
Een 10 maanden oude baby krijgt tot wel 14 epileptische aanvallen per dag sinds hij is gevaccineerd tegen meningitis (hersenvliesontsteking). Dat zeggen zijn ouders, meldt de Britse Daily Mirror.
Luke Maguire en Louise McKever hebben schokkende beelden op internet gezet van hun zoon Bobby op het moment dat hij een aanval krijgt.
Ze willen andere ouders op deze manier waarschuwen tegen de vaccinatie. De ouders claimen dat hun zoon ‘compleet is veranderd’ na de prik.
Kapot gemaakt
Luke en Louise moesten na de inenting al 55 keer naar het ziekenhuis met Bobby.
Vader Luke uit het Engelse Northumberland zei: “Vanaf het moment dat Bobby aanvallen begon te krijgen wist ik dat het te maken had met de vaccinaties.”

“Hij was zo’n blije baby en de prikken hebben zijn leven kapot gemaakt,” voegde hij toe.
Allergieën
Bobby kreeg de Meningitis B-prik, die sinds september 2015 aan alle Britse baby’s wordt gegeven, afgelopen zomer.
Luke (26) en Louise (22) stellen dat Bobby door het vaccin ook last heeft gekregen van maagproblemen, allergieën, een ontwikkelingsstoornis en nachtmerries.
Onvoldoende bewijs
Volgens een epilepsie-expert die de beelden heeft bekeken worden de aanvallen ‘waarschijnlijk niet’ veroorzaakt door het vaccin.
De medicijnwaakhond van de Britse overheid zei dat er ‘onvoldoende bewijs’ is dat er een link is tussen de prik en epileptische aanvallen.
[Mirror]
Antwoord op Kamervragen: hierom schafte Nederlandse politie Big Brother-software Palantir ‘heimelijk’ aan
Vetarm dieet kan juist dodelijk zijn. Deze omvangrijke studie laat zien waarom
Gideon van Meijeren spreekt bij grote demonstratie in Leeuwarden tegen wereldorde: ‘Ze overspelen hun hand’
Analisten Bank of America: “50 procent kans dat we in de Matrix leven”
‘Die coronapas moet zo snel mogelijk – wat zeg ik: vandáág – afgeschaft worden!’
Yesilgöz loog bij beantwoording Kamervragen over satanisch ritueel misbruik, Van Meijeren eist opheldering
‘Farmareus manipuleerde ouders ernstig ziek kind’
George van Houts in Twitter-tirade: Onze overheid laat zich gijzelen
Door het Westen geprezen Witte Helmen kidnappen 44 kinderen om chemische aanval in scène te zetten in Syrië. Wat je moet weten