels zitten in de vroege ochtend vaak ‘dik in de veren’ hetgeen alleen voor behoort te komen in dec-maart maanden. Laat een ieder beseffen tijdens stemmen dat we zonder CO2 de planten en bomen GEEN zuurstf kunnen aanmaken en momenteel het CO2 gehalte alarmerend laag is!

Nelis
Nelis
4 maanden geleden

Lekker naar de klote laten gaan, woon al lang ergens anders

Jan vd K
Jan vd K
4 maanden geleden

Ze zijn pisnijdig op Baudet omdat ze weten dat hij gelijk heeft, ze volgen een klimaatreligie ofwel een grote leugen.

snappie
snappie
4 maanden geleden

Dom volk zal het niet geloven

Julia
Julia
4 maanden geleden

Wanneer stopt Nederland met haar gulle giften aan het miljarden verspil bolwerk de EU. De EU heeft wederom weer honger naar flink wat geld. https://www.telegraaf.nl/buitenland/brussel-wil-jaarlijks-tot-55-miljard-euro-extra-eu-contributie-van-nederland/90079949.html EU belasting voor de burgers zit ook in de pen. Waar wordt dit geld allemaal aan uitgegeven voor oorlog en het wanbeleid open grenzen dus we gooien er weer een schepje bovenop. NEXIT is de enige uitweg voor economisch herstel en het verbreken van alle verdragen omtrent de blijvende invasie van migranten ons land overigens heel Europa gaat ten onder aan de geld- en oorlogszucht van het ongekozen klapvee in Brussel. Ze komen miljarden tekort de centen zijn op er moet flink worden geïnvesteerd in eigen land https://www.telegraaf.nl/financieel/ondernemers-verliezen-geloof-in-zwalkende-politiek-en-slaan-alarm-we-hebben-jaren-gelachen-om-italie-maar-hier-is-het-inmiddels-erger/89854935.html. Kappen dus destijds heeft Nederland tegen gestemd voor een EU dus deze geschiedenis moet zich met sneltreinvaart herhalen eigen soevereiniteit dient ook terug gevorderd te worden. Willen we niet helemaal naar de afgrond gaan dan is het nu een race tegen de klok om het miljarden verspillende EU bolwerk in Brussel vaarwel te zeggen.

Jack
Jack
4 maanden geleden

Wettelijk vastgelegd: Vanaf 2050 is heel Nederland aardgasvrij.

We kregen deze week een foldertje van de gemeente in de bus over “hoe we samen hier over in gesprek gaan”.

Waarom in gesprek gaan over iets dat al vast ligt?
We leven in een dictatuur die je laat geloven dat je iets in te brengen hebt….

Jill
Jill
4 maanden geleden

In de rest van de wereld weten ze dat Europa niets te betekenen heeft. Hoogmoed komt voor de val. De megalomanie van gekken zoals Rutte, Verhofstadt, Von der Leyen richt ons helemaal ten gronde. Mensen komen enkel nog naar Europa om te mijmeren over de oude cultuur. Als je op vakantie gaat, bezoek je enkel de oude stadsgedeelten, alles van de laatste 50 jaar is grijs, oncreatief, uniform en lelijk en het interesseert niemand. Cultuur, kunst, ondernemingszin, bedrijvigheid, leven is weg door bureaucratie en totale controle. Dat zegt genoeg over de huidige tijden. FVD heeft veel moed, maar het zit al zover dat je bijna niet meer anders kan dan alles platgooien en opnieuw beginnen.

jacob
jacob
4 maanden geleden

Hij heeft zeker gelijk

J@n
J@n
4 maanden geleden

Elk weldenkend mens weet dat er geen klimaatcrisis is, alleen het linkse denkgoed wil dat u dat wel denkt, het is immers gewoon een geldboom en links is alleen uit op uw geld.

j de wit
j de wit
4 maanden geleden

maar dat is toch juist het idee erachter, economische zelfmoord.

Rinus
Rinus
4 maanden geleden

Het gaat niet om de waarheid, gaat om zakken vullen en het haten van Nederland door deze linkse partijen

Eulali
Eulali
4 maanden geleden

Mevrouw zegt: “KLIMAATONTKENNER” toktok Dhr Baudet kan het klimaat niet ontkennen, want een klimaat is er altijd geweest. Dat woord noemen wij een dood smijter, zoals fascist, extreeeem rechts enz.

René
René
4 maanden geleden

FvD ALL the way is the ONLY way to regain our freedom, our safety and our sovereignty!

Sander
Sander
4 maanden geleden

Baudet heeft een geweldige speech hier… : kerncentrales zijn wel absoluut veilig, thoriumcentrales voor opwekking energie zou geweldig beter werken tov wind/zon energie… Baudet weet waar hij het over heeft.

rasamaga
rasamaga
4 maanden geleden

de enige partij die mijn stem nog krijgt.

Back to top button
81
0
We lezen graag je reactie!x