Afgelopen jaar reed Marktplaats met een camper door Nederland om Marktplaats-gebruikers te fotograferen voor een fotoboek.
Marktplaats geeft de camper nu gratis weg en Niburu Free Energy wil ‘m winnen met het idee om het voertuig bij wijze van proef op 100 procent water te laten lopen en dan weg te geven aan een goed doel.
De actie loopt tot en met 10 mei aanstaande. Om kans te maken roepen we eenieder die de camper op 100 procent water wil zien lopen op te stemmen op Niburu Free Energy.
Uit de top 10 van deelnemers met de meeste stemmen zal de jury een winnaar kiezen. De deelnemer met de leukste en origineelste motivatie wint. De winnaar wordt binnen twee weken bekendgemaakt.
Vol gas stemmen dus.
Meer informatie over de actie vindt u hier.
Stem hier op Niburu Free Energy en klik ‘steun mij’.
Team Niburu Free Energy
Herinnert u zich deze nog? In 2008 berichtte persbureau Reuters terloops over het Japanse bedrijf Genepax dat een milieuvriendelijke auto op water presenteerde:
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





De natuur in huis halen? Begin met een goede basis in je interieur
De demonisering van Thierry Baudet is in volle gang. Kijk hoe de linkse deugelite reageerde op zijn verpletterende verkiezingsoverwinning
Nu willen ze je pensioengeld. En weet je wat? Ze krijgen het allemaal. Dit waren profetische woorden
Onteigening dreigt voor Brabantse boeren: overheid zet stevig tandje bij
“Leersysteem op scholen deugt niet”
Wat zit er achter deze nepwetenschap die de hele wereld gijzelde?
Noorse viroloog: ‘Coronavirus komt uit laboratorium’
Piramide in Moskou ‘straalt positieve energie uit’ (video)
Kamervragen: ‘Absurd’ dat kwaliteit van Pfizer-vaccins niet steekproefsgewijs wordt gecontroleerd