Buitenland

Opperrechter haalt uit naar ’totalitaire controlfreaks’ bij de overheid

Help ons door dit met je kennissen op je socials te delen!
Er is helaas geen gesproken versie van dit artikel beschikbaar

Een voormalige Britse opperrechter heeft hard uitgehaald naar de overheid. Hij spreekt van een stelletje ‘controlfreaks’ die onder het mom van Covid-19 controle willen krijgen over het leven van mensen. Lord Jonathan Sumption vindt het verder ‘moreel en grondwettelijk onaanvaardbaar’ om te bepalen welke vrijheden mensen wel en niet mogen hebben.

De Britse overheid heeft voorgesteld dat mensen rond kerst 5 dagen mogen doorbrengen met familieleden, maar dat ze in januari in ruil daarvoor 25 dagen in lockdown gaan. Dit debat over de vraag of we wel of niet met kerst bij onze familie mogen zijn, laat goed zien wat er mis is met het overheidsbeleid, schreef Lord Sumption in een opiniestuk voor de Daily Mail.

---Lees verder na dit advertentieblokje---

Het gaat er nu juist om of we die keuze zelf mogen maken of dat de overheid het voor ons bepaalt. Maar de wil van de controlfreaks bij het ministerie van Volksgezondheid is wet, zei hij.

Lord Sumption, die tussen 2012 en 2018 opperrechter van het Britse Hooggerechtshof was, haalde ook uit naar premier Boris Johnson, die volgens hem geen leiderschap toont, maar vooral aan pr-management doet.

De overheid verdient ons vertrouwen niet

“Boris Johnson weet dat hij zich buitengewoon impopulair zou maken door beperkingen af te kondigen rond kerst,” zei de oud-opperrechter. “En dus kondigt hij versoepelingen aan.”

Hij voegde toe dat ‘de controlfreaks en de rest van de zak en as-brigade’ na de feestdagen op wraak zinnen. Hij claimde dat sommigen twee, drie of zelfs vijf dagen extra lockdown willen voor iedere dag dat er versoepelingen zijn.

De manier waarop de staat dwang uitoefent op het volk is volgens Sumption ‘moreel en grondwettelijk onaanvaardbaar in een land dat nog geen totalitaire staat is zoals China’.

“De overheid verdient ons vertrouwen niet. Vroeg of laat nemen mensen het heft weer in eigen hand en doen ze het juiste, wat de ministers ook zeggen,” voorspelde hij.

[Zero Hedge via Summit News]

4.8 44 stemmen
Artikel waardering

Interessant

Vond je deze info waardevol?
Klik hieronder en deel het op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

33 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Martin van Alderen
Martin van Alderen
4 jaren geleden

Huhhh die man is de overheid.

Pieternella
Pieternella
4 jaren geleden

Mensenrechten worden met voeten getreden! Waar is dat Hof wanneer je ze nodig hebt???

Geen schaap
Geen schaap
4 jaren geleden

Er gaat niets veranderen als het volk waar dan ook niet massaal opstaat en zich laat blijven onderdrukken. Het gaat allang niet meer om een zogenaamd virus.

Op de site van RIVM vandaag:
Waarschijnlijk helpen niet-medische mondkapjes maar beperkt bij het voorkomen van besmetting van anderen. Als iedereen zich aan de basisregels houdt, is het niet nodig om een mondkapje te dragen. 

Waarom dan die zogenaamde plicht vanaf 1 december ?

Petra
Petra
4 jaren geleden

Waarvan akte. Weer flink m’n omgeving spammen met dit bericht. 🙂

Joyce Ramgatie
Joyce Ramgatie
4 jaren geleden

“Mahatma Gandhi: Burgerlijke ongehoorzaamheid is een goed middel om te protesteren !!”

Vrijheid NU of slavernij voor eeuwig… Burgerlijke ongehoorzaamheid is onze wapen !! Wij moeten alle bevelen negeren van Peppi en Kokki Den-Haag!.

Denk aan de toekomst van onze klein, klein kinderen voordat het te laat is!

Willem
Willem
4 jaren geleden

Noiu, te zien aan alle bange mensen met mondkapjes die zelfs buiten nog drie meter om je heen lopen is het gewoon einde verhaal hoor. Ik vroeg aan een vrouw die helemaal om me heen liep met een boog of ze bang was dat er allerlei virussen zouden overspringen van mijn huid naar de hare, ze kon alleen maar boos kijken bovenuit haar mondkapje. Veel mensen zijn zo ongelooflijk dom het is niet te bevatten, smartphones zijn hun hersenen geworden, het komt echt niet meer goed, maakt niet uit wat een ex opperrechter zegt die zei ook niks toen hij nog wel rechter was, allemaal humbug.

BertRoermond
BertRoermond
4 jaren geleden

ja mooi man, alweer iemand die zich uitspreekt. 1000ste filmpje alweer sinds maart..maar wat schieten we er mee op ?

mee 2
mee 2
4 jaren geleden

Vroeg of laat nemen mensen het heft weer in eigen hand en doen ze het juiste, wat de ministers ook zeggen,” voorspelde hij.

dat voorspel ik ook

Frank van der Horst
Frank van der Horst
4 jaren geleden

Deze video is vast al een keer gepost maar nog steeds relevant.

https://www.youtube.com/watch?v=nuDQ_3g53qc

johan den haag
johan den haag
4 jaren geleden

Voormalig………pfff

altijd de voormalige of de kantlijnroepers.

De rest die ons regeren zijn Sorosslaven

Thoughtful
Thoughtful
4 jaren geleden

A warning to the control freaks:
https://www.bitchute.com/video/nuDQ_3g53qc/

United
United
4 jaren geleden

Geen zorgen beste vrienden, de komende maanden staat er iets groots te gebeuren: spoedig zullen de decennialange leugens van de cabal geopenbaard worden aan het volk. De goede krachten zijn aan het winnen! Terwijl ze druk bezig zijn met hun haastige wanhopige daden om onze ontwaking en hun helse lot te ontkomen, worden hun ware kleuren aan ons bekendgemaakt. Haastige spoed is zelden goed zegt men. De wereld is aan het veranderen en wij hebben de eer om in dit bijzondere tijdperk de val van de dark cabal te mogen aanschouwen en daarbij de opkomst van een betere wereld.

Gea Breuker
Gea Breuker
4 jaren geleden

Dus tot 25 januari vrijwillig met z’n 40 miljoenen in lockdown? De christenen en atheisten dan he, want die 5e kolonne moslims vieren geen kerst. En dan valt ook de LIBOR verval datum in die 25 dagen, en het aflopen van dekking op alle (!!) hypotheken en leningen bij alle centrale banken.. Goh, wat toevallig allemaal…

Erik
Erik
4 jaren geleden

Voedingsbodem voor WWIII, het gaat beginnen

Spooky
Spooky
4 jaren geleden

Dit heeft niets,maar ook niets meer te maken met corona!!

Beert Heintzberger
Beert Heintzberger
4 jaren geleden

helemaal mee eens. dictatuur. vergelijkbaar met 1933. dat was het begin.

Lenie Flotman
Lenie Flotman
4 jaren geleden

Het nieuws wat na buiten komt via Frontnieuws zien we hier niet in de media dus ik lees graag het nieuws van het Front

Back to top button
33
0
We lezen graag je reactie!x