In januari vorig jaar verscheen in The New England Journal of Medicine een artikel waaruit zou blijken dat zwangere vrouwen geen hoger risico lopen op een miskraam na een coronavaccin.
Aan het onderzoek deden veel vrouwen mee die al in het derde trimester van hun zwangerschap zaten. De onderzoekers keken vervolgens of er vrouwen tussen zaten die in hun eerste trimester een miskraam hadden gekregen. “Dat is natuurlijk absurd,” reageerde kinderarts Elizabeth Mumper.
82 procent
Als je dat cohort niet meerekent, kom je uit op een percentage van 82 procent, zei ze in het programma Friday Roundtable op CHD.tv. Dus 82 procent van de vrouwen kreeg na het coronavaccin een miskraam.
Mumper wees erop dat ook de Pfizer-documenten laten zien dat 80 tot 82 procent van de zwangere vrouwen in het eerste trimester een miskraam kreeg na vaccinatie.
Dodelijker
Dat maakt het coronavaccin dodelijker dan een abortuspil. Een zwangere vrouw in haar eerste trimester loopt meer risico op een miskraam of doodgeboorte na een coronaprik dan na een abortuspil, benadrukte de kinderarts.
Artsen wezen het tijdschrift op de fout, maar ondertussen staat de studie al meer dan een jaar in de medische literatuur. Zwangere vrouwen krijgen nog steeds het advies om de prik te halen, verzuchtte Mumper.
Je moet eens de facebook groep Bijwerkingen na mRna gaan volgen.
en de reactie lezen niet normaal wat voor
bijwerkingen mensen allemaal krijgen na het vaccin daar delen de mensen hun verhalen en de bijwerkingen die ze hebben gekregen na het vaccin.
Dat is de eerste fase…kind dood … daarna ga je er zelf aan… misschien wel Apenpokken of de aangepaste Covid variant….
Waar denk je dat het HPV ‘vaccin’ voor is.
Hoogste “rendement” om de (footprint van de) bevolking te reduceren is zorgen dat er geen babies meer bijkomen, die hebben nog de meeste levensjaren voor de boeg met hun zogenaamde ecologische “footprint”. Vandaar dat de elite dit prima vinden.