In het plaatsje Handeloh bij Hamburg zijn tijdens een bijeenkomst 30 holistische artsen vergiftigd met amfetamine. Hulpverleners zeiden dat de slachtoffers met buikkrampen op de grond van het centrum lagen waar de bijeenkomst werd gehouden.
De groep bestond uit alternatieve en homeopathische genezers die de seminar ‘Healing Powers in Dance’ bijwoonden. De genezers vielen flauw en hadden last van hallucinaties en epileptische aanvallen. Sommigen verkeerden korte tijd in levensbedreigende omstandigheden.
De artsen werden met 15 ambulances, een helikopter en de hulp van 160 hulpverleners naar het ziekenhuis overgebracht. Amfetamine werkt stimulerend en bevordert slapeloosheid. Een te hoge dosis kan leiden tot hart- en leverfalen.
Genezers die konden praten zeiden dat ze niet bewust iets hadden genomen dat zoiets kon veroorzaken. Er is een strafrechtelijk onderzoek ingesteld.
Hebben de bezoekers per ongeluk amfetamine binnengekregen of is er meer aan de hand? Amerika is bijvoorbeeld al enkele weken in de ban van de dood van een aantal holistische artsen. Vorige maand werd osteopaat Mary Rene Bovier uit Pennsylvania dood gevonden met een steekwond. Opmerkelijk is dat dit alweer de tiende alternatieve arts is die in twee maanden tijd onder mysterieuze omstandigheden kwam te overlijden.
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





Het World Economic Forum wil niet dat je deze dronebeelden van hun hoofdkwartier ziet
Stop de Europese elite! SP zet Frans Timmermans in veelbesproken verkiezingsfilmpje te kijk als machtswellusteling
Emeritus hoogleraar: energiecrisis laat zien ‘hoe weinig verstand ons kabinet heeft van energiezaken’
Je gaat binnenkort betalen voor je CO2-uitstoot: ‘Ik dacht dat dit een extreemrechtse complottheorie was?’
Stephen Hawking: ‘Er zijn geen zwarte gaten’
Cannabis ook legaal in Marokko?
Het verloren continent Mu: moederland van de mens
Zorgwekkende trend in de Filipijnen: onderzoek signaleert scherpe stijging van zuigelingensterfte (en dit is de rol van vaccinatie)
Je gaat binnenkort betalen voor je CO2-uitstoot: ‘Ik dacht dat dit een extreemrechtse complottheorie was?’