Recentelijk noemde de Russische president Poetin westerse leiders in een interview met de Russische televisie ‘vampieren’.
Hij zei dat de westerse elites er al eeuwenlang aan gewend zijn hun buik te vullen met mensenvlees en hun zakken met geld.
???????? Russian President Putin says “for centuries, Western elites grew accustomed to filling their bellies with human flesh and their pockets with money.”
“This ball of vampires is about to end.” pic.twitter.com/Tbi6gTZZQo
— BRICS News (@BRICSinfo) September 23, 2024
(Video verwijderd? Klik hier...)
Vampierbal
“Maar ze moeten begrijpen dat het vampierbal ten einde loopt,” voegde Poetin toe.
Verder zei hij in gesprek met tv-presentator Dmitry Kiselyov: “Zijn we klaar om te onderhandelen. Ja, we zijn er klaar voor. Maar niet gebaseerd op enkele ‘wensen’ na het gebruik van psychotrope middelen, maar gebaseerd op de realiteit die zich, zoals ze in dergelijke gevallen zeggen, op aarde heeft ontwikkeld.”
Nucleaire wapens
Ook sprak de president over zijn bereidheid nucleaire wapens in te zetten als Rusland bedreigd wordt. “Maar dat is niet aan de orde,” aldus Poetin.
Over de auteur: Robin de Boer is economisch geograaf. Volg hem hier op Substack.






‘Normaal zijn’ levert niets op – Zijn we allemaal gek? (video)
Controversiële Bilderberg-ontmoeting gepland in Tirol
Tornado in Nederland (video)
Fossielen van onbekende mensensoort ontdekt
Pathologen verbijsterd over explosieve toename sterfte door onbekende oorzaak
We verwoesten een hele generatie kinderen. Zuster met 17 jaar ervaring doet boekje open over vaccins
Blunder tijdens coronapersconferentie Canada: ‘Ik zeg gewoon wat ze maar willen’
Niburu neemt initiatief tot bekendmaking buitenaards contact
Aanslag Luik en de kalasjnikov