CBS-journalist Ben Swann durft het aan om de waarheid te vertellen over dr. William Thompson, een wetenschapper van de Amerikaanse gezondheidsdienst CDC, die claimt dat zijn werkgever een verband heeft gevonden tussen vaccins en autisme.
Tijdens een studie in 2004 bleek dat Afro-Amerikaanse jongetjes die de BMR-prik voor hun derde levensjaar hadden gekregen, 250 procent meer kans hadden op autisme. Thompson zegt dat hij samen met vier collega’s werd gedwongen om de onderzoeksgegevens te vernietigen. Het agentschap publiceerde vervolgens een studie waarin de onwelgevallige data waren weggelaten.
Thompson kreeg last van gewetenswroeging en besloot kopieën van de originele documenten te overhandigen aan het Amerikaanse Congres. Hij wil dat er een onderzoek wordt ingesteld naar corruptie binnen de CDC. De commissie die daar over gaat – en die deels wordt gefinancierd door de farmaceutische industrie – weigert tot dusver hoorzittingen te houden over dit schandaal.
“Mijn coauteurs en ik hebben statistisch significante informatie weggelaten uit ons artikel uit 2004 in het tijdschrift Pediatrics,” zei dr. Thompson. “Uit deze data blijkt dat Afro-Amerikaanse jongetjes die de BMR-prik kregen voordat ze 36 maanden oud waren, meer kans hadden op autisme.”
“Ik heb een baas die me vraagt te liegen,” ging hij verder. “Ik ga niet liegen. Ik ben gestopt met liegen.”
Het enige vaccin dat nu nog kwik bevat in de Verenigde Staten is een vaccin voor zwangere vrouwen. “Ik ben er zeker van dat thiomersal tics veroorzaakt (syndroom van Gilles de la Tourette),” zei Thompson. “Ik heb dus geen idee waarom ze het nog altijd aan zwangere vrouwen geven.”
Bekijk hieronder de uiteenzetting van CBS-journalist Ben Swann over de kwestie:
[Ecowatch]
Blijf op de hoogte & steun onafhankelijke journalistiek
Even voor je naar X gaat
X (voorheen Twitter) toont onze berichten alleen aan ingelogde gebruikers. Als je niet bent ingelogd bij X, krijg je de melding dat @9fornews nog niets heeft gepost — dat klopt niet, ons account is gewoon actief. Log dus in bij X.






Peperdure klimaattop in Madrid uitgelopen op een puinhoop (en zoveel CO2 stoot dit ‘reizende circus’ uit)
Verrassende ontwikkelingen: Filipijns Huis van Afgevaardigden start onderzoek naar schrikbarende oversterfte
Ik zweefde naar binnen. Deze mannen beweerden dat ze waren meegenomen door aliens
In Taiwan zijn inmiddels meer mensen overleden na vaccinatie dan door corona
Van Haga: ‘Enorme foutenmarge bij coronatest leidt tot verkeerd beeld’
7 UFO’s waargenomen bij ruimtestation ISS. Worden we in de gaten gehouden?
Japanse ex-premier Abe werd een dag na dit gesprek over mRNA-prikken doodgeschoten: ‘Mijn hemel’
David Icke spreekt tienduizenden vrijheidsstrijders toe in Londen: ‘Wij gaan dit winnen!’
Gideon van Meijeren boos: ‘Dat de Kamer hier niet eens debat over wilde voeren, bevestigt hoe diep dit land gezonken is’