Als je computer is gemaakt door Asus heb je pech in het geval van een buitenaardse invasie. De computerfabrikant biedt namelijk geen garantie tegen een invasie uit de ruimte.
De ongewone clausule in de garantievoorwaarden is recentelijk opgemerkt door een aantal technologiewebsites en suggereert dat advocaten wellicht toch een gevoel voor humor hebben.
Saillant detail is dat een invasie uit de ruimte vóór ‘misbruik, verwaarlozing of onoordeelkundig gebruik’ wordt genoemd.
In de voorwaarden van het Warranty Extension Program voor de Noord-Amerikaanse markt staat zwart op wit te lezen dat je geen recht hebt op garantie in het geval van schade die is veroorzaakt door een natuurramp, verkeerd gebruik, oorlog, invasies uit de ruimte, misbruik, verwaarlozing, slecht onderhoud en onoordeelkundig gebruik.
Het is niet duidelijk of de uitzondering de verkoopcijfers zal beïnvloeden omdat er nog geen studies zijn gedaan naar het aantal trouwe Asus-klanten dat contact heeft gehad met buitenaardsen.
Mogelijk weet Asus meer dan andere producenten van onderdelen voor computers over de mogelijkheid van buitenaards leven. De vraag is of concurrenten een gelijksoortige clausule in de uitgebreidere garantie zullen opnemen. Over de opvallende uitzondering op de garantie-uitbreiding is in Europa niets terug te vinden.
Bron: Vr-zone.com via Gizmodo.com
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Lanceercodes kernraketten gewist door UFO’s?
De duivel is veel intelligenter dan wij. Paus waarschuwt in dit interview dat satan een echt persoon is
Schoof wekt woede door miljardensteun aan Oekraïne al eerder te geven: ‘Bent u premier van Oekraïne of van Nederland?’
‘314 Nederlanders overleden puur en alleen door corona. Daar is al deze nonsens voor opgebouwd’
GGZ-directeur zet vraagtekens bij vaccinatiebeleid: ‘Ik geloof dat het allang niet meer enkel om volksgezondheid gaat’
‘Minister Hugo de Jonge heeft bloed aan zijn handen’
Luchtmachtofficier na het lezen van onthutsend boek over de macht achter de macht: ‘Het klopt niet’
Spreeuwen nemen vorm van dolfijn aan boven Schotland
Russisch fototoestel legt menselijke ziel vast