Deze week zijn de contracten die Albanië en Brazilië sloten met farmaceut Pfizer voor de levering van ‘coronavaccins’ gelekt. Forum voor Democratie heeft de contracten doorgespit en constateert: “De inhoud is schokkend.” De partij heeft Kamervragen gesteld.
“De overeenkomsten bevestigen ons vermoeden dat overheden wereldwijd, in de waan van een ‘pandemie’, met de meest krankzinnige voorwaarden akkoord zijn gegaan,” aldus FVD.
In de contracten valt onder meer te lezen dat Pfizer geen enkele verantwoordelijkheid aanvaardt voor eventuele bijwerkingen. De koper, in dit geval de overheid, draait op voor eventuele schadeclaims.
Staatsgeheim
De koper moet van Pfizer erkennen dat de langetermijneffecten en effectiviteit van het ‘vaccin’ onbekend zijn. Dat terwijl zorgminister De Jonge onlangs nog stellig in Trouw beweerde dat er ‘geen langetermijneffecten zijn’. Ook moet de koper erkennen dat er onbekende bijwerkingen kunnen optreden.
En als er een medicijn tegen corona op de markt blijkt te zijn of komt, zoals ivermectine, kan het contract niet worden opgezegd. Minister De Jonge bombardeerde een vertrouwelijke brief aan de Tweede Kamer over de Nederlandse vaccindeals tot staatsgeheim.
De contracten van #Pfizer met Albanië en Brazilië zijn uitgelekt. De inhoud is SCHOKKEND. Overheden erkennen dat de langetermijneffecten onbekend zijn. Big Pharma aanvaardt geen enkele verantwoordelijkheid. @PvanHouwelingen stelt Kamervragen! https://t.co/APSKGppiUw #FVD
— Forum voor Democratie (@fvdemocratie) July 30, 2021
Kamervragen: contracten alsnog openbaar?
Kamerlid Pepijn van Houwelingen (FVD) heeft Kamervragen over de contracten gesteld aan De Jonge. Hij wil onder meer weten of Nederland een contract met Pfizer heeft getekend met gelijke of soortgelijke voorwaarden. FVD wil daarnaast weten waarom De Jonge akkoord is gegaan met geheimhouding van de overeenkomst.
Van Houwelingen vraagt de minister ook of hij bereid is de contracten alsnog openbaar te maken. Het Kamerlid confronteert De Jonge met zijn uitspraak dat ‘het Pfizer-vaccin geen langetermijneffecten heeft’. “Hoe rijmt u uw stellige uitspraak […] met de door Pfizer van Albanië en Brazilië geëiste erkenning dat de langetermijneffecten onbekend zijn, zoals in beide contracten duidelijk wordt?”
Lees de contracten hier en hier.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Overheid wist al voor start van vaccinaties dat ze transmissie niet konden voorkomen, voerde toch de coronapas in
Denk-Kamerleden wassen Jan Paternotte (D66) de oren: ‘Creëert een valse tegenstelling en verspreidt fake news’
Journalist met ballen linkt invloedrijkste Twitter-account terreurgroep IS aan westerse establishment. Lees hier over zijn onthutsende onderzoek
Fransen werken samen met Al Qaida. Lees hier waarom hun rapport over de Syrische gifgasaanval aan alle kanten rammelt
Echtgenoot van man die ongevaccineerden uitmaakte voor eikels sterft ‘plotseling en onverwacht’
Spuwende Tongariro klinkt als ‘voortdenderende trein’ (video)
Hoofdredacteur over aanslag in Moskou: ‘Dit is niet het werk van IS’
Voor de Grieken is het te laat, voor Europa nog niet (video)
Frontman Eagles of Death Metal suggereert dat aanslagen Parijs inside job waren