Tachtig miljoen Amerikanen geloven in UFO’s en 1 op de 10 zegt zelf weleens getuige te zijn geweest van een ongeïdentificeerd vliegend object.
In het ochtendprogramma This Morning van de Amerikaanse televisiezender CBS schoven James Fox en Erin Ryder van de serie Chasing UFOs van National Geographic aan om hun bevindingen te delen.
UFO-expert James Fox heeft diverse hypotheses gehoord over de herkomst van UFO’s. Zo kan het volgens hem gaan om interplanetaire of interdimensionale voertuigen. Daarnaast kunnen het ook ruimtevaarders uit de toekomst zijn omdat ‘tijd kennelijk vervormd kan worden’.
Bron: Cbsnews.com
Gerelateerd:
- Vijf redenen waarom UFO’s bestaan
- Derde van de aardbewoners gelooft in UFO’s en wil vrienden worden met buitenaardsen
- NatGeo twittert antwoord naar intelligent leven op andere planeten
- National Geographic op zoek naar UFO’s (video)
- ‘Het is tijd dat buitenaards bezoek officieel erkend wordt’ (video)
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.





‘Milieuvriendelijke’ E10-benzine blijkt sluipmoordenaar: ‘Het is alleen maar ellende’
Duitse lijkschouwer concludeert na 140 autopsies: ‘Er is géén killervirus’
UFO in de lucht boven Groot-Brittannië houdt gemoederen flink bezig. Wat is dit?
Kruid van de maand februari: Sneeuwklokje
Tv-programma’s kunnen kindergedrag beïnvloeden (video)
Oud-Kamerlid doet opvallende onthulling over Omtzigt: ‘Hij zit er niet namens de kiezer, maar namens het WEF’
Rolzitting tegen Rutte nu weer op 6 juni: ‘Waanzin ten top, Nederlandse rechtstaat officieel opgeheven’
Aantal ziekenhuisopnames door hartaanval op recordniveau, zo erg is het
Fleur Agema over zorgakkoord: ‘Het is bedrog. Dit wordt een ramp. Geloof ze niet’