Buitenaards

EU-voorzitter Juncker: “Leiders van andere planeten slaan ons gade”

Help mee door deze info met jouw kennissen op je social media te delen!
Er is helaas geen gesproken versie van dit artikel beschikbaar

In de Duitse media is veel aandacht voor een merkwaardige uitspraak die voorzitter van de Europese Commissie Juncker onlangs deed tijdens het Brexit-debat. Voor het oog van de lopende camera’s sprak hij van ‘leiders van andere planeten’. “Gelooft de politicus in buitenaardsen?” vraagt het Duitse magazine Focus zich af.

“Het Britse referendum heeft enkele van onze talrijke vleugels afgesneden, maar we vliegen verder,” zei hij vorige week dinsdag in het Europees Parlement. “We vliegen richting de horizon en die horizon bestaat uit Europa en de rest van de planeet.”

---Lees verder na dit advertentieblokje---
https://www.ninefornews.nl/wp-content/uploads/2025/10/nfn-donatie-2.png

“U moet weten dat degenen die ons van veraf gadeslaan, bezorgd zijn,” vervolgde hij. “Ik heb gezien en gehoord dat leiders van andere planeten bezorgd zijn over de weg die de Europese Unie inslaat. We moeten de Europeanen en zij die ons van buitenaf volgen geruststellen.”

In het officiële transcript ontbreekt opvallend genoeg de zinsnede waarin Juncker spreekt van leiders van andere planeten. Franse media speculeren nu dat Juncker zich waarschijnlijk versproken heeft en ‘andere leiders van onze planeet’ bedoelde. De Brexit heeft immers niets te maken met buitenaardsen, zo redeneren ze.

[Focus]

Interessant

Vond je dit interessant?
Klik hieronder en deel het op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?
5 1 stem
Artikel waardering

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

40 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Femke
Femke
9 jaren geleden

Hij zal wel weer bezopen zijn…..

wysiwyg
wysiwyg
9 jaren geleden

Juncker sprak net ervoor over “planet” en aangezien hij een pousse-cafe teveel op had zal het eerder een slip of the tongue geweest zijn dan een onbedoelde disclosure. Juncker zit niet op het niveau om daar veel kennis over te hebben lijkt me, het is after all maar een onbeduidende Luxemburgse ambtenaar.

louise
louise
9 jaren geleden

Soms denk ik dat de wereld een groot gekkenhuis is,iedereen loopt als een dwaas door elkaar heen en roept ook nog van alles,waarom??? Bij gebrek aan leiderschap,visie en vooral ( spirituele)intelligentie……Mensen zijn verwend en alles moet kunnen en mogen,en tja, daar kweek je slachtoffers van….. En velen voelen zich slachtoffer als je zo al dat nieuws leest,we willen erkenning!!! Linksom of rechtsom…ikkke,ikke…..Maar goed al die zogenaamde leiders willen dat dus ook!! Vroeger werd je onder de duim gehouden met straf (geloof) want jaaa,GOD zag alles en als je dan iets verkeerd deed?? Nu denkt iedereen dat we wel door Buitenaardsen gered gaan worden????? Niet dus,we zijn geincarneerd in deze hectische tyd,als levens les…. Het is een tyd om naar binnen te gaan en jaaa dat kost moeite en pijn….en geloof me ik weet er alles van,ondanks dat ik met vele gaven ben geboren ,kost het mij ook soms moeite om in deze roerige tyden rustig te blijven…..Ook al geloof je helemaal niet in reincarnatie,dan nog blijft de levens les hetzelfde….alles wat je hebt zit in je,echt…..Jaren lang heb ik geloofd dat als mensen het financieel beter zouden hebben,jawel,dat ze zich wat beter spiritueel zouden ontwikkelen,en dan bedoel ik niet even mediteren of naar yoga een uurtje……maar wat een teleurstelling….ze willen alleen maar meer.. Eigenlijk is het heel erg treurig dat mensen waar we afhankelijk van zijn,zich zo onwetend opstellen, en dan verwachten dat t volk wel volgt,terwijl tussen t volk er inmiddels best goed ontwikkelde mensen zitten die dit hele circus door hebben……. Het blijft voorlopig heel moeilijk,dus lieve mensen blijf dicht bij jezelf en kijk of je steun kan krijgen van gelijk denkende mensen en jaaa ook dat valt niet mee,want gevoelige mensen zijn zich massaal aan t terug trekken om te overleven…..maar allemachtig zo`n Juncker,zucht………

gilly1973
gilly1973
9 jaren geleden

Er zit een dubbele lading in, andere planeten en aliens, zo maar een slip of the tongue lijkt mij uitgesloten.

BerendW
BerendW
9 jaren geleden

Of course, gaan we dit soort flauwekul nu iedere keer krijgen?

kees
kees
9 jaren geleden

Junker is zelf een buitenaardse van de planeet alco. De atmosfeer is er gevuld met alcoholdamp en het regent er whiskey. De oceanen zijn er eveneens gevuld met whiskey en ik heb me laten vertellen dat Juncker er altijd een olympisch zeezwemmer is geweest de stiekemerd. Toen hij naar de aarde kwam is hij door evolutie zijn slurf kwijtgeraakt zodat hij niet meer de hele tijd langs de zee hier liep te struinen want alco’s kunnen slecht tegen zout water. Hij mag hier ook niet aan zee wonen om verwarring te voorkomen!

