Buitenland

“Paniek zaaien over Poetin is teken van respect en jaloezie”

Help door dit met je kennissen op je socials te delen!
Er is helaas geen gesproken versie van dit artikel beschikbaar

De westerse media houden ervan om de Russische president Poetin in een negatief daglicht te stellen, maar elk weldenkend mens begrijpt dat dit vooral een teken is van jaloezie en een poging tot opruiing. Dat schrijft de Poolse nieuwssite Obserwator Polityczny.

“Paniek zaaien over Poetin, die het middelpunt vormt van de meest kwalijke propaganda die door sommige westerse landen wordt verspreid, levert de Russische president op de lange termijn alleen maar meer respect op,” aldus de website.

---Lees verder na dit advertentieblokje---
https://www.ninefornews.nl/wp-content/uploads/2025/04/NFN-donatie-banner.png

“De echte redenen voor deze pesterij zijn jaloezie en bewondering,” stelt de krant. “Veel westerse politici zouden hun land op dezelfde manier willen besturen als de Russische president en veel landen zouden op deze manier bestuurd willen worden.”

Kwade genie

“Als Poetin bijvoorbeeld aan het hoofd stond van de Europese Unie, zou er geen crisis zijn als gevolg van de instroom van illegale immigranten en ook zou er niet worden gesproken over een Brexit,” klinkt het verder. “Met zo’n leider zou de EU een compleet andere organisatie zijn.”

Volgens de krant hebben de westerse media het alleen maar over ‘Poetin de kwade genie’ die de ‘perfect functionerende’ EU probeert open te breken. Of we horen over de ‘kwade Poetin’ die kinderen in Syrië bombardeert, waardoor de stroom vluchtelingen naar Europa groter wordt. De Russen moeten dan wel over zeer goede vliegtuigen beschikken, als ze alleen kinderen kunnen raken.

Ondertussen groeit het aantal kijkers van zender RT zo snel, dat rivalen op zoek gaan naar manieren om deze groeiende concurrent te stoppen. In Duitsland wordt bijvoorbeeld gecontroleerd of ‘Russische inlichtingendiensten de publieke opinie manipuleren via de media’.

Moddergooien

De krant suggereert op sarcastische wijze dat Poetin langzaam maar zeker de schuld krijgt van alle mogelijke problemen. Het regent. Wie krijgt de schuld? Poetin natuurlijk! Het is immers niet ondenkbaar dat de Russen aan het knoeien zijn in de atmosfeer.

Zelfs een oppervlakkige waarnemer moet zich na al dat moddergooien uiteindelijk gaan afvragen: “Waarom? Wat heeft hij verkeerd gedaan?” Dat is volgens Obserwator Polityczny samen te vatten in één zin: hij beschermt de Russische belangen, die hij als eerste leider van Rusland na de val van de Sovjet-Unie kan herdefiniëren.”

“Te midden van de burgeroorlog in Oekraïne begint de NAVO militair materieel naar Centraal-Europa, waaronder Polen, te verplaatsen” besluit de krant. “Wat de consequenties hiervan zijn is niet bekend. Wees gerust dat Poetin er de schuld van zal krijgen, zelfs als hij langzaam maar zeker de populairste en meest gerespecteerde politicus ter wereld wordt, inclusief Europa.”

[Obserwator Polityczny]

0 0 stemmen
Artikel waardering

Interessant

Vind je deze informatie waardevol?
Deel het met iedereen op je Socials!
+
Meld je aan op onze gratis PUSH meldingen
Aanmelden
?
+
Volg ons op ons gratis Telegram kanaal
Volg Ons
?
+
Steun ons met een vrijwillige bijdrage
Doneer
?

