Er is een grote tijd van verandering gaande, zegt jurist Sven Hulleman (BVNL) in een vlog. Die tijd van verandering treft ons allemaal. Daarin wordt er ook heel veel op uw gevoel en gemoed ingespeeld. U bent op zoek naar vertrouwen, hoop en helderheid, aldus Hulleman.
Van die zaken maken media en politiek graag gebruik. Daarbij vallen vooral de komst van Frans Timmermans en de opkomst van Pieter Omtzigt op.
(Video verwijderd? Klik hier...)
De mens als slaafs wezen
Timmermans is verantwoordelijk voor de kap van extreem veel bomen in de Europese bossen, onder vigeur van de duurzaamheidsagenda die ons wordt opgelegd, vanuit Genève (de VN), vanuit Davos (het WEF) en vanuit Brussel en Straatsburg (de Europese Unie).
Hulleman ziet dat Omtzigt met zijn Nieuw Sociaal Contract eigenlijk alleen maar de inleiding levert voor het social credit system. “Dat social credit system met de central bank digital currency (CBDC), de beleidslijnen en de Europese wetgeving zijn allemaal gericht op hetzelfde doel: de mens als zwak en totaal afhankelijk, gecontroleerd, slaafs wezen maken.”
Ik vertrouw Pieter Omtzigt niet
We proberen vast te houden en te beschermen wat van alle kanten wordt aangevallen. Zo ook door Pieter Omtzigt. Zo ook door Frans Timmermans. Die gepresenteerd worden als the good guy, zegt Hulleman.
“Deze mensen zijn voor uw slavernij. Ze zijn voor de lockdowns. Ze zijn voor verdergaande afneming van uw beslissingsbevoegdheid over uw eigen leven, over uw gemeente, uw provincie, uw land.”
“Ik vertrouw Pieter Omtzigt niet. Ik vertrouw Frans Timmermans niet,” benadrukt Hulleman.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Experiment laat zien: Alles wat je weet over culinaire oliën, klopt niet
‘Achter deze ogenschijnlijk mooie doelen schuilt een duistere agenda die onze boeren juist enorm bedreigt’
“Amerika had Saddam in twee weken te pakken, maar heeft IS na twee jaar nog niet verslagen? Dat klopt niet”
Iedereen is schuldig, behalve Israël
Rob Jetten vertelt trots hoe hij ‘grote dingen’ voor elkaar heeft gekregen: coronavaccins en binnen jaar van Russisch gas af
Panama Papers: Plannetje van George Soros en de CIA om Poetin zwart te maken mislukt
Marrakesh-verdrag is geen humanitaire maatregel, maar draait om geopolitiek. Zo wil de elite de wereld naar zijn hand zetten
Dit zijn de gezichten van meer dan 50 mensen die door hel gaan vanwege coronaprik: ‘Wij willen gehoord worden’
Reportage over misstanden bij priklocaties: ‘Benieuwd hoelang deze GGD-beerput op YouTube blijft staan’