Natuur en Milieu

De klimaatfilm waarvan de mainstream media niet willen dat je hem ziet. Kijken dus!

Help ons door dit met iedereen op je socials te delen!
Er is helaas geen gesproken versie van dit artikel beschikbaar

In februari dit jaar ging de klimaafilm The Uncertainty Has Settled in première in Duitsland. Distributeurs durfden hun vingers er niet aan te branden en veel bioscopen weigerden de film.

De documentaire won drie awards, maar de mainstream media willen er met geen woord over schrijven, vertelt maker van de film Marijn Poels aan NineForNews.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

“Journalisten die we contacteerden om naar een vertoning van onze documentaire te komen en die beloofden om er te zijn, meldden ziek af de dag voordien,” zei hij.

Censuur

“Zij mogen het dan verantwoordelijkheid noemen, maar in mijn ogen is het niets meer dan censuur,” klonk het. “Ze gebruiken experts om bepaalde opinies uit te sluiten.”

Vanavond doet Poels mee aan het klimaatdebat in Amsterdam. Op 17 september draait de film in Utrecht en op 18 september in Den Haag.

In de film bezoekt hij onder andere klimaatscepticus Freeman Dyson, klimaatonderzoeker Hans von Storch en klimatoloog Piers Corbyn.

Religie

Poels gaat in de film op zoek naar het verhaal achter ons huidige klimaatbeleid. Hij benaderde 53 klimaatalarmisten, waarvan er slechts twee met hem wilden praten.

Hij kwam tot de ontdekking dat de hysterie over klimaatverandering vooral een hype van politici en lobbyisten is. Onder wetenschappers blijkt er helemaal geen consensus te bestaan.

“Klimaatverandering blijkt een heuse religie te zijn,” benadrukt de filmmaker. “Mensen kunnen enorm agressief reageren als je hun waarheid ter discussie stelt.”

Regelrechte taboes

Zelfstandig en kritisch nadenken is tegenwoordig al bijna verboden. “Dat is wat ervoor zorgt dat ik nu geboycot wordt: het in twijfel trekken van de consensus,” aldus Poels.

Klimaatfilms van bijvoorbeeld Al Gore en Leonardo diCaprio ziet hij als communistische propagandafilms. “Alles is hel en verdoemenis.”

Volgens Poels heersen er rondom het thema klimaatverandering regelrechte taboes waar men niet over debatteert.

Verketterd

“Een afwijkende mening hebben over dit thema zet mensen meteen in een politieke hoek en wordt verketterd,” stelt hij.

Poels schreef een open brief aan media, politici en beleidsmakers over zijn ervaringen.

Hierin beschrijft hij zijn zorgen over de huidige situatie, waarin mensen monddood worden gemaakt door experts.

De film The Uncertainty Has Settled is hier te bekijken.

Bekijk hieronder alvast een trailer:

Interessant

Vind je deze info interessant?
Klik hieronder en deel het op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
0 0 stemmen
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

9 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
helder
helder
8 jaren geleden

de boeren die van die windmolens op hun land hebben laten zetten krijgen heeeel veeeel betaald daarvoor, die zijn binnen.

helder
helder
8 jaren geleden

de NWO is zich aan het vormen.

Sebastiaan
Sebastiaan
8 jaren geleden

“Onder wetenschappers blijkt er helemaal geen consensus te bestaan”

Consensus is niet nodig. Een meerderheid zou voldoende moeten zijn om actie te ondernemen, de minderheid is dan waarschijnlijker onjuist dan de meerderheid.

Consensus suggereert dat er een wereldwijde stemming tussen alle te zake kundige en ter zake doende mensen wordt gehouden (ja of nee) en dat dan unaniem een antwoord oplevert. Dat is niet wat je moet nastreven en wilt nastreven. Je hebt een meerderheid nodig om actie te kunnen ondernemen.

Daarnaast: wie bepaalt dan wie er ter zake doende en kundig is? Dus wie stuur je de “stemming” of het wel of niet bestaat?

densie
densie
8 jaren geleden

binnen?

hoe bedoel je?

Nogmaals als er niet meer te eten is, kan je geld op de bank hebben staan….

uh…..
well…

denk voor jezelf!

War on Error
War on Error
8 jaren geleden

Vergeet jezelf dan niet.
http://www.windmolens.info/2013/04/windmolens-het-subsidiegif.html
http://www.stichtingmilieunet.nl/andersbekekenblog/energie/boeren-massaal-benadert-door-energiebedrijven-de-windcowboys.html
http://www.stopdebankiers.eu/windenergie-kost-de-burger-veel-belastinggeld-en-levert-niets-op/

Bovendien is het nu ‘normaal’ dat onze universiteiten zich beperken tot policor WC-eend wetenschap. Onderzoeksbudgetten zijn er vnl. voor dat wat binnen de kaders past die de sponsors trekken.
Altijd prijs, alle onderzoekers vissen in dezelfde vijver/moeten langs dezelfde loketten.

Zelfde congressen, 1 happy family. Zelfde belevingswereld, met de stroom meegaan scoort.
Zie je ook in o.a. de regenboog-cult, Russofobia, EU-filia, migrantenknuffelaars. Een levendige banencarrousel met inspecties, wetgever, beleidsmakers, commercie.
Klimaatverandering slechts voorwendsel voor extra heffingen:
https://www.klagemauer.tv/index.php?a=showlanguage&lang=nl&id=10204&date=2017-03-26

http://www.boublog.nl/2015/12/14/de-klimaatzwendel-conferentie-in-parijs/#comment-48877
De feitenvrije onzin van de klimaat-cult aanbidders rammelt niet een beetje; ’t is te gek voor woorden. Kappen met die waanzin. Doe liever echt iets goeds aan het milieu. Bodem, lucht én water vervuilen in hoog tempo.

trackback
Eindtijdsignalen en ander opvallend nieuws, verzameld door: Arie Goedhart | Silvia's Boinnk!!!
8 jaren geleden
Rini
Rini
8 jaren geleden

Het is tegen de mensheid en d natuur,men heeft te weinig Co2 in de lucht en daar door sterft alles uit,en dat is wat die schooiers nou juist willen,daarom is er een verbod op.

Back to top button
9
0
We lezen graag je reactie!x