Ook Slovenië conformeert zich aan de agenda van de globalisten. De Sloveense minister van Buitenlandse Zaken Tanja Fajon heeft op het World Economic Forum in Davos geëist dat landen ‘de internationale regels van de wereldorde respecteren’.
Fajon is de leider van de Sociaaldemocraten, die is aangesloten bij de Partij van de Europese Sociaaldemocraten, en voormalig Europarlementariër.
DAVOS WATCH: WEF declares countries need to respect global rules and says “we have countries that are respecting their national interest going beyond the rules”
She ends by saying, “we have to take into consideration The World Order” #wef23 pic.twitter.com/9K9pd8naYQ
— Drew Hernandez (@DrewHLive) January 20, 2023
(Video verwijderd? Klik hier...)
Gefrustreerd
Ze nam deel aan de paneldiscussie over ‘internationale fragmentatie’, een terugkerend thema in Davos. Tijdens meerdere panels bleek dat de globalisten gefrustreerd zijn dat bepaalde nationale overheden niet de WEF-agenda volgen als het gaat om bijvoorbeeld de pandemie-aanpak, de oorlog in Oekraïne en klimaatverandering.
Op Twitter schreef Fajon dat niet alleen overheden, maar ook grote corporaties meer betrokken moeten worden bij WEF-initiatieven.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Jensen: ‘Agenda 2030 wordt nu al uitgerold in Nederland, zonder dat je het ziet’
De geheimen van de piramides onthuld. Kijk deze fascinerende documentaire
Ze vlogen razendsnel voorbij! Zwerm onbekende objecten vastgelegd boven Amsterdam tijdens maansverduistering
Bewonderaars van vallende sterren opgelet: grote kans om meteorenzwerm te zien
‘De planeet wordt gerund door een chantagenetwerk dat wereldleiders manipuleert’
Masonisch ritueel bij Grote Piramide op 11-11-11
Cirkelvormig object Oostzee minstens 14.400 jaar oud
Maak kennis met de bankier van Goldman Sachs die stinkend rijk werd door Griekenland in de euro te loodsen
Mindfulness werkt net zo goed tegen depressie als antidepressiva