Adrian Monck, managing director van het World Economic Forum, klaagt dat zijn organisatie te veel kritiek krijgt. Hij vindt dat critici zich moeten gaan richten op belangrijkere zaken in plaats van ‘complottheorieën’.
Monck bekritiseerde politici die vraagtekens zetten bij de beleidsvoorstellen van het World Economic Forum, met name in Canada, waar veel wordt gesproken over de invloed van de organisatie.
“Helaas is Canada één van die plekken die vatbaar zijn voor desinformatie. Het is een open samenleving,” zei hij afgelopen weekend op CBC Radio.
Onschuldig onderwerp
“In Canada zou op dit moment over veel verschillende dingen gesproken moeten worden. Er zou echter niet gesproken moeten worden over het World Economic Forum hier in Genève,” voegde hij toe. “Er zijn belangrijkere dingen.”
Monck zei verder dat de ‘Great Reset’ een onschuldig onderwerp is dat verder geen aandacht verdient. Hij suggereerde ook dat je een antisemiet bent als je het WEF bekritiseert. “Politici moeten heel goed letten op de taal die ze bezigen en waar het vandaan komt, en of het uit de antisemitische hoek komt,” zei hij.
Spiegel
“Ik denk dat ze eens goed in de spiegel moeten kijken,” aldus Monck.
Dat terwijl Klaus Schwab, oprichter van het WEF, opschepte dat zijn organisatie kabinetten heeft geïnfiltreerd middels het Young Global Leaders-programma om de Great Reset mogelijk te maken. Hij zei dat meer dan de helft van het Canadese kabinet, waaronder premier Justin Trudeau, bestaat uit Young Global Leaders.
[Infowars]
Wat heeft antisemitisme met kritiek te maken ? Beschouwt het WEF zich als joodse organisatie?
“Ik denk dat ze eens goed in de spiegel moeten kijken,” aldus Monck.
En ik denk (lees: weet) dat Monck beter zichzelf eens even in de spiegel moet gaan kijken. (Eikel).
Dat maak ik zelf wel uit of ik over die crimi’s praat
Ik denk dat het wef zelf rven in de spuegel moet kijken. Met deze rariteiten, jweekvlees, krejelbrood, crisis op crisis die geen crisissen zijn. Denk dat jullie prachtige (…) gezichten hebben.