Robin de Boer

Robin de Boer (1983) heeft Economische Geografie gestudeerd aan de Rijksuniversiteit Groningen. Hij is sinds juni 2014 werkzaam als hoofdredacteur van NineForNews.
Aanmelden
Laat het mij weten wanneer er
guest

23 Reacties
Oudste
Nieuwste Meeste stemmen
Inline Reacties
Alle reacties zien
Arwijn
Arwijn
9 jaren geleden

Ik ben nogsteeds blij met Poetin’s acties. Hij doet het erg goed en laat niet met zich sollen door de schaamteloze NAVO.

helder
helder
9 jaren geleden

het is wel een Rus natuurlijk.

louise
louise
9 jaren geleden

Tja dat denk ik ook,al is Poetin niet helemaal onschuldig,maar hier in t Nederlanse maar ook in Europa zitten alleen hypocriete draaiende graaiende lapzwanzen zonder realistische visie en och arme ze zijn er nog trots op ook…kan je nagaan hoe laag gekwalificeerd deze lui zijn,waarschijnlijk slapen ze ook nog goed,totaal geen verantwordelijkheid inzicht,ik weet niks meer te verzinnen,had nooit gedacht dat we zo af zouden glijden…….

Wim
Wim
9 jaren geleden

F*ck Amerika

Kalki
Kalki
9 jaren geleden

De rijke bloedzuigers der aarde zitten achter de opruiing van Poetin.

Typhoon
Typhoon
9 jaren geleden

Paniek zaaien over Erdogan bedoel je zeker! Putin is ook in paniek. Bang dat de NAVO hun helemaal gaat opsluiten willen ze hun grenzen uitbreiden..

Droogtrommel
Droogtrommel
9 jaren geleden

Ik vind Poetin ook een geweldige leider.

Maarten
Maarten
9 jaren geleden

Helemaal mijn idee.
de heer V.Putin , of wel Rusland, heeft tien keer meer te bieden dan ‘de rest’ van de Europese ‘leiders’.
Heeft meer verstand dan onze almaar ruttende (liegende) minister president Rutte.
Ik vind het heden ook erg stil met, gelogen of niet, nieuws uit Sirië en omstreken. Wellicht dat Putin de boel onder controle heeft…?

Pinokkiocratie
Pinokkiocratie
9 jaren geleden

Hij doet in ieder geval iets meer zijn best voor zijn mensen dan die koekenbakkers in den haag
Levensloop van Putin
https://www.youtube.com/watch?v=LjNjIbEBXnc

Russische geschiedenis, Putin zegt wie de moordende communisten waren.
https://www.youtube.com/watch?v=hu-GTj4slWw

Zamunda
Zamunda
9 jaren geleden

Het ligt volgens mij ingewikkelder dat deze west-oost tegenstelling die al duurt sinds de bolsjewieken de Sovjet-unie stichtten.
Putin is niet degene die de elite zal dwarsbomen, hij is waarschijnlijk een onderdeel ervan.
– de bomaanslagen in Rusland in 1999, direct na de ’terroristische aanslagen’ door ‘moslims’ kwam Putin aan de macht na een kolonel bij de KGB (FSB) te zijn geweest
– Putin heeft nooit enige twijfel geuit over de 911 leugen die in de schoenen van Osama werd geschoven. Sterker nog, hij was de eerste leider die Bush belde na 911 om zijn medeleven te betuigen
– Bush en Putin zijn vrienden, Putin komt op bezoek bij Bush op zijn ranch

Na MH17 trok ik naar Putin toe om zijn weerspraak richting Obama, maar ik kom tot de conclusie dat en de passagiers van MH17 en de Ukraine eigenlijk pionnen zijn in het grote schaakspel gespeeld door 2 kanten die onderhevig zijn aan dezelfde sponsoren.

PS. Ahmadinedjad is de enige leider geweest die openlijk (bij de VN) vraagtekens bij het officiele verhaal van 911 zette. US en Israel liepen weg uit de zaal. Putin zal dit nooit doen, waarschijnlijk omdat de bomaanslagen in RU ook false flags waren. Zelfde stijl van verdeel en heers. Chaos en orde. Probleem en oplossing. Laat je niet gek maken, luister niet naar de woorden, maar kijk naar de daden.

trackback
Eindtijdberichten en ander opmerkelijk nieuws, verzamled door: Arie Goedhart | Silvia's Boinnk!!!
9 jaren geleden
Richard
Richard
9 jaren geleden

Ik geef hem voorlopig het voordeel van de twijfel, maar vertrouwen kan ik hem niet. Hij is nu eenmaal een leider.

Back to top button
23
0
We lezen graag je reactie!x