We bevinden ons momenteel in een opmerkelijke situatie. De media hebben Joe Biden uitgeroepen tot president-elect, terwijl bronnen waar zij zich op baseren nog geen winnaar hebben aangewezen. Zo schrijft de NOS in een artikel over de Amerikaanse verkiezingen: “De NOS maakt steevast gebruik van het gemiddelde van landelijke peilingen en peilingen in afzonderlijke staten. De twee belangrijkste bronnen hiervoor zijn RealClearPolitics en website FiveThirtyEight.” Op website RealClearPolitics staat Joe Biden op 257 kiesmannen. Dat zijn er minder dan 270, het benodigde aantal om te winnen. Waarom hebben de media hem dan toch uitgeroepen als winnaar?
Op de verkiezingsdag gebeurde er iets opvallends: nadat 73 procent van de stemmen was geteld, wees Fox News de staat Arizona toe aan Biden. De kans was namelijk groot dat hij zou winnen, aldus de zender. Toch moest ruim een kwart van de stemmen nog worden geteld. Op RealClearPolitics is Arizona nog aan niemand toegewezen. Waarom wachtte Fox niet tot alle stemmen waren geteld? Het was immers nog mogelijk dat Trump zou winnen. “Fox loog tegen het Amerikaanse volk,” zegt Christina Bobb van One America News.
We zien een soortgelijk beeld in Pennsylvania, een staat die door de media is toegewezen aan Biden, maar die door RealClearPolitics nog niet is ingekleurd. Trump stond in die staat op grote voorsprong, maar na de verkiezingsdag ‘ontdekten’ de Democraten honderdduizenden stembiljetten voor Biden die ze wilden meetellen. Trump spande een rechtszaak aan, maar gouverneur Tom Wolf stak daar een stokje voor.
Er is nog veel meer
De Australische oud-politicus Cory Bernardi zei op Sky News dat Donald Trump de verkiezingen nog kan winnen, aangezien een aantal staten nog niet toegewezen zijn. “Hij kan nog steeds winnen. Er zijn vraagtekens rond Pennsylvania en Michigan. Arizona, Georgia, Alaska en North Carolina zijn nog niet toegewezen.”
“Laten we dus wachten tot 14 december en kijken wat er gebeurt,” zei hij.
Ondertussen stapelen de bewijzen voor verkiezingsfraude zich op. In Detroit hebben mensen onder ede verklaard dat ze stembiljetten moesten antedateren, 8 klokkenluiders uit Nevada zeggen getuige te zijn geweest van stemfraude en in diverse staten brachten overleden mensen hun stem uit. “Dit is echt,” lichtte Fox News-presentator Tucker Carlson toe. “We hebben het hele weekend onderzoek gedaan. Dit klopt echt en er is nog veel meer.”
Tucker Carlson verwijst naar getuigen van ernstige en massale stembusfraude. We willen niet dat dit waar is dus Amerika moet vooral geen onderzoek doen. https://t.co/zj1Z5ztJLe
— Leon de Winter (@leondewinter) November 10, 2020
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Rutte weet wat er gebeurd is met MH17. Waar is hij bang voor en waarom zwijgt hij als het graf?
Motie die regering vraagt naar de rechter te luisteren verworpen: ‘Maar geen kwaadaardige elite hoor’
Oversterfte nog veel hoger dan oorspronkelijk gedacht: zo erg is het gesteld
NASA-astronaut: buitenaardsen zijn hier (video)
Obama betrokken bij bouw Oekraïense biolabs die werken met ‘bijzonder gevaarlijke ziekmakers’
Er bestaat een spiegeluniversum waar tijd achteruit loopt en deeltjes antideeltjes zijn, zeggen deze wetenschappers
Biologische voeding populairder dan ooit
‘Schokkend!’ PVV-leider Wilders blokkeert onafhankelijk onderzoek naar georganiseerd sadistisch kindermisbruik
Een andere kijk op global warming. Dit is het artikel waarvan de MSM niet willen dat u het leest