In deze aflevering van de New Reality Show is Elias aanwezig bij de aftrap van de Planeet Brigade op basisschool ‘t Maxend in Nistelrode, een initiatief van Sandra Reemer.
Tijdens de middagpauze praat Elias met Sandra over haar ideeën om de planeet te helpen. Ze is vooral bekend geworden van Sterrenslag, Wedden Dat en The Dutch Divas.
Sandra vertelt over haar persoonlijke bewustwordingsproces en de daaruit ontstane inspiratie om de Planeet Brigade op te richten. Ze geeft aan dat zij geïnspireerd is door lichtwezens om in actie te komen voor een nieuwe wereld.
Ook deelt ze haar ervaringen met de schaduwkant van de farmaceutische industrie. Tot besluit benadrukt ze de noodzaak van bewustwording in de wereld.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Mexicaanse overheid: Maya-stukken wijzen op buitenaards contact
Kijk: Journalist in Davos aangehouden door de WEF-politie van Klaus Schwab
Wat zijn aura’s die rondom mensen worden gezien?
Zwitserland gaat deodorant verbieden. Stinkt dit zaakje of zijn er alternatieven?
Amerika neemt illegale oliehandel in Syrië over van terreurgroep IS. Russische leger uit zware beschuldigingen
Van de 10 steden die D66 wil gaan bouwen zijn er 4,5 voor migranten: ‘Waanzin’
Dankzij een Facebook-bug weten we nu wie de berichten van Greta Thunberg schrijft. Dit zijn haar poppenmeesters
Slechts helft Denen gelooft dat mensen op de maan hebben gestaan. Zo hot zijn complottheorieën in Denemarken
‘FVD’ers mogen de Holocaust er niet bij halen, maar een D66’er wel?’