Een presentatrice van CNN was sprakeloos toen een congreslid zei dat hij betwijfelde of de Syrische president Assad zijn eigen volk met chemische wapens had bestookt.
“Het is moeilijk om te bepalen wat er precies in Syrië gebeurt,” zei Thomas Massie tegen Kate Bolduan van CNN. “Ik wil graag precies weten hoe dat gifgas is vrijgekomen.”
“Ik geloof namelijk niet dat Assad dat heeft gedaan,” vervolgde het congreslid uit Kentucky. “Hij heeft er geen baat bij. Wij zouden alleen maar meer bij die burgeroorlog worden betrokken.”
Russen
“Wie is er volgens jou verantwoordelijk voor?” stamelde Bolduan.
Terwijl Massie een antwoord formuleerde, werd hij onderbroken door de presentatrice. Ze vroeg hem of hij gelooft wat de Russen zeggen, dat Assad niets met de aanval te maken heeft.
Het congreslid hield voet bij stuk en herhaalde zijn eerdere standpunt nog eens:
“Ik denk niet dat Assad baat zou hebben bij een chemische aanval op zijn eigen volk. Ik kan moeilijk begrijpen waarom hij zoiets zou doen.”
Scheve ogen
Bolduan weet duidelijk niet wat ze moet zeggen en bedankt Massie voor zijn tijd.
Vlak na de chemische aanval stond voor de mainstream media duidelijk al vast dat Assad er verantwoordelijk voor was.
Eenieder die aan het officiële verhaal durft te twijfelen, ook al zijn het politici, wordt met scheve ogen aangekeken.
[CNN]
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Iraakse commandant: Amerikanen en Saoedi’s leveren inlichtingen aan Islamitische Staat in Mosul
Wesley Sneijder laat zich niet vaccineren: ‘Ik heb hem bewust niet genomen’
UFO-sterrenpoort blijkt wereldwijd fenomeen (video)
Buitenaards leven ‘waarschijnlijk’ binnen nu en 10 jaar ontdekt
‘Wie nu nog steeds gelooft in Rutte spoort niet’
Hysterie om kinkhoest-uitbraak: dit zit er achter (en waarom de ‘wappies’ weer gelijk krijgen)
3 Tips voor het onderhoud van je handtas
Miljardair George Soros geeft toe betrokken te zijn bij de migrantencrisis: “Nationale grenzen zijn obstakel”
“Ebola is wapen om zwarte bevolking uit te dunnen”