Arwijn
Arwijn
9 jaren geleden

Al die Alien/ruimte onzin waar de mainstream ineens mee komt aanzetten is echt erritant! De aarde is plat, omsloten en er is helemaal geen “Ruimte” out there! Al die verhaaltjes zijn allemaal afleiding om onze aandacht te verslappen en weg te halen uit de politiek. Er is een wereldwijde revolutie aan de gang en al die 20ste eeuw sci-fi verhaaltjes gaan het echt niet stoppen!

mario
mario
9 jaren geleden

dat is toch even lachen om die idioot en buizerd moet zo iemand iets te zeggen hebben over ons?
het enigste wat we kunnen doen is te zorgen dat die malloten verdwijnen van het toneel en wel heel snel incl. onze minister president .

denk maar niet dat er buitenaardsen zijn die ons komen helpen nee we moeten het zelf en te beginnen een nexit.
alleen op zo,n manier kan je het fatsoen terug brengen onder de mensen.

Kalki
Kalki
9 jaren geleden

De media verdraaien onmiddelijk Juncker’s woorden over ‘Leiders van andere planeten’.

frans
frans
9 jaren geleden

Wat kraamt hij weer onzin in het nieuws wij weten dit al zo lang wat een l*l is het toch deze vent hij moet niet zo veel zuipen alcoholoist is het. Net als RUTTE hier in ons land ook zo n sukkel met het hele nepkabinet. Ik stem volgende keer nexit en de pvv.

Karel
Karel
9 jaren geleden

Oei weet Heer Juncker soms veel meer of is ie weer in de lorum , geen mens die het weet . Ja ja hij houd het spannend kan je wel zeggen idem als waar de richting van de EU naar toegaat . Geef die lijp de zak en gooi hem eruit , en zet er een normaal persoon neer aub.

GertJ
GertJ
9 jaren geleden

Fles whisky op tafel en een goed gesprek met de Greys. Prachtig, altijd weer surprising die Juncker.

frans
frans
9 jaren geleden

Laat hij zich nou maar beperken tot het knuffelen van de leiders van de 27 lidstaten.
Leugenaar, wat een valse man.

kael
kael
9 jaren geleden

Pure grootheidswaanzin, zoals Hitler. Dat zou hem ineens heel belangrijk maken en geen dictator van een derde rangs knoopgat

Elise49
Elise49
9 jaren geleden

De enige manier om de regie weer terug te krijgen als mens zijnde is het opruimen van satellieten/zendmasten/pc enz. Maar dan moeten alle landen wel meedoen. Aangezien macht bij de mens hoort, zal dat niet gebeuren. Eerder door een ruimte oorlog.
Juncker heeft het over het wereldwijd systeem. Niet over andere planeten/Aliens. Invulling van land/leven/binnenlandse economie kan wel door regering zelf beter geregeld worden. Door mensen ruimte te geven om iets op te bouwen/samen te leven/minder te belasten/bepaalde zekerheid creëren. enz.
Wilders zorgt alleen maar voor meer tweedeling onder gewone mensen. Onrust moeten we juist niet hebben. Wilders kan niks tegen de banken/grootaandeelhouders/bedrijven enz. uitvoeren. We leven in een staat in een staat. Elke stap/uitroep kan een misstap worden. Je moet hier heel voorzichtig mee omgaan. Het systeem is uiterst fragiel. Een klein vonkje kan alles neerhalen en voor meer ellende zorgen dan het al is. Ik stem dus never en nooit op Wilders. Hij hangt aan de agenda van Israël.(vlag op zijn werkkamer voorheen) Ik wil iemand/regering die een agenda voor ons land/burgers neer gaat zetten, zonder dat we geheel instorten of dat wij elkaar in de haren vliegen. Het 1 heeft nu eenmaal met het ander te maken. Je kunt daar niet zomaar drastisch in gaan veranderen. Dat moet je stapje voor stapje doen. Wat Wilders zegt kan hij nooit in zijn eentje waarmaken. Omdat het/regering niet zo werkt. Onze koning en zijn beleid uitvoerders/rechterhanden hebben nog steeds het laatste woord. En in deze tijd is dat wel een voordeel, want anders zitten zo in een burgeroorlog. Zie Frankrijk, de politiestaat in wording. Macht is lelijk. En als je niet weet wie er precies aan de touwtjes trekt al helemaal. Er is geen weg terug! Het kapitalisme is wereldwijd failliet. Het wereldsysteem bepaalt. Men vreet elkaar op om te overleven. Zie Venezuela. Totaal bankroet/lege schappen in winkels/voedselprijzen omhoog enz.

Back to top button
40
0
We lezen graag je reactie!x