Woensdag is een Pfizer-fabriek in de Amerikaanse staat North Carolina ernstig beschadigd door een tornado. In de fabriek waren op dat moment 50.000 pallets met Big Pharma-producten aanwezig.
De tornado veranderde dag in nacht in de plaats Rocky Mount. De burgemeester van een nabijgelegen plaats zei dankbaar te zijn dat er geen dodelijke slachtoffers zijn gevallen.
Karma?
Volgens meteorologen heeft de tornado een afstand van meer dan 30 kilometer afgelegd.
“Wraak is zoet,” reageert journalist James O’Keefe. Onderzoeksjournalist Laura Loomer voegt toe: “Wie zegt dat God geen gevoel voor humor heeft?”
“Karma?” vraagt journalist Keean Bexte. Wetenschapper Mike Donio twittert: “God 1 – Pfizer 0.”
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Raadselachtige ruimte ontdekt in Grote Piramide. Wat was het doel ervan?
NOS-verslaggever te midden van rellen Den Haag: ‘Het is hier hartstikke gezellig!’
Digitale heroïne: Hoe beeldschermen onze kinderen veranderen in psychotische junkies
‘Corona-experts baseren zich op 3 feiten die niet kloppen’
Gronden: genezen door fysiek contact te maken met de aarde (video)
VS niet in Syrië om IS te bestrijden, maar om het land leeg te plunderen. Hebben de terroristen hulp van buitenaf?
‘We zitten op een kantelpunt in de geschiedenis’
Zaak tegen Rutte, Kaag, Hoekstra en Segers verplaatst naar 11 oktober, deurwaarder ‘geïntimideerd door politie’
We zijn nooit op de maan geweest. Hoe complottheorieën over de maanlandingen zijn ontstaan