Harrie Salman geeft in zijn boek ‘De Grote Reset. Het plan voor de wereld na Corona’ een overzicht van wat Klaus Schwab en zijn WEF plannen en willen.
De aantrekkelijk geformuleerde plannen van Davos hebben zogezegd de bedoeling om de wereld te redden en de mensheid gelukkiger te maken. Salman doorprikt de propaganda en dringt door tot de kern: een schatrijke elite van mensen die zich superieur achten, en uitverkoren om de rest van de wereld aan zich te onderwerpen, schrijft emeritus professor Philip Vermoortel in zijn boekbespreking.
De internationale context van de georkestreerde coronagekte is die van The Great Reset. “Terwijl de wereld in angst is gedompeld, is door het internationale bedrijfsleven op de resetknop gedrukt. Het schaft de democratie af en richt de wereld in met behulp van moderne technologieën, waarvan de toepassing grote winsten belooft af te werpen,” schrijft Salman.
Ook op andere gebieden
In het hoofdstuk waarin hij uitlegt hoe de corona-gezondheidsdictatuur is voorbereid, wijst hij erop dat ‘een dergelijke dictatuur […] ook op andere gebieden in voorbereiding is’.
In zijn boek bewijst Salman dat er een dictatuur geïnstalleerd wordt. Vermoortel: “Overal hebben we gezien dat zogezegd wegens de enorme bedreiging van de volksgezondheid het parlement buitenspel is gezet en zonder enige democratische controle kon regeren. Lockdowns, avondklok, quasi verplichte vaccinatie, demonisering van de niet-gevaccineerden, oproepen tot haat tegen de zogenaamde anti-vaxxers, burgers andere burgers laten controleren en verklikken, gigantische boetes opleggen aan overtreders, invallen in huizen waar gezonde mensen met meer samen waren dan toegelaten, reisverbod, verbod om op restaurant te gaan, verplichte gezondheidspaspoorten, verplichte (en compleet waardeloze) tests.”
Zelfs ons onderwijs
Verder behandelt hij de nauwe verbondenheid tussen de installatie van een werelddictatuur en de beheersing van onze voedselketen en zelfs van ons onderwijs, dat onderworpen is aan ‘internationale technocratische normen’ en aan de besluiten van de op 26 maart 2020 opgerichte Global Education Coalition.
Onder de oprichters vinden we de grote profiteurs van de lockdowns (Microsoft, Google en Facebook), de BBC, McKinsey, IBM en het Johns Hopkins Institute for Education Policy, ontdekte Salman.
Lees hier de hele boekbespreking.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Dodenherdenking 4 mei: Hoe Rutte al jarenlang ‘nazi-moordenaars beschermt’
Defensie uitgelachen om nieuwe dienstvoertuigen: ‘Dit land is stuk!’
Mysterieus gat in de lucht boven Californië
VIDEO: 16-jarige maakt plastic van bananen
VIDEO: Reusachtig zeemonster komt tevoorschijn uit de diepte
Ik bestudeerde buitenaardse schepen in Area 51. Insider verbreekt na 30 jaar stilte over grootste UFO-verhaal aller tijden
Klokkenluider over gaten in de zeewering: ‘Ons kostbare drinkwater gaat straks naar de klote, doelbewust’
Poetin op klimaattop Parijs: “Bewijs dat Turkije ons vliegtuig neerhaalde om oliehandel van IS te beschermen”
“Het universum zit vol met gigantische verborgen zwarte gaten”