Vanmorgen vroeg zagen diverse inwoners van de Amerikaanse staat Florida onbekende vliegende objecten boven hun huis.
De Amerikaanse marine en luchtmacht gaven in een reactie aan dat er op dat moment geen militaire oefeningen op het programma stonden in het gebied.
Verschillende getuigen zagen ‘iets’ in de lucht met daaromheen een aantal helikopters. Hoofdredacteur van Space.com Tariq Malik denkt toch dat het een oefening moet zijn geweest. Hij voegde toe dat mensen heldere planeten als Venus soms aanzien voor een UFO.
Volgens Fox News zijn in de Verenigde Staten in het jaar 2012 ongeveer 7000 UFO’s gemeld. Er komen per maand gemiddeld 300 tot 400 UFO-meldingen binnen.
Rode halo
Op 1 maart zagen twee volwassenen een vreemd licht met een rode halo terwijl ze zich in de buurt van Virginia Beach bevonden. Een dag later waren twee mensen uit de staat Illinois getuige van zes lichten in de lucht die ‘de kleur hadden van guldenroede’.
En passant geeft de presentatrice ook nog even toe dat UFO-waarnemingen soms door de media worden behandeld om het onderwerp belachelijk te maken.
Bron: Foxnews.com
Gerelateerd:
- Astronaut Edgar Mitchell over buitenaards bezoek (video)
- Gepensioneerde hoogleraar: buitenaards contact is een feit
- Inwoners Florida zien UFO’s boven Cape Coral (video)
- Sovjetministerie legde contact met buitenaardse beschaving
- ‘Speciale B-29 toestellen om buitenaardsen te detecteren’






Baanbrekend onderzoek: Coronavirus muteert veel sneller dan gedacht
Bij de VN werken 3300 pedofielen die in 10 jaar tijd 60.000 verkrachtingen hebben gepleegd. Ex-functionaris luidt de noodklok
NASA werkt aan nieuw aandrijfsysteem dat ons in 3 dagen naar Mars kan brengen
De exodus gaat door, vicefractievoorzitter weg: ‘D66 loopt leeg’
Dr. John Campbell duikt in Pfizer-documenten en is geschokt: ‘Dit is een groot schandaal’
Geen complottheorie meer: Amerikaanse onderminister geeft bestaan biolabs in Oekraïne toe
“NASA-beelden tonen ‘monsterschip’ dat energie uit de zon haalt”
Keer op keer maken we verhalen die verdraaid zijn en onwaarheden bevatten, of die propaganda zijn. Topjournalist doet boekje open
Kijk: Pepijn van Houwelingen maakt kritische opmerking en wordt door D66 uitgemaakt voor ‘complotdenker’