We moeten Vladimir Poetin haten en alle kwaadaardige dingen die er over hem gezegd worden geloven, en van Oekraïne houden. Als je dat niet doet, ben je een fascist, bruinhemd, nazi, Poetin-apologeet, complotdenker en wappie.
Ze hebben gelogen over corona, ze hebben gelogen over collusie met de Russen en er speelt nog zoveel meer in Oekraïne waar niemand over praat, zegt oorlogsjournalist Lara Logan.
This is why I like @laralogan No Bullshit.
— Juanita Broaddrick (@atensnut) February 26, 2023
(Video verwijderd? Klik hier...)
Geselecteerd
“Ik houd er niet van om voorgelogen te worden en we worden op epische schaal voorgelogen,” benadrukt ze. Je hebt maar één keus: je moet 100 procent achter Zelenski staan. Dat terwijl hij een marionet is. Hij is geselecteerd, net als zoveel andere leiders,” stelt de journalist.
Het is een leugen dat deze oorlog over Rusland en Oekraïne gaat, zegt ze. “Poetin waarschuwt al 15 jaar dat hij niet lijdzaam gaat toezien hoe de globalisten de wereld overnemen en labs voor biologische wapens bouwen.”
Bijbels gevecht
Oekraïne is de spil in een grote witwasoperatie. Miljarden dollars zijn witgewassen via Oekraïne en we zeggen er niets van, aldus Logan.
Op Twitter schrijft de oorlogsjournalist dat dit de eerste oorlog tegen de gehele mensheid is. Ze spreekt van een ‘Bijbels gevecht’. “Geef nooit op.”
Als de situatie omgekeerd was, zeg met Amerikaanse burgers die acht jaar lang beschoten werden, wat denkt u dat het Amerikaanse leger dan gedaan zou hebben?
En als iemand het niet leuk vond, zou het Pentagon er dan iets om gegeven hebben?
Natuurlijk niet.
Ja , kijk maar naar biden’s zoon…. hunter, die zat graag in Oekraïne ……
THE TRUTH IS A FORCE OF NATURE
Daar heeft ze 100% gelijk in poetin is bezig die oekrie nazi’s en biolabs te vernietigen.Betaald door Obama en Biden regime USA wil de macht hebben over de wereld,vandaar dat de EU moet bloeden in alles