Data-analist Cees van den Bos heeft een nieuw prominent lid van de schimmige Denktank Desinformatie in het zonnetje gezet. Het gaat om kinderarts en OMT-lid Karoly Illy. Opmerkelijk genoeg staat in zijn belangenverklaring voor het OMT geen vermelding van de denktank.
Illy hield er wel van om controversiële stellingen te poneren, merkt Van den Bos op. Ouders die hun kinderen niet lieten vaccineren, zouden gemeld moeten worden bij Veilig Thuis.
Vakantieprik
Toen de Gezondheidsraad het niet nodig vond om alle jongeren van 12 tot en met 17 jaar een boosterprik tegen corona te geven, sprak Illy zich kritisch uit. Over het boostervaccin voor pubers zei hij: “Het heeft weinig medische meerwaarde. Wel heeft het meerwaarde of kan het veel meerwaarde hebben voor een heleboel tieners ten aanzien van hun mogelijkheden om bijvoorbeeld naar het buitenland te gaan.”
“En dat is natuurlijk ook welzijn, dat is ook gezondheid van kinderen,” beweerde Illy.
Het OMT-lid zei daarvoor dat kinderartsen willen dat kinderen vanaf 12 jaar ook gevaccineerd worden. “Niet omdat kinderen zo ziek worden, maar om zoveel mogelijk mensen in deze maatschappij te vaccineren, zodat zo min mogelijk mensen ziek kunnen worden en we zo snel mogelijk van het virus en de maatregelen af zijn.”
Gigantische prikfetisjist
“Als er een arts is in Nederland die ze zijn bul af zouden moeten pakken en die op zijn vestje gespuugd zou moeten worden, is het deze man,” reageert neuroloog Jan Bonte. “Die man is zijn bul niet waard. Die man hoort niet in de geneeskunde thuis. Men zou hem voorovergebogen bij de ingang van het Ziekenhuis Rivierenland moeten neerzetten en met een enorme rotschop onder zijn magere kont het ziekenhuis uit moeten schoppen.”
Huisarts Els van Veen voegt toe: “Dat deze arts en de Denktank Desinformatie hun geheime gang konden gaan, had als resultaat dat er grote druk op kinderen is gezet om zich te laten prikken met mRNA op oneigenlijke gronden, zoals ‘je doet het voor een ander’. En de IGJ (gezondheidsinspectie, red.) en VWS zagen dat het goed was.”
“De baas van kinderartsen Karoly Illy in de Denktank Desinformatie. Ronduit schokkend,” schrijft Marianne Akkermans-Linssen, FVD-raadslid in de gemeente Land van Cuijk. “En hij is een gigantische prikfetisjist, dat heeft hij in alle tv-optredens laten horen.”
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Alles lijkt erop te wijzen dat we zojuist een onbekende beschaving hebben ontdekt. Door wie zijn deze mysterieuze beeldjes gemaakt?
Dit is de echte reden waarom verpleeghuizen coronabrandhaarden waren
Vreemd lichtgevend ‘wezen’ gezien in Engelse haven
Klimaatwetenschappers en sterren: Jullie mogen niet ’terug naar normaal’
Pepijn van Houwelingen messcherp tijdens debat: ‘Die misdadige apartheidspas moet afgeschaft worden’
President Uruguay zegt waar het op staat op aardetop in Rio (video)
Verrassing! Militanten nemen biolab over in Soedan, deze agentschappen financierden het
Hoe Javier Milei de hele Argentijnse bevolking een loer draaide
Voorpaginanieuws: overheid ‘houdt gegevens achter die Covid-vaccinatie mogelijk linken aan oversterfte’